PDA

Zobrazit normální verzi : problem v skinoch na zombie --pomôžte--



Burinka
29-08-13, 14:58
Ahojte v hre sa volam ZLATY KILLER mam problem zo skinmi na zombie serveroch
MAM STEAM
1. Zo zombie vidim iba ruky hlavu nohy nevidim
2. Jump zombie drži v ruke zbran nevie prečo
3. Smoker vypada ako JUMP zombie
4. asi trištvrte zombie vidim iba rukys kušal som preinštalovat csko na steame nejde... a skušal som aj stiahnut cs 1.6 Non-Steam :( tam to je bez chyb ..
5. 1.6tku som si kupil a hned som šiel na zombie a bolo to tak od začiatku ten problem ... takže nemohlo sa nič stat v priebehu hrania ...
FAKT neviem čo s tym može byt .. pytal som sa aj Kotla ale ten mi pisal že mam niečo zadat do konzoli zadal som to a skiny sa mi prepli ako na clasicc mode Zombie mali T skiny a Ct mali normlane CT skiny a bez VIP skinov ... pomôžte mi čo mam robit ... zle sa s tym hra :/

Kyblík Hnoje
29-08-13, 15:46
Jdi do složky C:\users\JMÉNO\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Counter Strike\cstrike\models a smaž všechno co tam je. A nebo raději smaž celou složku Counter Strike. Pak hru spusť a zkus, zda si hra stáhne správné textury. Pokud ne, smaž kompletně všechno, co se týká Counter-Striku (včetně záznamů v Registru) a reinstaluj hru. Pokud to ani tak nepůjde, stáhni si mou modifikovanou hru z Ulož.ta! (http://uloz.to/xCXrajg/counter-strike-1-6-cz-s-novym-rozhranim-funguje-ve-windows-7-sestavil-zugator-rar) a pak dej vědět, zda to pomohlo.

Burinka
29-08-13, 15:54
ok diki

Burinka
31-08-13, 23:32
Nefunguje vymazal som skiny v csku a nic stale to iste ... Nefunguje to

Kyblík Hnoje
01-09-13, 20:00
Tak zkus z počítače odinstalovat Counter-Strike a vymazat z disku veškeré jeho zbytky (musíš projít adresáře ručně). Poté zkus hru ČISTĚ naložit. Pokud to nepůjde ani pak, opakuj proces s tím, že si nainstaluješ moji lehce upravenou verzi (http://uloz.to/xCXrajg/counter-strike-1-6-cz-s-novym-rozhranim-funguje-ve-windows-7-sestavil-zugator-rar), která drtivé většině lidí funguje naprosto bez problémů.