PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie (1) bug



Burinka
29-08-13, 16:50
Hravam na zombie dost často a zhliadol som tam bugy ale tieto 2 su take najpripad ktore by sa mali začat riešit ..
Takže 1. BUG ktory som videl je že CT hrač sa neda zabit počas normlaneho kola a nebol ani posledny z CT a nebol ani VIP takze mal 100HP a bolo nanom 5-8 zombie a zabijali ho a neubrali mu ani 1 HP- ... bol to novačik takže pochybujem že by si daval stále armor+ ...
2. BUG ... vyzabijaju sa (vsetci) ZOMBIE a kolo neskončilo ale v tabulke bol jeden hrač ktory bol označeny červeným ako ,,zombie,, bol CT ale mal by byt zombie hrači museli čakat 2:40 min aby kolo skončilo a odišlo dosť hračov lebo sa im nechcelo čakat .. hrač sa nechcel odpojit a ani tam nebol v pohotovosti žiadny admin na KICK...

Dakujem za prečitanie,,, dufam že z tymito chybami na servere sa niečo bude robit ... :)

Hruusa
29-08-13, 17:00
2. - Je to známej bug a je to především o lidech jestli si ten slay daj či ne, pokud se to opakuje je to pak klidně i na ban si myslím ale vše se tohle řešilo na serveru :-) Co se týče jedničky - nevidím problém v tom že ho nemohli zabít armor si nabinduje a miny pokládá pod sebe takže opět nic :-)

Přeju hezký den ;-)

Burinka
29-08-13, 17:14
ta jednotka .... hrač stal na mieste a nedaval mini... 100% nemal nabindovany armor bol to novačik ... na servere poznam skoro každeho hrača toho som tam nevidel tak neviem či to je bug alebo čo :D

Hruusa
29-08-13, 17:34
To ty ale vědět nemůžeš že to je nováček :-) Takže je to irelevantní důkaz :-)

Burinka
29-08-13, 17:41
ten hráč ani nestrielal ani nedaval mini kukal som nanho nedalo sa ho zabit ..

V E J C E
29-08-13, 17:45
Hráči môžu hrať aj pod iným menom.

Hruusa
29-08-13, 17:48
V tom případě to nechám na adminech jestli se s tímto bugem někdy setkali :-) Pokud né tak vedení sleduje forum dostatečně takže si toho všimne :-)

Burinka
29-08-13, 17:49
Okey o dalších bugoch budem hne informovat :)

Despe
29-08-13, 21:07
Ty a nemyslíš že ten hráč tam nebyl ?. Však se mu mohl lágnout komp a jen zmizel, zůstal po něm skin.. Stává se to i na hns..

PRAETORIAN
29-08-13, 23:08
O tomhle bugu vím avšak stává se to jen občas.V případě že je admin přítomen hráč dostane slay nebo pokud toho využívá vědomě kick a je vyřešeno.Pokud by se to stávalo častěji pak by nadešla otázka to vyřešit avšak to už je práce pro Kotla který o tom myslím byl informován.