PDA

Zobrazit normální verzi : Váš názor na kotelnu



DarkAspecT
31-08-13, 15:34
Vypracováno by Puky

Otazka bola , čo sa vam nepači na kotelni , adminoch , hračoch.

Admin -

-Tak určite charon

-Potom mi vadí to rozširovanie práv. Malo by sa to písať do admin forka kto chce,nie len kotlovi.

-Potom keď dexter napsal že si nebude chcieť rozšířrít prava na jb. Tak prečo ich tam má?

-Zoid cheatoval a furt je admin.

-Britny ignoruje/ignorovala ! aby si nahrála skore.

-Dari? co tam ešte robí

-Za Jimmyho hrá sestra.

-Lazik zastupuje charona? Keď nehra cs?

-Mytrim má práva na jb a robí tam hovno. Ide si tam jen zahrat a nestará se tam oto vôbec.

-Noitbun , niečo jak Dexter.Žiada na furien a potom hra furt len na jb.

Nic proti vám nemám,ale tak to vidím ja, snaď som vás neurazil.



Hrač č. 1 -

-Pasivní postoj k návrhům od "nemodrých" hráčů

-Co by jiné servery daly za to, že hráčí navrhují různá zlepšení atd. Tady, když něco navrhnu a popíšu to 20 větami, tak mi je odepsáno "ok"

-Potom mi vadí systém nabírání adminů (viz. Facened)

-Někteří hráči tady čekají tři měsíce, než jim je napsán verdikt. Facened si ani nepodal žádost a je modrý.

-VŠECHNY žádosti by měla veřejnost vidět

-Přístup k minecraft serveru



Admin -

-Tak na portale nič, skor ma nebavia trol posty a debiliny od deciek, jako nepoviem, ked majú pravdu, a vadí mi aj čítovanie nemenovaných adminov (nemám to podložené)



Hrač č. 2 -

-Imunita adminov + vedenie "riesi" vsetko na poslednu chvilu.

-Je to v srackach a z tych sraciek sa to uz nevyhrabe #gs2.

-Vacsinu tu drzi len kvalita severov ako aj mna.



Admin -

-Vadi mi, ze normalny hraci jebu nos do admin veci. Na adminoch mi vadi, ze si to nechaju a neposlu ich do pice.



Admin-

-Na kotelně: málo turnajů, málo nových serverou a pokud jo tak nejsou moc populárny.

-Špatná cenzura slov.

-Admini nechuť pomáhať , nelozí na svůj primární server.

-Na minercrafte málo tvůrčich adminu, nic nového, kotel se tomu nevěnuje.

Hráč č. 3 -

-Takže , hrám tu jedine kôli kvalite serverov , komunita na kotelne ( myslim na forku ) stojí za veľke hovno. Dalej mi vadí jak sa naberajú admini napr. Facened. Podľa mna mu išlo cely čas jak si podal prava na mc aby sa nejak dostal do cska. Lebo viem že si tu už raz pisal žiadosť.Dalej ma dosť nasralo jak kotel v tej stiažnosti za paradoxa povedal : To je Kazki, takze reagujete zbytecne.

A čo že je to kazki? Bol to dement ale v poslednom čase je v pohode aj keď donho trey a ostany podjebuju a trolluju tak si ich nevšíma. Neže by si bol rad kotel že ti tu niekto hra ty ich ešte musiš trollovať , ponižovať. To by bolo odomna všetko. Cya





Od Pukyho

Takže vtedy čo som si nechal dať permu , som chcel ešte niečo napisať , ale vysral som sa nato.

Ešte nedávno som tu chcel práva na knife , chcel som si podať žiadosť. Potom som si začal všimať čo sa na forku deje tak ma prešla aj chuť. Po tej stiažnosti na paradoxa čo sa vam ešte jiri aj ja snažili niečo povedať , tak sa to zas nepochopili , nam vôbec nešlo o paradoxa. Potom som si nechal dať permu na forko , lebo som chcel odisť normalne. Po tom čo včera založil charon ten theard tak vas piner poslal dopiči , hovoril že mam urobiť to iste.. ne ja odidem normalne , charon hovoril si že potrebuješ napady. Hore maš pomaly všetky problémi na forku , tak to chod riešiť som zvedavy.

A to tu nitko nespomenul kofiov a paradoxa. A keď kotel alebo niekto poviete že sme v iluzii , že do toho nevidime , že sme zaujaty tak si už važne naserte..

_AnGeL_
31-08-13, 15:44
Už to nie je to čo bývalo. Zo začiatku kotelny sa tieto problémy vyskytovali veľmi málo, ale čo už ľudia spejú k horšiemu, pretože sú ovplyvnený vonkajším skorumpovaným svetom.

E: Kvalitný ľudia odchádzajú kvôli prístupu niektorých ľudí. Niektoré dnešné problémy na tomto portály sa dajú prehliadnuť, ale niektoré je už treba riešiť.

DarkAspecT
31-08-13, 15:45
Za mě je to asi tak: Vadí mi privilegia adminů - Jsi admin, máš imunitu a tak si dovoluj co chceš, si nedostižný. Dál mi vadí Kotlův přístup, viz. dnešní konverzace na steamu, z čehož jsem vyčetl, že mu je to tu úplně jedno a že Kotelna žádnej problém nemá, že radši udělá něco pro 1000 hráčů kteří jsou spokojení, než pro 10 hráčů kteří mají nějaký komplex tady odsud a snaží se to tu shodit. Dál tu jsou někteří admini, kteří práva mít nemají už kvůli haxům na lize (ahoj hectsssi) nebo kvůli fail banům (ano kofi, ty a paradoxx). Chybí mi tu víceméně domluva mezi hráči a adminy, chtělo by to vytvořit nějakou skupinu lidí, kteří by se společně domlouvali na řešení problémů s adminy a každý by měl stejnou váhu slova.

Giussepe
31-08-13, 15:52
Viděl jsem hada chcát, koně blejt, ale tohle jsem fakt ještě nežral. To jako některý ty připomínky jako i myslíte vážně?

Prvně, proč to jako je označeny "admin", "hráč"? To se jako ti dotyční stydí za své výroky? Nebo nač ta cenzura nicků?

Na příspěvky adminů reagovat nebudu, to se může řešit v AF jen mě spíš zaujaly některé tvrzení "hráčů".

-Pasivní postoj k návrhům od "nemodrých" hráčů....... OH REALLY?
A co ty stovky threadů o COD:MW, JB (nové mody, apod...), topicy o DM,CTF a tak dále.... opravdu Ti to příjde pasivní?

-Je to v srackach a z tych sraciek sa to uz nevyhrabe #gs2.
-Vacsinu tu drzi len kvalita severov ako aj mna.

Já si nemůžu pomoct, ale tohle si prostě protiřečí. Jak může být server ve sračkách, když zajišťuje kvalitní servery na kterých hrajou stovky lidí, včetně toho dotyčného blba, který to tvrdí? A jestli těmi sračkami myslí komunitu, tak komunitu netvoří admini, ale lidé na tom portálu, takže si součástí těch sraček.


A toto:

Potom som si nechal dať permu na forko , lebo som chcel odisť normalne
to mě dorazilo úplně. Ano každý obvykle co chce normálně odejit, tak si nechá napařit permu.


EDIT:
Reakce na darka:

Chybí tu domluva? A co sakra chcete? Když si to dělá cháron po svým je to špatně. Když se vám snaží vyjít vstříc a zeptá se vás na nějaký návrhy, tak třeba zrovna konkrétně ty napíšeš: "Co já mam kurva vymejšlet?"
Tak co doprdele chceš?

cFc|Lu!z
31-08-13, 15:55
Se spoustou věci bych nesouhlasil. S tím náborem. Na serveru běhá spousta zkušených lidí, kteří by práva chtěli, ale žádost si nepodá. Pak je nejlepší, když si ho někdo všimne a navrhne ho ostatním. Nábor je tu vyřešen podle mě dobře. Když je prostě někde potřeba admin, práva se mu nabidnou. Pak je ta žádost absolutně zbytečná. To, že někteří čekají na práva déle než jiní. Život je holt nespravedlnej a lepší už to nebude. Navíc, čekat 3 měsíce na práva by neměl být problém. I admin by si měl jít na servery primárně zahrát, ne banovat. Pak banuje pro zábavu a to je konec. Jestli byl smysl tohoto threadu poslat kotelnu do pici, tak prosím. Nikdo vás tu nedrží. A malá rada pro kohokoliv koho tu sere komunita. Nechoďte na fórum a jen hrajte. Pak zdejší komunitu více méně nepoznáte.

Tupelko
31-08-13, 15:56
Puky: Giu , ja som to už pisal do paradoxovej žiadosti , hrači či admini sa niečo boja napísať.. Ne nechal som si dať permu na forko aby som celu kotelnu neposlal do piči
E:Puky: Luiz , nie charon včera písal prečo piner nedá nejake napady , prečo to nejako nevyrieši, Tak tu to charon ma , nenanpisal som to ja , napisali to hrači a admini.

Facened
31-08-13, 15:59
Niečo takéto tu môže napísať len a len Puky, konečne si dal permu a stále tu opsmŕda ale tak nevadí ja sa k tomu vyjadrím. Pokial ja viem tak na žiadosti som mal ZATIM NEPRIJAT, čo znamená že keď bude treba admina tak mám väčšiu šancu ako ostatní hráči ktorí si oto ešte len žiadajú. Potom by som chcel podotknúť že ja som na verdikt v mojej žiadosti čakal 4 mesiace, tak tu nepiš hovna ked vieš o tom hovno. Zatial si svoju prácu plním ako mám tak nevidím u mňa problém ale to si ty čiže to berem s rezervou.

Slunicko
31-08-13, 16:10
Hh, mě jen udivuje, že na plnou hubu to nikdo neřekne, nechají se cenzurovat nicky, např ty posty od adminů, já myslel, že admin forko je od toho aby si tam mohli ADMINI řešit své věci, proč kurva z toho admin forka furt vynášíte? Jste kolegové a chováte se k sobě jak ke kusu hovna, myslím třeba to, jak je nahoře o Zoidovi, Zoid sice zapnul ale na gatheru a pak se kurva divte, že jsou admini podezíráni že běhaj po serverech zapnutý, aspoň to tam napište do prdele celý, né jen kus pravdy.

Dál, Facened, nevím proč by nemohl mít admin a proč byste museli jeho žádost vidět? Stejně vaše slovo v tom (už i moje) koho chcete jako admina nebo koho ne, nehraje žádnou roli, vybírají si pouze ADMINI koho chtějí a koho pustí mezi sebe, nehledě na to, že on si o ty práva žádal..

Vůbec jsem napobral první slovo, Charon, on se nás všech tady zastává (adminů) a kvůli nám (vám) tu teď vypadá jak ten největší kokot, on je takovej, že se všech z adminů zastane, protože chápe pointu slova kolega/kamarád, né jako Vy obyčejné socky na oko, když jste žádali o práva, tak jste mu lezli až do prdele a nechali mu dovážet expres dorty až k němu pod nos ale teď už na to zapomínáte? Nemám rád takový falešný lidi.

A to, kdo si nechá kam rozšířit práva je jen Kotlovo věc, jestli mu je rozšíří, např. mě dal global i když jsem si o něj nežádal, asi proto, protože mi věřil ale nechápu jak v takové komunitě vůbec může někomu věřit.

caHor
31-08-13, 16:20
Nemám rád takový falešný lidi. A to, kdo si nechá kam rozšířit práva je jen Kotlovo věc, jestli mu je rozšíří, např. mě dal global i když jsem si o něj nežádal, asi proto, protože mi věřil ale nechápu jak v takové komunitě vůbec může někomu věřit.
Falošných ľudí bude v tejto dobre len pribúdať. Každý bude klamať len preto, aby sa cítil dobre.
V dnešnej dobe je totak...

Mr.Brown
31-08-13, 16:23
Hh, mě jen udivuje, že na plnou hubu to nikdo neřekne, nechají se cenzurovat nicky, např ty posty od adminů, já myslel, že admin forko je od toho aby si tam mohli ADMINI řešit své věci, proč kurva z toho admin forka furt vynášíte? Jste kolegové a chováte se k sobě jak ke kusu hovna, myslím třeba to, jak je nahoře o Zoidovi, Zoid sice zapnul ale na gatheru a pak se kurva divte, že jsou admini podezíráni že běhaj po serverech zapnutý, aspoň to tam napište do prdele celý, né jen kus pravdy.

Dál, Facened, nevím proč by nemohl mít admin a proč byste museli jeho žádost vidět? Stejně vaše slovo v tom (už i moje) koho chcete jako admina nebo koho ne, nehraje žádnou roli, vybírají si pouze ADMINI koho chtějí a koho pustí mezi sebe, nehledě na to, že on si o ty práva žádal..

Vůbec jsem napobral první slovo, Charon, on se nás všech tady zastává (adminů) a kvůli nám (vám) tu teď vypadá jak ten největší kokot, on je takovej, že se všech z adminů zastane, protože chápe pointu slova kolega/kamarád, né jako Vy obyčejné socky na oko, když jste žádali o práva, tak jste mu lezli až do prdele a nechali mu dovážet expres dorty až k němu pod nos ale teď už na to zapomínáte? Nemám rád takový falešný lidi.

A to, kdo si nechá kam rozšířit práva je jen Kotlovo věc, jestli mu je rozšíří, např. mě dal global i když jsem si o něj nežádal, asi proto, protože mi věřil ale nechápu jak v takové komunitě vůbec může někomu věřit.

amen :D

Slunicko
31-08-13, 16:24
amen :D

příště.. :D

Leryx
31-08-13, 16:27
Napočítal jsem v tabulce cca 130 adminů. Jestli Kotel zná všechny dost dobře na to, aby o nich mohl říct, že jim věří, tak klobouk dolů. Jednu dobu dal všem stávajícím adminům globalky a ty už jim zůstaly, byla to možná spíše chyba v matrixu, ale na druhou stranu kdyby všem měl po jednom dávat práva na určité servery, stěží by mu zůstal čas na něco jiného. Psal jsem to už v AF a napíšu to znovu. Taky se mi nelíbí, když si někdo zažádá o práva a pak hraje jinde, ba si to tam nechá rozšířit aniž by to někomu řekl. Kotel nás všechny nezná, takže moc nenamítá proti tomu rozšíření. My pak máme na serveru adminy, kteří nikdy nepodali žádost na JB ale co se týče o rozhodování nad chodem serveru tak to mají pak hubu plnou keců. A je to problém, jelikož pak vznikají případy jako by Baron (kroxy), který dostal NĚJAK práva, o pár dní později dokonce Náboráře, a nikdy ho nikdo neviděl, takto tu byl měsíc, než se na to přišlo a to naprostou náhodou. Jen štěstí že se z toho nakonec vyklubal blbec jako je kroxy, ale škody zvládl nadělat dost. Myslím si, že ten nábor by se měl zpřísnit a hlavně když už tu máme v AT cheatery, tak laskavě za ty cheaty nekritizujme hráče v žádostech, jak to pak vypadá?

human
31-08-13, 16:27
K Hectikovi. Dozvedeli ste sa, ze ma ban, tak sup do neho. To, ze sa prislo nato, ze to bol fail a dostal za to unban sa uz nejak nerozsiruje.

The Frisco
31-08-13, 16:30
Moc jsem se do toho nechtěl zapojovat, protože se stejně tímhle nic nevyřeší. Ale abych vysvětlil své body a nedošlo k zbytečným nedorozuměním:

Pasivní postoj k návrhům od "nemodrých" hráčů
Je to bráno tak, že když něco navrhne admin, tak je to do jednoho dne vyřešeno. Ano, je tady možnost, kde přidávat mapy, módy a bůh ví co ještě, ale málokdy se k tomu nějaký admin vyjádří.

Co by jiné servery daly za to, že hráčí navrhují různá zlepšení atd. Tady, když něco navrhnu a popíšu to 20 větami, tak mi je odepsáno "ok"
Poslal jsem už několik návrhů kotlovi na steam, do pm, ale není zájem.


Potom mi vadí systém nabírání adminů (viz. Facened)
Myslím si, že by měli hráči vidět, kdo bude adminovat na jejich oblíbeném serveru, něco se o něm dozvědět. Není to jen u Faceneda, můžeme jmenovat i nedávnou aféru s Kroxym. Od čeho tu ta žádost o práva tedy je? To by si každý mohl dohodnout jen s charonem/kotlem a ostatní by neměli žádné slovo.

Někteří hráči tady čekají tři měsíce, než jim je napsán verdikt. Facened si ani nepodal žádost a je modrý.
Vysvětleno nahoře

VŠECHNY žádosti by měla veřejnost vidět
Vysvětleno nahoře

Přístup k minecraft serveru
S pár lidmi jsme se schodli, že by bylo lepší udělat dva servery po 40 slotech, protože 100 se stejně nikdy nenaplní. V tomhle mě kotel asi nepochopil. Vím, že je na kotelně na prvním místě counter strike a nikdy se mu tady minecraft nevyrovná, ale poslední dobou se na něj kašle.

Mytrim
31-08-13, 19:16
-Mytrim má práva na jb a robí tam hovno. Ide si tam jen zahrat a nestará se tam oto vôbec.



Nevím co to plácáš za kraviny, já JB nehraju.

DarkAspecT
31-08-13, 19:44
Nevím co to plácáš za kraviny, já JB nehraju.
Čemu nerozumíš na tom, že to vypracoval puky? Navíc tam máš že to zmínil admin..

Facened
31-08-13, 19:48
Dalej mi vadí jak sa naberajú admini napr. Facened. Podľa mna mu išlo cely čas jak si podal prava na mc aby sa nejak dostal do cska.

A zase vieš o situácii hovno, čo dodať.

Kotel
31-08-13, 19:55
Facened je modrý jen proto, že někomu vadilo, že není modrý. Jinak by byl černý. Samozřejmě se zase našel někdo, komu vadí, že není černý, ale modrý. Žádosti by se veřejně vůbec řešit neměli, pak nikdo neměl problém s tím, že se nabral hráč, co je první v ranku.
Návrhů je dost v sekci serverů. Až budu upravovat určitý server, tak je projedu. Teď na to bohužel nemám čas. Pokud mi napíšete pm, tak většinou nemám čas vytvořit sáhodlouhou odpověď, protože za vaší pm je dalších 30 a v momentě, kdy neodpovím do 30ti sekund, přibyde dalších 5. Proto je lepší psát návrhy na fórum, kde se k nim může vyjádřit i více lidí a já mohu v klidu sepsat vše, co mě napadne.
Když napíšu ok, tak už jsem návrh dal pravděpodobně na server nebo se na to chystám.
Pokud se vzal admin na knife např. a už měl spešla na jb, tak není důvod, abych mu nedal práva i na jb. Jinak je to teď mnohem přísnější než dřív. Práva všude už nedávám jen tak.

Britny
31-08-13, 20:27
Takže ještě jednou pro ty méně inteligentní lidi, tohle píše Kotel myslím všem, takže cituji:


Ahoj, dal jsem ti prava na dust2 server.
V admin foru mas v informacich zakladni info jak a co banovat a prikazy.
Bany muzes pridavat a upravovat pres banlist na webu, kdyz se prihlasis jako na foru.
Na serveru pak vyzkousej amxmodmenu. Na servery mas volny slot. V ramci kategorie serveru mas prava na vsech strilecich serverech a uvidis hlaseni, kdyz tam bude cheater, ale je na tobe, jestli tam budes banovat nebo ne. Staci, kdyz budes banovat cheatery a nahravat pri tom dema. Nic vic delat nemusis.
To je vse. Vitej.

Můj primární server je d2, na kterém se vyskytuje dost adminů - jestli hraju jinde a dojde hlášení z D2, podívám se jestli tam někdo je, pokud není, tak tam jdu.. Spousta hráčů/adminů ví že chodím na hlášení, takže tyto kecy opravdu mohl vypustit -IQ admin ..

A vůbec.. Děcka nemají život, jejich život je virtuální svět a vzít jim PC tak by se asi zabili, tu píšou furt nějaký hovna (s prominutím).. Až začnete pořádně makat a od života dostanete na hubu, tak přestanete řešit tyhle kraviny, ohledně hry a budete si hrát v klidu na servrech. Když budete dodržovat daný pravidla a nebudete spamovat, nadávat a já nevím co, tak admini nemají žádný důvod vám dávat banned..

matis
31-08-13, 20:40
same sracky, komu sa tu nepaci nech sem nechodi....

kazdy clovek co tu je si svoju funkciu zastava dobre a svojim sposobom si ju aj zasluzil.... Kotel tu prava nerozdava len tako ako sa vyspi....

Eso./digl
31-08-13, 20:54
-Britny ignoruje/ignorovala ! aby si nahrála skore.

Britny si musim zastat. Na hlasenia cez ! chodi a reaguje aj na steam. Totalna sracka co si napisal. A teraz mi ako decko napis ze jej len leziem do sukne :)

DarkAspecT
31-08-13, 21:26
-Britny ignoruje/ignorovala ! aby si nahrála skore.

Britny si musim zastat. Na hlasenia cez ! chodi a reaguje aj na steam. Totalna sracka co si napisal. A teraz mi ako decko napis ze jej len leziem do sukne :)
Tím že to napsal anonym, tak ti asi těžko odpoví, nemyslíš?

Britny
31-08-13, 21:38
To je taky vtipný, jak už tu psali kluci - anonymní anketa je vážně k smíchu :)) Kdo ví, kdo to vůbec vymyslel (napsal), aby se tu zase řešili blbosti.. Spouta z vás tu na Kotelnu stejně nadává, jak je to tu hrozné, zařizuje si bany a potom sepisujete tyto nesmyslné ankety (názory), jako kdyby vás tu někdo nutil hrát..

cYtronka
31-08-13, 21:54
Môj názor na kotelnu obecne je, že komunita ľudí sa tu dosť zmenila a tak to potom aj vyzerá..

DarwiN
31-08-13, 22:01
Môj názor na kotelnu obecne je, že komunita ľudí sa tu dosť zmenila a tak to potom aj vyzerá..

Nový ľudia , nové spôsoby .

Asi iba s 1 vecou súhlasím , s tými Globálmy nemáš pravdu , z počutia vie že nektorý admini s o to NEPROSILI .

Charon35
31-08-13, 22:38
T Kdo ví, kdo to vůbec vymyslel (napsal), aby se tu zase řešili blbosti..
Veď to. Tiež neviem kde vyhrabali, že Lazik ma zastupuje. :D Bol to návrh pred mesiacom, ale to bolo všetko. Máš staré info z Admin fóra Puky/Dark :DDD


Admin -

-Lazik zastupuje charona? Keď nehra cs?




Chybí tu domluva? A co sakra chcete? Když si to dělá cháron po svým je to špatně. Když se vám snaží vyjít vstříc a zeptá se vás na nějaký návrhy, tak třeba zrovna konkrétně ty napíšeš: "Co já mam kurva vymejšlet?"
Tak co doprdele chceš?

Im to nevysvetlíš. Ani sa o to nesnaž, lebo budeš za debila ako ja :D

BTW Slunce diki. S tymi tortami máš pravdu. Už mi došli torty aj smajlíci v PMkách. Asi je na čase otvoriť nábor... :D

BUBEN
31-08-13, 23:06
Pod tímto threadem je neco podobného a už zakladas další? Evidentně musíte kotla silně masírovat přes pm
A steam. Může to být tak rok možná víc co jsem mu to tento systém navrhoval a v té době to považoval za zbytečnost. Po delší debatě jsem to uznal i ja. Je to hovadina. Není na to čas a aby se admini zodpovidali v podobných threadech za kick jinak -10b je šílené. Rok se s rokem sešel a je to jinak. Ty ses už nemocnej. Na adminech hledáte sebemenší chyby a hned to nafukujete. Na fórum do všech hatujete a pak jste dotceny, že se k vám nechovají fér? Tak co čekáte? Jesti tohle zavede tak neochota adminu se ještě zvětší.

Piner
31-08-13, 23:19
Chybí tu domluva? A co sakra chcete? Když si to dělá cháron po svým je to špatně. Když se vám snaží vyjít vstříc a zeptá se vás na nějaký návrhy, tak třeba zrovna konkrétně ty napíšeš: "Co já mam kurva vymejšlet?"
Tak co doprdele chceš?

Nic proti, ale kde se nám snažil " vyjít vstříc " ? Však založil topic, kde si myslel, jak moc mě vytrollí a přitom to celý akorát totálně posral. Že se nás zeptal ? A kde ? Soráč, ale toho jsem si vážně nevšiml

E: Já nenapsal nic, že jsem někomu naložil :D Ty si krypl, máš halušky, že čteš něco, co já nepíšu ?

Charon35
31-08-13, 23:36
Nic proti, ale kde se nám snažil " vyjít vstříc " ? Však založil topic, kde si myslel, jak moc mě vytrollí a přitom to celý akorát totálně posral. Že se nás zeptal ? A kde ? Soráč, ale toho jsem si vážně nevšiml

Bože ty si tak vypatlaný kretén, že to už neni možné. Odkedy si tak pripečený? Predtým si taký nebýval tvle. Neber to svinstvo, sere ti to mozog. Všetko je to myslelené všeobecne. Že nech spravíme hocičo, tak sa vám to nikdy nebude páčiť. Viz nábor. Čo sa do toho furt niekto stará?!! Bolo to verejné, bolo zle, bolo to zatvorené cez návrhy v admin fóre, bolo zle že to nevidíte. Je to teraz pol na pol, zas si nájdete nejakú kravinu ako Faceneda. Jednoducho niektorým blbom sa nezavďačíš ničím.

A jo jo, ty si tam teda naložil... :D

Zoid
01-09-13, 01:38
Si uvědomte, že jedinej důvod, proč tu ještě jste, je to, že kotel pravděpodobně nemá čas, srát se s kokotama jako vy (Aspect a Piner + spol.)

Všichni vás tu na kotelně nesnáší, tím, že tu budete zakládat thready o každý sračce, která vám spadne na hlavu, si reputaci nezlepšíte.
Jste regulerní kokoti, kterejm nejde o nic jinýho, než vyvolat flame, posílat všechny do píči a ukazovat, že oni mají vždycky pravdu a jejich názory jsou svatý, nechápu proč ještě nemáte ban.

A zkuste si napsat píčovinu o tom, že jen vyjadřujete svůj názor, kdybyste ho vyjádřili jako lidi, a ne jako kreténi, tak držím hubu a krok, ale vy se chováte jak naprostý píčusové, tak se pak nedivte, že vás tu lidi posílají hromadně do prdele.
Nejde vám vůbec o budoucnost a kvalitu portálu, jde vám o to jebat každého kdo nepíčuje s váma, srát nos do věcí, které jdou absolutně mimo vás a dělat bordel všude kde to jde - a zkus dokázat opak.


Ještě jedna věc na závěr... jste na soukromém portálu, kde platí to, co řekne Kotel. Takže držte píču o tom, že tu nemůžete vyjádřit svůj názor. Pokud AT rozhodne, že něco bude tak, tak to přijmete a nebudete mlít sračky, že se tu potlačuje svoboda slova. Kotelnu řídí AT a Kotel, ne vy... Svoji svobodu slova si uplatňujte na místech k tomu určeným. Takovým místem nikdy nebyla a nebude Kotelna.

Tenhle thread lockuju, jestli máte problém, nehrajte tu.

E: Omlouvám se za slovník, ale někdo vám to říct musel