PDA

Zobrazit normální verzi : Ujasnění



yadort
29-08-13, 08:37
Takže plno hráčů tu píše o nových itemech a classách, Do toho napsal Kotel že má v plánu cod upravovat tak taky něco sepíšu :
co se týče "hp,kondice,int,obrany"
tak tu radar napsal o zvýšení hp na sapperovy ,protože má jen 100 "max 200" a když má tu p90 tak ta ubírá do těla max 15 dmg.
Omezení levelů
Ogy napsal něco že by se na codu2 udělal max lvl 100 "nemohli by tam hráči s lvl 100+ (hráči se 100+ by hráli na cod1).
FS
Minule jsem založil thread ohledně FS (fire support) chtěl jsem aby se aspon odhlasovalo jedno z tohohle
1 "snížit dmg raket,nebo int na FS"
2 "nechat 1 raketu ale nechat i dmg raket"
anebo to nechat tak ale zakázat FS na některých mapách (snad všechny FY,huntic)
Nějaké ty itemy
Tak skoro všichni by byli rádi kdyby se vrátil item "Spicl" a já jsem přemýšlel a zmizel taky item "oslepení" nevím důvod proč byl smazán.
Pak o itemech viz zde http://csko.cz/forum/showthread.php?14667-Nov%E9-itemy
Classy
Kotel už něco psal že je class hodně,ale nebylo by naškodu udělat classu kde je Galil. je to dobrá zbran a skilly k tomu ? tak např (menší gravitace).
A pak třeba dát mac10 a scout, slabé zbraně ale jsou 2 také by nebylo špatné
Mapy
Cs_assault_lol , víc popisovat nemusím
Tot je snad vše :D
Edit : ještě bych se chtěl zeptat na zbrané - děruje m3,p90 ? někdo píše že jo někdo ne,ale nevěřím ale radší převěřím

B@Ryk
29-08-13, 09:12
Co se týče omezení lvlů..nechal bych to tak jak to je.K FS bych snížil int.Itemy:V období kdy se smazal "Spicl" jsem nehrál takže neznám důvody(kdyžtak mi ty důvody napište jsem líny je hledat ani nevím jestli jsou na forum),ale přivítal bych ho zpět oslepení mi je celkem jedno.Classy:Classu jak psal Kotel je už dost.Cs_assuault_lol by se mohl přidat.

shootradar
29-08-13, 09:36
CS_assault_lol jasná volba pro. Jinak já špicla nemusím, takhle se nemusím každé 2 sec dívat na radar nebo když jde či zahlédnu spoluhráče jestli to náhodou není soupeř. :)
Co se týče FS, tak to pochybuji že dojde k někteým ze změn. DMg se tam už snižoval a stejně co sem myslím počítal to kleslo o nějakých 8 - 10 dmg myslím takže tě stejně sundá na 2 rakety. ;)
Já jsem spíše proto, aby už začlo fungovat řádně Obrana, protože funguje teď jenom, když má člověk nano jinak každej už má téměř náboje a je fakt super sledovat jak lvl 8 dává na 3 až 4 rány lvl nad 150 snadno.

IKEA
29-08-13, 12:02
Omezení lvl - PROČ NÉ? jsou dva servery COD, tak nechápu, proč jeden nejmenovaný skilla leze se svým FS 195 lvl na lvly 25-60

FS - nechal bych to tak, jak je. (ne, nehraju FS), pokud se to tak nenechá, jsem pro první možnost, snížit dmg/int

Itemy - nevím, stavajíci itemy mi stačí

Mapy - neřeším ..

M3 neděruje, P90 taky ne.

yadort
29-08-13, 14:11
no aspon jsem si to ujasnil když někdo deruje s p90 na hunticu :D mu neco napisu a jde sesemnou hadat..

IKEA
29-08-13, 14:29
tvl jak může někdo jenom pomyslet na to děrovat s P90 :D:D:D::DD

E: děrují jen tyhle zbraně : Famas? M4, Scout, Kulomet, rychlopalka, AWP, Galil? , AK, další rychlopalka. to je snad vše.. co si ted vybavuju

yadort
29-08-13, 14:40
nebylo by špatné smazat itemy jako je vylepšená vesta,překvapení atd ,stejne si to nehvaji jen lvl 5 protoze nevi co to delá
a misto nejake nahradit, napadlo mne třeba m3 (nemusite hned kritizovat) jako awp sniper

B@Ryk
29-08-13, 14:43
Já bych neodstraňoval žádné itemy když už chcete přidat budiž ale neodstraňovat.

Drago
29-08-13, 21:46
Neodstranovat...at jsou nějaké shit itemy at ti hned nepadne použitelnej item.....to by pak nebyla hra kdyby po 1. kole každej měl nějakej lepší item a v 5kole by se nedalo hrát :D

Beat
29-08-13, 22:57
Itemy neodstraňovať keď tak trochu upraviť, znižovať dmg rakiet je blbosť, keďže stačí aby obrana fungovala tak ako má aj proti off itemom (50lvl dá na 4 rany lvl 200 nonsens) a assault by som tiež rád uvítal.

shootradar
02-09-13, 11:47
nebylo by špatné smazat itemy jako je vylepšená vesta,překvapení atd ,stejne si to nehvaji jen lvl 5 protoze nevi co to delá
a misto nejake nahradit, napadlo mne třeba m3 (nemusite hned kritizovat) jako awp sniper

Já by sem byl spíše pro to, aby se udělalo, aby mě ten item nepadl 3x až 5x za sebou hned, ale max 2x třeba, protože když zabiju 5 lidí v průběhu a vždy z nich vypadne ten item samej tak to dost už naštve :p

Socka
08-09-13, 00:48
skor by sa malo spravit aby obrana fungovala na off itemy + rakety, miny, dynamit aby sa vobec oplatila vylepsovat :)