PDA

Zobrazit normální verzi : podezření na wh+ab furien



frydas
30-08-13, 23:22
HuGi VALVE_0:0:58192164 92.245.5.152


demo zde http://csko.cz/dema/upload/dir/jamaiken.dem
jména dema si prosím nevšímejte , chtěl jsem nedjříve točit jiného hráče ale ten se mi odpojil a přeskočilo mi to na tohoto zezačátku jsme si toho nevšiml , až po jednom zajímavém killu
Wh si myslím, že tam bude už jen jak kouká na toho psoeldního furiena a nedělá mu nic, vypadá jako by se nechtěl prozradit, očividně nevěděl ani jeden z nich, že psoeldní jde vidět :D

na jeho jméno ip i valve ID najdete po různých portálech bany za wh sh i ab, dokonce i na kotelně má perm ban , ale tam se neshoduje valve ID s jeho takže to může být sdílená IP :)
Možná, že to bude fail, ale nezdál se mi tak ho přidávám

ParadoXX
31-08-13, 01:40
já tam teda nic zvláštního nevidim.Ale furienu nerozumim.Na aimbota je clear.A na wh fakt netušim,protože to vůbe nehraju.

nanoluke
31-08-13, 21:04
Neni tam nic zapnuté :(

`Dr[.E.]nkY.:)
01-09-13, 13:40
Je clear opravdu tam nic zvláštního nevidím.Pokud si nejsi 100% jistý tak si je prohlídni ty dema než je dáš na forum.Navíc se t takhle se furieni hrajou.
PS: Proč se demo jmenuje Jamaiken a hrac je HuGi? On se přejmenoval?

Swagrid
01-09-13, 13:57
nkY.:);214222']Je clear opravdu tam nic zvláštního nevidím.Pokud si nejsi 100% jistý tak si je prohlídni ty dema než je dáš na forum.Navíc se t takhle se furieni hrajou.
PS: Proč se demo jmenuje Jamaiken a hrac je HuGi? On se přejmenoval?

Si slepý?

HuGi

jména dema si prosím nevšímejte , chtěl jsem nedjříve točit jiného hráče ale ten se mi odpojil a přeskočilo mi to na tohoto zezačátku jsme si toho nevšiml , až po jednom zajímavém killu

Eust.
01-09-13, 14:03
Našel jsem maximalně 1 čas, to není bohužel na ban, možme LOCK

`Dr[.E.]nkY.:)
01-09-13, 14:39
Ja tam nic zvláštního nevidím. Možná se opravdu mýlím.. Stával jsem předchvilkou.. Napiš minuty sekundy kde je to tak podezřelé.. díky

Folowed
01-09-13, 18:00
Proč se do toho s*rou ostatní hráči to je na adminech jak to posoudí ne ? .. :D BTW Drenky radši se věnuj pravidlům na JB :)

frydas
01-09-13, 20:02
nelíbil se mi, už u první scénky tam běhá kolem posledního furiena a nedělá mu nic ? i když ho vidí, to mi přijde jakože, má wh ale dělá jakože nic, ale asi jsme se spletl :) nevadí , najdu si ho jindy v lepší pozici :) ale má perm ban na kotelně jak se sem dostal ?

Eso./digl
02-09-13, 18:56
Asi myslis toto http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=44291 . IP sedi. Ban je perma za sh.

Eust.
02-09-13, 19:25
Už to někdo z modu lockněte.