PDA

Zobrazit normální verzi : Superultraprogamer Paradoxx - staznost



Kazki
29-08-13, 15:05
Zdarec, dnes som si v klude hral na w3.. bol tam aj ten najlepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a najviac skill admin ever, paradox.. ja bol u T a on u CT, hra bola celkom vyrovnana, na konci kola ma zavolala mamina a ja odhodil sluchatka na klavesnicu a nahodou som stlacil M, chcel som dat 0 ale v rychlosti som omylom stlacil 2, tak paradox ma kikol, asi to chapal tak ze chcem prechadzat do "lepsieho teamu", znova som sa connectol a 3x som stlacil enter, vybralo mi team u CT, bolo 7v7, a zrazu sa hrac od T odpojil, tak som napisal Paradoxovi nech ma hodi k T aby to nechapal tak ze chcem ist do overu, ignoroval a dal ban... asi mal nervy z toho ze som ho 2x po sebe zabil ked mal mole + dostal par krat po sebe aj od slabsich hracov, kazdy kto paradoxa pozna, vie, ze neznesie, ked ho dava niekto slabsi... ban je iba na 30 minut a to vydrzim, ale proste ma to nasralo co robi.. to nebol ziadny prechod do "lepsieho :laughing1: teamu"

Slunicko
29-08-13, 16:25
Už jen ta arogance, že si toto přečte a neodepíše, už jen to mě sere a nevim kde je napsáno, že nemůžeš jít do jakéhokoliv teamu budeš chtít, semnou tohle taky dělal, ještě než jsem nebyl admin ale pak mu asi došlo že semnou vyjebávat nebude, myslí si o sobě jakej je to progamer ale nedochází mu, že tu je na NS portále, kde hrajou i začátečníci, kteří nevěděj kudy kam a "lepší team" tam kde seš Paradoxxi neznamená, že ten team pozvedneš do oblak a bude ten team opravdu lepší.
Ale taková stížnost stejně nic nezmění, protože on to má prostě a jednoduše v pí**.

Members who have read this thread: 20
‎ParadoXX

'Seiter
29-08-13, 16:50
nevim kde je napsáno, že nemůžeš jít do jakéhokoliv teamu budeš chtít

Pokud tim ignoruje PTB a schvalne de do overu tak to na ban je. Ale shinobak (kazki) daval auto, čiže mu nic vytknout nejde.

Charon35
29-08-13, 17:20
Ja sa čudujem, že takú sračku vôbec niekto banuje. PTB to na hentých serveroch vyrovnáva. Na CTF sa stane, že sa pripojím keď je 6:6, a keď začne nové "kolo" (to na kolá nie je, ale keď sa PTB nejak zobudí), tak je 9:4. To by sme tam museli banovať každého druhého. Keď zhebnem, tak sa presunem do iného teamu a nebudem z toho robiť konšpiračnú teóriu o konci sveta, že sa nejaké jelito presunulo k inému teamu. Stejnak to schytá aj v tom druhom teame tak či tak. hh

Toy
29-08-13, 18:02
Admini na Kotelně jsou nedosažítelní, mají nehoráznou imunitu prostě, veřejně se ví, že několik adminů zneužívá práva, byly i důkazy jako HLTV apod. , ale nikdo nic neřeší, ovšem, nechci tu házet špínu jen na Paradoxe, když si tu admini můžou v klidu zapnou cheaty a po nějákem čase se na to příjde a práva mají i dál a hrají na serverech Kotelny tak proč by nemohli toto ? Stížnost stejně zbytečná, nikdo tu nic neřeší, řeší se všechno kolem, jen né ty podstatné věci, věci které by se primárně řešit měli :) peace

Charon35
29-08-13, 18:22
Admini na Kotelně jsou nedosažítelní, mají nehoráznou imunitu prostě, veřejně se ví, že několik adminů zneužívá práva, byly i důkazy jako HLTV apod. , ale nikdo nic neřeší, ovšem, nechci tu házet špínu jen na Paradoxe, když si tu admini můžou v klidu zapnou cheaty a po nějákem čase se na to příjde a práva mají i dál a hrají na serverech Kotelny tak proč by nemohli toto ? Stížnost stejně zbytečná, nikdo tu nic neřeší, řeší se všechno kolem, jen né ty podstatné věci, věci které by se primárně řešit měli :) peace
Majú tak hovno, nie imunitu. Lenže to, že má niekto ban na lige neznamená, že behá zapatý aj tu.

A čo čakáte do prdele? Keby ste mali firmu a niekto Vám tam zarábal 100 000 mesačne pre Vás, pritom viete, že Vám kradne ceruzky zo stola, tak by ste mu dali padáka?!?!????????!!!!!!!!!!! Demencia, to ano, ale aj z vašej strany. Ano JiRi riesia sa tu sračky, presne také ako toto vlákno... piss.

Kotel
29-08-13, 18:28
To je Kazki, takze reagujete zbytecne.

Toy
29-08-13, 18:29
Majú tak hovno, nie imunitu. Lenže to, že má niekto ban na lige neznamená, že behá zapatý aj tu.

A čo čakáte do prdele? Keby ste mali firmu a niekto Vám tam zarábal 100 000 mesačne pre Vás, pritom viete, že Vám kradne ceruzky zo stola, tak by ste mu dali padáka?!?!????????!!!!!!!!!!! Demencia, to ano, ale aj z vašej strany. Ano JiRi riesia sa tu sračky, presne také ako toto vlákno... piss.

Ale no ták, měl jsem přistup do AF, a stačí mi to, co jsem viděl, imunitu prostě mají, to mi z hlavy nevymluvíš, a nejsem jedinej kdo si to myslí, se už do piči taky probuďte, víš tyto věci serou víc lidí, jenže nikdo není schopnej někam něco napsat, protože lidi se na Kotelně prostě a jednouduše bojí psát pravdu, protože když napišeš pravdu, tak jseš navrch ty ten špatný, to co se mezi váma děje už je vážně na palici, nebo to nevidíte všichni, ovšem, čest a slávu vyjímkám, kterých je ovšem po skromnu. Toto nemá smysl řešit prostě, ano je to sračka , že se tu zneužívají práva, všechno jsou jen sračky, jistě, už to řešit nebudu.

PS: Kotelna je 100 % seriozní jen zvenku, ale uvnitř už to je sotva 50 % .

Charon35
29-08-13, 18:32
Ale no ták, měl jsem přistup do AF, a stačí mi to, co jsem viděl, imunitu prostě mají, to mi z hlavy nevymluvíš, a nejsem jedinej kdo si to myslí, se už do piči taky probuďte, víš tyto věci serou víc lidí, jenže nikdo není schopnej někam něco napsat, protože lidi se na Kotelně prostě a jednouduše bojí psát pravdu, protože když napišeš pravdu, tak jseš navrch ty ten špatný, to co se mezi váma děje už je vážně na palici, nebo to nevidíte všichni, ovšem, čest a slávu vyjímkám, kterých je ovšem po skromnu. Toto nemá smysl řešit prostě, ano je to sračka , že se tu zneužívají práva, všechno jsou jen sračky, jistě, už to řešit nebudu.

PS: Kotelna je 100 % seriozní jen zvenku, ale uvnitř už to je sotva 50 % .

Napis mi PM koho myslis. Som strasne zvedavy.

'Seiter
29-08-13, 18:32
Zavedeme trestný body jako u řidičáku, to bude asi nejvíc objektivní, kdo dosáhne určitý hranice, je bez práv.

Mozna bych to i presunul do AF, at neflajmujem verejne.

Toy
29-08-13, 18:33
Napis mi PM koho myslis. Som strasne zvedavy.

Nenapíšu ani čárku, beztak , psal bych jen další sračku :) hezky toto všechno zameteme rychle pod koberec jak to je zvykem.

Kotel
29-08-13, 18:36
Trestny body mam. U paradoxe kazdej vi, jak se chova a mas za nej nahradu? Na server se vzal jen proto, ze tam nikdo jinej nehraje. Od te doby tam nebyla zadna stiznost na cheatery. Nepocitam, ze zabanoval desitky cheateru z hlaseni na foru. Kdyz mu vemu prava, bude tu denne 20 cheateru navic, ktere nebude mit kdo resit.

Charon35
29-08-13, 18:37
Nenapíšu ani čárku, beztak , psal bych jen další sračku :) hezky toto všechno zameteme rychle pod koberec jak to je zvykem.

Jasne, zoberte mu prava a ukrizovat ho. Nasrat ze tu ma 56409848 banov kvoli AB a podobne, treba hlavne brat do uvahy jeho 30 minutovew fail bany. Sa spametaj trochu dpc a daj si na mysku vah + a - co spravil.

A nerozsiruj tu blbosti ze admini su polobohovia. Natoc admina s WH na serveri a dostane taky isty ban ako hocikto iny.

3k a Jerry
29-08-13, 18:39
Ale chárone je sice pěkné že občas přijde někoho zabanovat , to jako jo, ale má to trošku reprezentovat i když víme že paradoxx je arogantní, ale někdo by mu to měl minimálně vytknout ..

Eso./digl
29-08-13, 18:40
Ked je "firma" dobra a kvalitna tak by si mala ona vyberat "zamestnancov" a nie byt spokojna s tym na koho su staznosti.

E: Nebolo to myslene len na ParadoXa. Osobne som s nim zatial ziaden problem nemal. Myslel som to vseobecne.

Toy
29-08-13, 18:44
Jasne, zoberte mu prava a ukrizovat ho. Nasrat ze tu ma 56409848 banov kvoli AB a podobne, treba hlavne brat do uvahy jeho 30 minutovew fail bany. Sa spametaj trochu dpc a daj si na mysku vah + a - co spravil.

A nerozsiruj tu blbosti ze admini su polobohovia. Natoc admina s WH na serveri a dostane taky isty ban ako hocikto iny.

Když je shopnej pobanovat těch 56409848 Abeček ale n¨pak zaroveň tu dělat takový faily tak co si o tom má člověk pomyslet ?

Já nikoho točit nebudu, to nemám za potřebí, kašlu na to, jistě, šířím blbosti, nemluvil jsem jen o cheatech, jestli sis nevšiml :) . . btw, no potom, co ty si byl PRO u Sometypse aby dostal práva na JB, načež si mu dal v žádostích velké, převeliké NE za jeho pestrou minulost si u mě klesl, a nejen u mě si myslím, čiže ty a tvoje posty mi jsou volné stejně jako to bílé tričko co mám právě teď na sobě, a můžeš psát, že zase vytahuju sračky, ale timle gestem sis nasral do huby jen jak to šlo a to jsem o tobě měl uplné jiné mínění.

Kotel
29-08-13, 18:46
Paradox se tu resil uz hodnekrat. Muzu udelat anonymni anketu, jestli ho tu chteji admini. Pokud je to pravda, tak mu prava vemu. Vite, ze to tak delam vzdy, kdyz se treba 2 lidem nekdo nelibi. Takze ty kecy, ze se nic neresi, jsou totalne mimo, ale to nemuze tusit nekdo, kdo do toho nevidi, takze to chapu.

ParadoXX
29-08-13, 18:47
ptb je tam od toho,aby vyrovnával sílu týmu.Pokuď si všimnu,že se někdo úmyslně přehazuje ze slabšího týmu do lepšího,dávám ban na 30 minut,jelikož je to nejnižší taxa,co de.Kdyby šlo banovat na 5 minut,dostane 5 minut.Tim to hasne.A končim tuhle debatu,která nikam nevede a už od začátku nikam nevedla a stížnost neni oprávněná.

Upozorňuju,že dostal kick hned,jak sem si toho všimnul.A jelikož se napojil znova a přidal se zase k tomu týmu,tak už to bylo jasný,že?Takže nevim,co tu proti mně máte.
A pokuď de o zneužívání práv,nevim,kdo to tu vymyslel,že to dělám já.Podivejte se,jak já ty práva používám.Pouze a jenom k dodržování pravidel cska.Takže špínu zkuste házet na někoho jinýho.Charon má pravdu.Jak vidíte muj nick,tak si hnedka musíte zanadávat,přitom ani nevíte,která bije.

Charon35
29-08-13, 18:48
Ste zaujatí voči paradoxovi a to je všetko. Už len keď vidíte post proti nemu, tak vás svrbí palec aby ste mu ho mohli dať hore. Pozrite si môj 1. post tu. Napísal som, že je to blbosť to banovať, nikto ani palec hore nedá. Napíšem, že je blbosť mu kvôlli takej malichernosti odobrať práva a hneď mám 10 palcov dole... zbytočné vám niečo písať, máte klapky na očiach len vidíte nick ParadoXX...

@JiRi: Keby si videl do admin fóra, tak tam sa to teraz preberalo asi 3 dni. Na schôdzi sa admini z JB dohodli, že im NEvadí ak bude admin na JB, pozná to tam lepšie ako 90% iných. Ja som mal podmienky, že nebude vidieť do admin fóra a bude admin LEN na JB!!!!! To, že banoval cez web na DM, som ani nevedel, až keď mi to napísal Toreto.

3k a Jerry
29-08-13, 18:50
Já myslím že víc jak 75 % lidí co tohle čtou mají s paradoxxem stejné zážitky, nebo aspon vědí o koho tu jde řeč..
Jak můžete číst všichni se shodneme, že banuje haxory dobře .. co se týče zkušeností s rozpoznávání neni absolutně co vytknout, ale je smutný že tenhle thread skončí zamknutej opět někde na spodu bez jakehokoliv "následku" i když jeho chování už je silně za hranicema ..
Myslím že dál něco psát nemá cenu :wall:

Kazki
29-08-13, 18:53
ptb je tam od toho,aby vyrovnával sílu týmu.Pokuď si všimnu,že se někdo úmyslně přehazuje ze slabšího týmu do lepšího,dávám ban na 30 minut,jelikož je to nejnižší taxa,co de.Kdyby šlo banovat na 5 minut,dostane 5 minut.Tim to hasne.A končim tuhle debatu,která nikam nevede a už od začátku nikam nevedla a stížnost neni oprávněná.

stale si myslis ze si bol v lepsom teame? naivny... a asi si stale nepochopil, ze ja k tebe do toho tvojo superultrapg teamu umyselne nevliezol. tu sa nikdy nic nezacne poriadne riesit, hlavne ked ide o admina, kazdy vie co paradox robi ingame ale kvoli tomu ze ma modru farbicku a asi zaliezol poriadne dozadu to nikoho nezaujima... uz len cakam na to kedy to locknete a date do archivu, ako sa tu riesi polovica staznosti... som ohromeny ze si tu vlastne napisal, co tak zrazu?
btw. Kotel, ten tvoj genialny post ma rozosmial. +1


Upozorňuju,že dostal kick hned,jak sem si toho všimnul.A jelikož se napojil znova a přidal se zase k tomu týmu,tak už to bylo jasný,že?Takže nevim,co tu proti mně máte.
A pokuď de o zneužívání práv,nevim,kdo to tu vymyslel,že to dělám já.Podivejte se,jak já ty práva používám.Pouze a jenom k dodržování pravidel cska.Takže špínu zkuste házet na někoho jinýho.Charon má pravdu.Jak vidíte muj nick,tak si hnedka musíte zanadávat,přitom ani nevíte,která bije.

teamy si nevyberam, vzdy 3x stlacim enter a kedze bolo o 1 hraca menej u CT tak ma to k vam hodilo... keby si si vsimol co som ti pisal, ze nech ma hodis k T, lebo som hned vedel ze to vezmes tak, ze prechadzam do overu, mohli sme predist banu a aj tejto staznosti.. kedze si to ignoroval tak som podal staznost..

DarkAspecT
29-08-13, 19:02
ptb je tam od toho,aby vyrovnával sílu týmu.Pokuď si všimnu,že se někdo úmyslně přehazuje ze slabšího týmu do lepšího,dávám ban na 30 minut,jelikož je to nejnižší taxa,co de.Kdyby šlo banovat na 5 minut,dostane 5 minut.Tim to hasne.A končim tuhle debatu,která nikam nevede a už od začátku nikam nevedla a stížnost neni oprávněná.

Upozorňuju,že dostal kick hned,jak sem si toho všimnul.A jelikož se napojil znova a přidal se zase k tomu týmu,tak už to bylo jasný,že?Takže nevim,co tu proti mně máte.
A pokuď de o zneužívání práv,nevim,kdo to tu vymyslelže to dělám já.Podivejte se,jak já ty práva používám.Pouze a jenom k dodržování pravidel cska.Takže špínu zkuste házet na někoho jinýho.Charon má pravdu.Jak vidíte muj nick,tak si hnedka musíte zanadávat,přitom ani nevíte,která bije.

***, je to admin a nezná to amx.. To že v amxmodmenu vidíš 30 minut ban neznamená že to je nejnižší, napiš si do konzol třeba amx_ban ParadoXX 5 demence (to je příklad) a vsaď se že ti to 5 minutovej ban dá. Jinak k tvýmu chování.. Tvoje ego a narážky na slováky jsou na facku, mám taky dost věcí na některý lidi, ale s ohledem na vychování je nepíšu a ty, jako admin co by měl mít nějakou autoritu si dovolíš hráčům psát "slováku blbej" . ****kdy už mu ty práva vemete, že banuje cheatry a co do prdele? To ostatní neumí? Jsou tu desítky jedinců, co by chtěli být na jeho místě a jsou slušní a pokorní.

E> nenadavaj, dik

matis
29-08-13, 19:03
Sracky sracky, milion krat bolo napisane, ze ziaden admin nema imunitu, staci dodat dokaz ako na ostatnych hracov a bude pykat rovnako....a co sa tyka Paradoxxa, tak si myslim, ze to len vy z neho robite to co nieje a potom sa mu nedivim, ked vas na serveri dava a vy mu nadavate z kazdej strany....ja ho sice osobne nepoznam, ale problem s nim nemam a donedavna bol jediny co so mnou prezeral miliony dem z forka.....

uplna sprostost a zbytocna staznost, flame, preto lock

Charon35
29-08-13, 19:09
Dajte mu Cheathuntera a bude pokoj. Bude banovať len cheaty a o zbytok sa nemusí starať.

Kotel
29-08-13, 19:13
Do admin fóra jsem dal anketu. Pokud se nepotrvrdí, co se zde napsalo, bude názor těchto lidí brán v budoucnu velmi... ehm nebude brán vůbec :laugh:
Cheathunter zde není řešení. Hráči by ho provokovali. S tím už máme zkušenosti.

EDIT: nelockujte to zatím, i když je zřejmé, že se jednalo o omyl a hádka je zbytečná, ale chci vědět, kdo tu kecá

trew
29-08-13, 20:12
Ja sa čudujem, že takú sračku vôbec niekto banuje. PTB to na hentých serveroch vyrovnáva.
yes. By potřebovaly asi upravit pravidla aby admini nebanovali vše. Banovat obcházení k lepšímu týmu je fakt shit, však se o to další kolo bude starat zase to PTB. Bany jen pro cheaty. A všímat si hlavně neplnění mise slapem a slayem. Nadávky zase kickem.

Kdyz mu vemu prava, bude tu denne 20 cheateru navic, ktere nebude mit kdo resit.
yes

E: Při nenodržení PTB, tak když by se někdo přepojil zase zpět aniž by uplynulo 5kol třeba, tak by ho to samo slaynulo

mirous
29-08-13, 20:27
Tak sem to přečetl a nevím jestli se smát, nebo kroutit hlavou.

Každej jsme nějakej, každej má svůj osobní život, který se promítne i do chování zde. Co člověk, to jiná povaha. Holt jsou typy lidí, kteří se druhým nelíbí.

K Paradoxxovi: poslední dobou ho často potkávám ve hře. Narozdíl od jiných adminů prakticky nikdy nic nenapíše, nepozdraví. Občas jsem s ním nesouhlasil v posuzování cheaterů zde na forku. Každopádně mnozí (včetně mě) by si mohli brát příklad v jeho aktivitě, neboť jsem si všiml, že často řeší hlášení tady i ve hře. Vůči mé osobě se nikdy neprojevil arogantně, špatně, vlastně nijak. Jednou sme si psali pm ohledně rady s cheatery. Naprosto normálně. Nevadí mě, nežeru ho, ale myslím, že práci odvádí dobře. Ani jsem nikdy nebyl svědkem, že se nevhodně chová. Možná, že na tom něco pravdy je, nevím, já mluvím za sebe. Ale mě taky občas ujedou nervy a pak jen čekám, kdy si někdo bude stěžovat, že jsem ho vyhodil. Já drobnosti řeším kickem. Ban jen za nějakou mou hranicí. Ale je to na každém z nás. Něktěří stěžovatelé chtějí jen být vidět a tak si vyhlídnou někoho, do koho se trefuje většina a pak to má dotyčný zavařený, i když skutečnost může být jiná /obecně řečeno/.

Kotel
29-08-13, 22:54
Výsledek ankety celkem jasný :-) Jirkovi a dalsim nebudu nic vyvracet a necham je v iluzi. Stejne jako Puky a spol.
Za Paradoxe adekvatni nahradu nesezenete.
Kazdymu novymu adminovi pisu, ze staci banovat cheatery, protoze vetsina ostatnich veci se neda s jistotou definovat. Kazdy tyden se tu pak cely den resi nejaka blbost. Admini pravidla maji, ze nekdo udela sem tam blbost je normalni.

Toy
29-08-13, 23:05
Výsledek ankety celkem jasný :-) Jirkovi a dalsim nebudu nic vyvracet a necham je v iluzi. Stejne jako Puky a spol.
Za Paradoxe adekvatni nahradu nesezenete.
Kazdymu novymu adminovi pisu, ze staci banovat cheatery, protoze vetsina ostatnich veci se neda s jistotou definovat. Kazdy tyden se tu pak cely den resi nejaka blbost. Admini pravidla maji, ze nekdo udela sem tam blbost je normalni.

Něco takového jsem přesně očekával, je vidět jak jsem zase nebyl krásně pochopen, budu dál žít v iluzi, nechám si i nadále růžové brýle, ok bro.

E : Už to nechci otevírat znovu, jen snad Maršoune, já jsem odešel z AT sám od sebe, takže nemám důvod se do někoho navážet, nikomu nic nevyčítám, jen to pro mě byla vhodná situace vyjádřit názor spousty lidí, ale jak jsem řekl, někdo poví pravdu a je ten špatný, takže mi tu už je chyběla věc o kterou ses v podstatě postaral ty, tnx

Charon35
29-08-13, 23:11
Daj im sem print screen z hlasovania, lebo tu z toho ešte spravia ďalšiu konšpiračnú teóriu :D

Piner
29-08-13, 23:23
Admini na Kotelně jsou nedosažítelní, mají nehoráznou imunitu prostě, veřejně se ví, že několik adminů zneužívá práva, byly i důkazy jako HLTV apod. , ale nikdo nic neřeší, ovšem, nechci tu házet špínu jen na Paradoxe, když si tu admini můžou v klidu zapnou cheaty a po nějákem čase se na to příjde a práva mají i dál a hrají na serverech Kotelny tak proč by nemohli toto ? Stížnost stejně zbytečná, nikdo tu nic neřeší, řeší se všechno kolem, jen né ty podstatné věci, věci které by se primárně řešit měli :) peace

A že asi všichni víme, koho myslíš :) Upozorňoval jsem na to už dřív, ale nemá to smysl. Na steamu mi přišla odpověď " proč furt všichni řešíte takový kraviny "

Charon35
29-08-13, 23:23
http://csko.cz/forum/showthread.php?17771-pidda-zadost-o-prava
Tak to ano, aj správanie podobné. Už vidím ako budú sťažnosti, že admin píše hráčom že sú zakempené deti a dementi...

Ale dik že si mi ho pripomenul. :D

kashpi
29-08-13, 23:23
Ano piddu znam, ale....
Jako admin by chtel byt na W3FT, tam uz ho ani moc ted nepotkavam. Paradox se prece stara i o W3U. Tam ja treba jo fanda w3ft zrovna nemusim, a nevim jestli ani pidda tam nechodi. Ale je mozny ze še pletu.
Jinak jako nahrada bych to nebral, spis jako pomoc

wejn
30-08-13, 00:46
vy si asi všichni myslíte že se k vám admin musí chovat slušně a že ste nedotknutely,ale když ste retardovany a nejste schopni se aspon snažit hrát, vymejšlíte blbosti tak se nedivte, jenom podle toho co sem viděl paradoxx je o 10 urovní výš než většiná z vás tady co se týče hraní, jo je možná arogantní a egocentrickej,ale proč by nebyl když mu na tom serveru nikdo nesahá ani po kotníky. Neznám ho, není to žádny řiťolezectví, popravdě z momentální sestavy admin teamu pohrdám každym druhym,protože prostě práva nemaj mít a v admin teamu chybí víc lidí co hrajou cs aspon na takovy úrovni aby nebyli k smíchu.

Lakaj
30-08-13, 01:05
tak ale co napisal na zaciatku, je z jeho pohladu :) take veci ako ze ta mamca zavolala paradox nemohol vediet :) proste videl ze si sa prepojil...kickol...a znova pripojil s5... stane sa... ale tak mne paradox sadne...to je taka povaha ze cim ti viac nadava a ty to ignorujes, tym ma vacsie nervy :)

marsoun
30-08-13, 04:38
Hh, ex admin co se musí za každou cenu navážet do admin teamu, to už mi snad i začalo chybět...

mirous
30-08-13, 09:12
Už to lockněte a podobný sračky s prominutím, tu už vůbec neřešte. Buď v AF a nebo jen opodstatněný stížnosti, např.kdy admin cheatuje a pod. Opravdu to totiž nezvyšuje mínění o AT.
To by tu za chvíli na mě mohla být stížnost od nejmenovaného hráče, že na serveru dělám prd, jenže když co minutu mi radí koho mám banovat a kdo vše má WH, tak se není čemu divit. A taky bych to tu mohl obhajovat, přitom je to naprostej nesmysl jako většina podobných stížností. Někdo si bude stěžovat, že admini na hlášení nechodí, někdo zase, že chodí až moc. Jsou tu admini, o kterých mám pochybnosti, jestli dělají svou práci dobře, např.když si v klidu hrajou, zatímco na hlášení na stejný server neustále chodí další admini banovat (a není to tím, že by hlášení přehlídli), ale zrovna Paradoxx takovej fakt není a řešit jeho povahu je naprosto mimo. Každý jsme jinej, taky nesedím spoustě lidí - pochopitelně.

Slunicko
30-08-13, 09:55
Hh, ex admin co se musí za každou cenu navážet do admin teamu, to už mi snad i začalo chybět...

Jestli myslíš Jiřího, tak mi to taky tak trochu nesedí, už jen z toho důvodu, co napsal při odchodu -->



Tak čaute bando, držte to tu na stejně dobrý úrovni jako jste to drželi do teď :)


Takže si prosimtě uvědom, co vlastně píšeš a jestli je to tak úplně pravda :)

Vždy se mezi 70ti lidmi najde někdo, kdo neni úplně podle vysněných představ ale tak přeci nemusíš poškozovat celý admin team tím, že řekneš, že maj imunitu a běhají po serverech zapnutí..

kashpi
30-08-13, 11:10
vy si asi všichni myslíte že se k vám admin musí chovat slušně a že ste nedotknutely,ale když ste retardovany a nejste schopni se aspon snažit hrát, vymejšlíte blbosti tak se nedivte, jenom podle toho co sem viděl paradoxx je o 10 urovní výš než většiná z vás tady co se týče hraní, jo je možná arogantní a egocentrickej,ale proč by nebyl když mu na tom serveru nikdo nesahá ani po kotníky. Neznám ho, není to žádny řiťolezectví, popravdě z momentální sestavy admin teamu pohrdám každym druhym,protože prostě práva nemaj mít a v admin teamu chybí víc lidí co hrajou cs aspon na takovy úrovni aby nebyli k smíchu.

Doufám, že nejsem sudej, ale lichej :D

Toy
30-08-13, 11:18
Jestli myslíš Jiřího, tak mi to taky tak trochu nesedí, už jen z toho důvodu, co napsal při odchodu -->



Takže si prosimtě uvědom, co vlastně píšeš a jestli je to tak úplně pravda :)

Vždy se mezi 70ti lidmi najde někdo, kdo neni úplně podle vysněných představ ale tak přeci nemusíš poškozovat celý admin team tím, že řekneš, že maj imunitu a běhají po serverech zapnutí..


Sluníčko, tu úroveň jsem myslel herně, kvalitou serverů,pořádkem na serverech atd. lidský faktory jsem nechal tak trochu stranou radši , ovšem, napsal jsem to blbě, uznávám, neházím všechny do jednoho pytle, nechci tu nikoho poškozovat, jen jsem řekl svůj objektivní názor, s kterým se ztotožňuje vcelku dost lidí si myslím, ale to už je fuk, nechme to už tak, myslím, že už toho bylo vcelku dost, aj tak se to tu vždy bude dělit na 2 tábory lidí.

trew
30-08-13, 16:50
Tak to ano, aj správanie podobné. Už vidím ako budú sťažnosti, že admin píše hráčom že sú zakempené deti a dementi...

Ale dik že si mi ho pripomenul. :D

Ale zase by to bylo zajímavy, když by zrovna měli herní dobu společnou :D
Hrát umí i on dobře. Takže cheatery si myslím, že by taky rozeznal. 2 roky zpět, to jsme si mysleli, že pidda je paradoxx, protože se tam dlouho paradoxx neukázal ;D
Já jsem ani z jedním z nich neměl problémy. Nebo jsem si toho aspoň v chatu nevšiml. A to nehraju dobře. To jsem s nima hrál často. Možno, že tam padlo slovo lama nebo už nwm či něco padlo a nebo ne. Jsou tomu 2 roky co jsem snima naposled hrál a pak jsem přešel na deathrun.

Charon35
30-08-13, 18:38
Ale zase by to bylo zajímavy, když by zrovna měli herní dobu společnou :D

H, to by som si pozrel :D

Wejn: pokiaľ viem, tak za posledných pár mesiacov nebol žiadny veľký fail ban (aspoň som si nevšimol). A admini sú tu od dodržiavania poriadku na serveroch, nie od ukazovania skillu. J Stačí jeden ego paradox a vidíš aký sú z neho všetci posratí. Keby ich tu bolo viac takých, tak by NS kidi odišli "lebo šecoi anmini čítuju"...

EDIT: Teraz mi napadlo, zrovna včera som sa na classiku bavil s jedným celkom slušným hráčom s 1500+ hodinami na steame. No nebol nikde admin, tak ťažko z toho niečo bude. A to je dosť podobných, ktorí buď si už len chcú zahrať a nestarať sa o nič, alebo nikdy admina nerobili a nemajú teda ani záujem.

EDIT2: Ak si myslíte, že naši admini banujú prísne.... z iného portálu.
Nickname jeje
SteamID STEAM_0:0***************
SteamCommunity ID *********
IP Adresa skryté
Typ banu SteamID
Důvod no defus
Vyvolané dne 14.12.2012 - 18:56:07
Délka banu 1 Hodina (60 Minuty)
Vyprší dne 14.12.2012 - 19:56:07 (již vypršel)
Zabanovaný adminem NeoNek *
SteamID Admina skryté
Zabanovaný dne cs-skill.tk | Dust2 Only (de_dust2)

Britny
30-08-13, 19:17
Pidda jako náhrada za Paradoxe?? Good joke !! :thumsup4:

trew
30-08-13, 19:58
žádná náhrada :-) ale admin vs admin :D

matis
01-09-13, 21:17
asi nema vyznam nechavat toto otvorene....