PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban, protože jsem dostal ban neprávem.



Darkauron
30-08-13, 14:04
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 59430)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Speedhax'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [DnB] MaxTR
[AMXBANS] Tvuj nick: | ^xFreazy* | Darkauron Hl. M |
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1896448629
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1139836274
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.204.237
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.204.237
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Montty non skill
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife (35hp_sw)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

Dobrý den admini. Dostal jsem ban neprávem a tak bych prosil o mislost s Ubanem. Hrál jsem na Knife a bylo Nás tam asi 5, všichni byli ve Spectu a jedinej já jsem hrál, hrál jsem si tam a najednou jsem měl LAG, běhal jsem, skákal jsem, ale LAG pořád byl a vtu chvíli se mi to odlagnulo a jakoby jsem probjehl a proskákal celou mapu, jako kdybych měl SpeedHack a pak věichni spamovali do chatu "Lamko, máš SH, za chvíli přijde admin a dí ti Perma ban" a já jsem jim odepisoval, že jsem měl veliký LAG, ale oni mi furt nadávali atd... a pak přišel na server Admin Montty non skill a dal mi Perma ban za SpeedHack, i když jsem SpeedHack neměl. A já jsem pak šel spát, protože to bylo večer kolem 11 hodiny. Děkuji za přečtení a prosím popřemýšlejte o Unbanu. Přeji Vám hezký den a ať se Vám všechno daří. Nashledanou. S pozdravem Darkauron.

Darkauron
30-08-13, 14:07
*Všichni* *Dá* ---> Překlepy

J3ZUsSs*
30-08-13, 17:01
Príbeh pekný , ale čítaj http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

matis
30-08-13, 18:09
Zial UB nieje mozny, kup si originalku a nebudes mavat taketo problemi... Lock