PDA

Zobrazit normální verzi : nefunkční steam



Karl0s
29-08-11, 15:18
jou, nejde se přihlásit, ačkoli špatný heslo to rozpozná, při správnym se to na pul minuty zasekne a napiše mi to ať si zkontroluju svůj net

mam win 7 64 bit

zkoušel jsem několik account, bez úspěchu

smazal jsem steamapps složku a client...blop soubor, bez úspěchu

reinstall jsem provedl snad 10x , i do jiný části disku, bez úspěchu

neběží mi antivir ani podobný programy, firewall je vypnutá

na fórech se dozvim jen, že mi nejede net, takže kdyby měl někdo odsud common solution, sem s tim prosim, dik

http://i53.tinypic.com/rvh66g.png

Lynviy
29-08-11, 15:21
Zkoušel si režím kompatibility?

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 15:27
Připojuješ se přes NAT router? Jestli ano, zkus se připojit přímo, bez něj

Karl0s
29-08-11, 15:30
Připojuješ se přes NAT router? Jestli ano, zkus se připojit přímo, bez něj

tak trochu se ztrácim, normalni lan (?) kabel, co vede k modemu, kterej vede kabelem ke krabičce venku, která vysílá signál k přijímači asi 100 metrů :D


Zkoušel si režím kompatibility?
nemá vliv

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 15:36
The solution is simple. Break off your internet connection so that steam will give you the option to start in offline mode. Go to your download settings and change the region to something else. Save the change. That should fix the problem.
= odpoj internet, zapni steam v Offline režimu, běž do nastavení a změň si region. Ulož. Zkus jestli to funguje

Zřejmě tím myslí Czech Republic na kartě Stahování/Cloud

Karl0s
29-08-11, 15:43
The solution is simple. Break off your internet connection so that steam will give you the option to start in offline mode. Go to your download settings and change the region to something else. Save the change. That should fix the problem.
= odpoj internet, zapni steam v Offline režimu, běž do nastavení a změň si region. Ulož. Zkus jestli to funguje

Zřejmě tím myslí Czech Republic na kartě Stahování/Cloud
vyhodilo error že neni možný jít do offline modu, na obrazku pracuju, dal jsem reinstall a znova update, potom zkusim znova offline mode

edit: tady to je http://i52.tinypic.com/20trrpu.png , počkám na konec update a zkusim znova

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 16:00
tak ještě zkus dvě věci:
1. oprav instalačku steamu (klikni pravým myšítkem na instalačku a dej Opravit/Repair)
I had saved the MSI setup file for Steam and did a 'repair' when running the setup again. It worked after that.

2. spusť instalačku jako administrátor (klikni ve vlastnostech na kartu Kompatibilita...)
I uninstalled
Reinstalled, however chose a higher speed setting. (first time around I did the 768kbps one, second time I did the 2mb one.)
I ran it once more and it said access deniedI looked for the shortcut inside of the start menu, right clicked and went to properties. Inside of that window, go to the compatibility tab.
Near the bottom there is a box that reads run as administrator
Check this and press OK
After the updating process it gave a message recommending against the run as administrator step. Press Cancel
It will bring you to a login page. Login, and it will begin updating again. All will be well at this point.
Enjoy your Steam
- nevím jak důležité je tam kliknutí na Storno tlačítko, ale třeba to bude fungovat, když to tak provedeš.

P.S.: Máš na disku s Widlema dost místa aby mohly swapovat? Win7 by mohly dělat potíže, pokud máš pod 2GB volného místa

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 16:13
Zkus u Steamu vynutit používání TCP
Try Launching Steam using TCP: Start Steam with the "-tcp" launch option.
Po nainstalování steamu si vytvoř zástupce Steamu (třeba na ploše), pravým kliknutím vyber Vlastnosti, na kartě Zástupce vyber Cíl a ke stávající cestě připiš -tcp.

Např. já tam mám

"C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe"
přepsal jsem to na

"C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe" -tcp

Karl0s
29-08-11, 16:19
dej mi chvilu, všechno to ozkoušim, jinak ten offline mode nefunguje, napřed to chce dokončit některý operace

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 16:21
Jasně, já jsem sem chtěl hodit všechny "zaručené rady", co jsem našel na netu, co by mohly pomoci.
Tím, že nepoužíváš NAT router, jsem eliminoval tak půlku z nich.

kashpi
29-08-11, 16:29
Já nevím, můj router má NAT a nikdy s ním nebyl problém, to co tu píše je docela dost záhadný. Hlavně je divný, že ho to nechce pustit ani do offline režimu

Karl0s
30-08-11, 13:58
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1072367

tohle už tu prej bylo roky, offline mode nefunguje and they don't give a fuck

negative
31-08-11, 00:08
h4h4

Karl0s
31-08-11, 18:04
steam jede, jiny pripojeni a jinej operacni system, zkopcim to do notase a podam report

InVitro
31-08-11, 20:19
Ono by bohatě stačilo kdyby sis ten steam neinstaloval do program files a ještě k tomu x86 anebo x64. Máš si v jednotce :C vytvořit složku Games a do toho stahovat a instalovat všecko co se týká her. Ono ten steam nebývá kompatibilní v x64 a x86 ve win7. Podobnej problém tu už jeden tejpek měl a pomohl reinstal do :C, kde si vytvořil vlastní složku a tam to instnul. Zkus tohle když to nepomůže tak máš v řiti net a ten si musíš pak nastavit u svýho poskytovatele.

Karl0s
31-08-11, 21:52
přesunul jsem to tak jak jsi napsal, nepomohlo to, teď se to přihlašuje už tak 10 minut bez odezvy, jinak na stejném připojení jsem vyměnil svůj noťas (win 7 64 bit) za dědův (7 let starý win xp home) , na něm tu samou složku rozjedu bez sebemenších problémů a přihlásim se, takže chyba bude někde jinde.. nechce se mi přeinstalovat winy, ale asi mi nic nezbyde, nebo by ještě něco pomohlo ? antivir ani podobný věci, ba ani firewall neběží, nenapadají mě jiné programy, které by to blokovaly
když na něco přijdeš, každou radu uvítám

EDIT: k čištění všeho nepotřebného (registry a všelijaké defragmentace a optimalizace) používám auslogics boostspeed

kashpi
01-09-11, 16:57
Jednou jsem mi stalo, že jsem použil na čištění registrů jeden progam, už ani nevím co to bylo zač, ale prej byl dobrej :D.
No to je jedno, a jak sem si vyčistil registry, tak pohoda a najednou zjišťuji, že mi nejde stahovat z jakýhokoli FTPčka a nefunguje většina síťových věcí. Nevím co to provedlo zač ten program, ale porstě se mi rozsypal celej síťovej protokol. Zkus fakt reinstal winů ;-)

edit: Osobně, když mám nějakej problém s něčím v ntb a nevyřeším to dřív jak za 4 hodiny, tak mám udělanou bitovou kopii systému, kde mám nainstalovanej čistej systém jen se potřebnýma věcima a prostě systém obnovím a pak už to všechno jede jak má:)
Celá obnova nezabere ani hodinu a mám klid :)

Karl0s
01-09-11, 20:24
Jednou jsem mi stalo, že jsem použil na čištění registrů jeden progam, už ani nevím co to bylo zač, ale prej byl dobrej :D.
No to je jedno, a jak sem si vyčistil registry, tak pohoda a najednou zjišťuji, že mi nejde stahovat z jakýhokoli FTPčka a nefunguje většina síťových věcí. Nevím co to provedlo zač ten program, ale porstě se mi rozsypal celej síťovej protokol. Zkus fakt reinstal winů ;-)

edit: Osobně, když mám nějakej problém s něčím v ntb a nevyřeším to dřív jak za 4 hodiny, tak mám udělanou bitovou kopii systému, kde mám nainstalovanej čistej systém jen se potřebnýma věcima a prostě systém obnovím a pak už to všechno jede jak má:)
Celá obnova nezabere ani hodinu a mám klid :)
návod ? xP , zatim projedu google

kashpi
01-09-11, 22:34
Jelikož máš windows 7 tak ti dám cestu kde to je.
Až si budeš někdy přeinstalovávat windows, tak si dej čistej systém, aktivuj si ho, nainstaluj potřebné ovladače a základní programy co určitě budeš používat vždycky
a pak jdi do
Ovládací panely\Systém a zabezpečení\Zálohování a obnovení
a vlevo v tom sloupečku je "Vytvořit bitovou kopii systému"
Pokud máš externí disk, tak to dej na něj, hlavně to nezkoušej na DVD, ta záloha má i přes 10GB, podle toho kolik tam budeš mít věcí nainstalovaných :)

edit: věř, že se to hodí někdy:) hlavně je to rychlejší než samotná instalace:)

Karl0s
01-09-11, 22:49
Jelikož máš windows 7 tak ti dám cestu kde to je.
Až si budeš někdy přeinstalovávat windows, tak si dej čistej systém, aktivuj si ho, nainstaluj potřebné ovladače a základní programy co určitě budeš používat vždycky
a pak jdi do
Ovládací panely\Systém a zabezpečení\Zálohování a obnovení
a vlevo v tom sloupečku je "Vytvořit bitovou kopii systému"
Pokud máš externí disk, tak to dej na něj, hlavně to nezkoušej na DVD, ta záloha má i přes 10GB, podle toho kolik tam budeš mít věcí nainstalovaných :)

edit: věř, že se to hodí někdy:) hlavně je to rychlejší než samotná instalace:)
něco takovýho sem prováděl před půl rokem a byly na to 4 dvd , takže to teoreticky může bejt ono

apach29
01-09-11, 22:53
Steam mi bezi jak na stolnim PC s win XP pro, tak na notasu s win 7 home neco 64 bit. V tomhle vam asi moc nepomuzu a na cisteni registru pouzivam jen RegistryRescue.

Karl0s
01-09-11, 22:57
o víkendu si s tim pohraju, pučim si exterák, naházim tam jen to co hraju a ostatní pude doprdele (100gb her co nehraju a 3 prdele filmů etc.) a zkusim obnovit ten systém

Karl0s
27-09-11, 16:55
steam jede, obnovil jsem winy do továrního nastavení..