PDA

Zobrazit normální verzi : Delpan inspiration



rob1show
30-08-13, 23:04
Sdílím moje 1st frag movie. Doufám, že se bude líbit :))

http://www.youtube.com/watch?v=7uIgOQB_3s8

:D Dal Ta Bhoper:D
31-08-13, 02:54
Nič moc.
1.Ten začiatok bol strašne dlhý ako si išiel zo 6 až na plant.
2.Nijaké Efekty
3.Hudba no comment
4.+Public killy
Dúfam že si sa za moju konštruktívnu kritiku neurazil.

Amazing-Zajic
31-08-13, 10:28
To že si tam hraješ na Delpana, dáš k tomu místo hudby takovou sračku + 4 public fragy... Prostě no comment

Swagrid
31-08-13, 13:22
To že si tam hraješ na Delpana, dáš k tomu místo hudby takovou sračku + 4 public fragy... Prostě no comment

Nechápu, člověk se chce pochlubit a chce slyšet názory ostatních a ty mu napíšeš takovejhle shit? Z toho si má něco pobrat do další tvorby? Okay, jak myslíš.

Amazing-Zajic
31-08-13, 14:10
Nechápu, člověk se chce pochlubit a chce slyšet názory ostatních a ty mu napíšeš takovejhle shit? Z toho si má něco pobrat do další tvorby? Okay, jak myslíš.

:slap::slap: ....
Já mu tam napsal svůj názor, ale hold má někdo IQ pod nulou a neumí číst
E: Pokud vím neptal se na nic, co by měl zlepšit a pod, takže raději zalez

Swagrid
31-08-13, 14:13
No že jsi ho takhle odepsal nebylo pěkný. Šlo to napsat lépe a neurazit autora viz. Bhoper.

Swagrid
31-08-13, 14:18
S tebou se bavit nemá cenu, urážet může každej blbeček, pochválit umí jen málokdo.
Bude se ti to hodit do RL

Amazing-Zajic
31-08-13, 14:25
S tebou se bavit nemá cenu, urážet může každej blbeček, pochválit umí jen málokdo.
Bude se ti to hodit do života.

Používej edit. Proč bych ho měl chválit, když se mi to nelíbí?


No že jsi ho takhle odepsal nebylo pěkný. Šlo to napsat lépe a neurazit autora viz. Bhoper.

Řekl jsem pouze svůj názor. Btw, meleš úplně z cesty, nejdřív že napíšu shit, neuspěl si hledáš něco nového. Vrať se na ten tvůj tardbrejk kde si budeš hrát na velkého pana Simona a budeš si připadat jako král!

rob1show
01-09-13, 00:32
To že si tam hraješ na Delpana, dáš k tomu místo hudby takovou sračku + 4 public fragy... Prostě no comment


Souhlasím s swagrid... Kámo si mimo. Kdo si hraje na Delpana? :DD, 'místo hudby takovou sračku' ani nevíš o co jde, jinak by si tenhle shit nenapsal. Vůbec nechápu, proč to tu komentuješ, pokud se ti to nelíbí, tk nepiš. Napíšeš tu jen HATE, ze kterýho nic nemám.

Beztak to bude zakomplexovaný 14-letý KID... Prosimtě už nepiš sračky, nejlíp nepiš vůbec - tvůj názor mě nezajímá..

:D Dal Ta Bhoper:D
01-09-13, 01:26
Tak ale čo si od neho chcel počuť? Vyjadril svoj názor a povedal to len horšie ako ja.Ale jeho prvý koment má pravdu.

rob1show
01-09-13, 01:38
Tak ale čo si od neho chcel počuť? Vyjadril svoj názor a povedal to len horšie ako ja.Ale jeho prvý koment má pravdu.

Dobře, ale dobře ví, že je to moje první movie. Navíc z jeho komentu vím tk velkou p**. Může to napsat jako člověk nebo ne?! xD

Amazing-Zajic
01-09-13, 09:09
Já to napsal normálně, tak, jak jsem to měl na jazyku, je to tvoje 1. Movie a co? Můj názor tam máš, tak už nepiš, ať mi nekazíš neděli.

rob1show
01-09-13, 11:35
Nemíním tady s tebou o něčem diskutovat. To, že si měl něco na jazyku, tk tam asi máš neustále SHIT! A navíc tady na tom movie vlastně nejde o nějaký efekty a vůbec nejde o nějaký '+4 PUBLIC killy'. Takový sračky si strč někam... Vůbec nechápu, jak takovej koment si mohl napsat.. Něco tě sere??

Ještě jednou nepiš mi tu píčovin*

Co se týče Bhopera jeho kritiku beru... Ikdyž taky moc neví, která bije. Ale aspon to napsal tk, že si z toho někdo může něco pobrat...

Jinak Amazing Zajíc MUTE * IGNORE

Amazing-Zajic
01-09-13, 11:44
Yeah, jsem ignorovanej, čekal jsem, kdy to napíšeš.

Rixie
01-09-13, 16:18
Promiň, ale ty si snad čekal že ti tu každej napíše jak je to super vtipný a jak seš dobrej? Když už to sdílíš, tak se snaž aby to alespoň nějak vypadalo. Nenapsal ti nic víc než pravdu :D

E: K movie .. Nemám co říct, špatný reso, neodstraněný hud. Dal si tam 40 sekund ničeho a pak 4 defaultní fragy z publicu .. Z toho se fakt movie nedělá, ale snaha se cení. Příště si na tom dej víc záležet.

rob1show
01-09-13, 23:11
Nepotřebuju slyšet jen pozitiva, pro mě jsou důležitý i negativita. Jinak jak myslíš... Zajíce už rozebírat nebudu. Nic z jeho komentu nemám, ale dobře když je takhle zvyklej na věci reagovat, okey!

Jinak opakuji, nevím co máte pořád dokola s publicem. Myslím, že tu netřeba řešit public fragy. Děláte jakoby bych vystřílel celej zasovník na bota xD.

Ale dobře... Rixie tobě děkuji za tvůj názor :)

MarcelloR
02-09-13, 07:58
To že si tam hraješ na Delpana, dáš k tomu místo hudby takovou sračku + 4 public fragy... Prostě no comment

Nesúhlasím. Nevidím tam nič čo by naznačovalo, že by sa hral na DelpaNa. A vidím, že nevieš čo je tá " sračka "... je to toto:) :

http://www.youtube.com/watch?v=hp0lJzeuBrE
a ak sa to pekne zladí tak to je ešte zaujímavejšie ako hudba napr. tu
http://www.youtube.com/watch?v=o0vwb4DhR1c no bohužiaľ rob1mu sa to nepodarilo.

Podľa mňa ste na neho moc tvrdí a radšej by ste mu mali poradiť čo by mal zmeniť. Ak by som ti mal poradiť, tak určite by si mal odstrániť tie hltv okraje(googli určite niečo nájdeš), natáčaj to v HD, určite nepoužívaj fragy z publica, pretože sa do toho 99,9% ľudí pustí , že si low a akurát ťa vysmejú čiže radšej si to natáčaj na mixoch a nie na publicu. A hlavne ak chceš aby to bolo dobre, tak si musíš dať veľký pozor na timing, aby ti komentátor sedel s tvojim klipom a odstráň výstrely pôvodného (tebe to v tomto vôbec nesedí napr. už od začiatku ty si len chodíš a DelpaN tam už strieľa čiže to musíš dobre zladiť, ale musíš mať aj takú akciu a nie, že len niečo dáš, buchneš tam záznam s nejakým hráčom a čakáš modré z neba pritom to vôbec nesedí.

rob1show
02-09-13, 09:58
Podľa mňa ste na neho moc tvrdí a radšej by ste mu mali poradiť čo by mal zmeniť. Ak by som ti mal poradiť, tak určite by si mal odstrániť tie hltv okraje(googli určite niečo nájdeš), natáčaj to v HD, určite nepoužívaj fragy z publica, pretože sa do toho 99,9% ľudí pustí , že si low a akurát ťa vysmejú čiže radšej si to natáčaj na mixoch a nie na publicu. A hlavne ak chceš aby to bolo dobre, tak si musíš dať veľký pozor na timing, aby ti komentátor sedel s tvojim klipom a odstráň výstrely pôvodného (tebe to v tomto vôbec nesedí napr. už od začiatku ty si len chodíš a DelpaN tam už strieľa čiže to musíš dobre zladiť, ale musíš mať aj takú akciu a nie, že len niečo dáš, buchneš tam záznam s nejakým hráčom a čakáš modré z neba pritom to vôbec nesedí.


Moc děkuju.. určitě při další tvorbě si dám záležet :)