PDA

Zobrazit normální verzi : Doubleclick na myši a problém s klávesnicí



AlternativníPravda
31-08-13, 17:46
Problem no.1

Mám na myši tlačítko pro dvojklik. Dvojklik jsem ještě nikdy nevyužil (ani nevím k čemu bych měl), tak mě napadlo, jestli toto tlačítko jde přepogramovat, na jiné tlačítko (např.M2..)
myš: http://www.canyon-tech.com/products/companions/mice/CNR-MSO04

Problem no.2

Moje klávesnice na ntb nezvládá víc úkonu na ráz. Čili když hraji hru a pohybuju se WA, a chci použit nějakou schopnost postavy (např. na písmenku X), tak klávesnice zvláda jen WA. Je to problém klávesnice, nebo programu ? Pokud programu, tak jak bych to mohl opravit ?

Giussepe
31-08-13, 17:49
u toho problému s klávesnicí, měl jsem něco podobného. Když jsem hrával NHL (už nevím kolik) a měl nastavené manuální míření, tak jsem nikdy nemohl trefit levou šibenici, páč mi taky klávesnice nevzala dvě šipky a ještě střelbu. Takže bych řekl, že to asi nijak softwarově neopravíš. Ale nevím no. Třeba 514Pro nebo sedly něco vyštrachaj.

edit:
Ted si vzpomínám, že mě to ale dělalo jen u šipek tak to skus přebindovat a něco jiného, třeba to půjde.

znedlob
31-08-13, 17:53
Zkus ext. klavesnici.

Jinak to s dvojklikem najdes na googlu.

AlternativníPravda
31-08-13, 18:14
Jinak to s dvojklikem najdes na googlu.
nic jsem nenašel, nevím jaké správné sousloví mám dat do googlu.

ZombieBot
01-09-13, 08:34
Problem no.1

Mám na myši tlačítko pro dvojklik. Dvojklik jsem ještě nikdy nevyužil (ani nevím k čemu bych měl), tak mě napadlo, jestli toto tlačítko jde přepogramovat, na jiné tlačítko (např.M2..)
myš: http://www.canyon-tech.com/products/companions/mice/CNR-MSO04

Problem no.2

Moje klávesnice na ntb nezvládá víc úkonu na ráz. Čili když hraji hru a pohybuju se WA, a chci použit nějakou schopnost postavy (např. na písmenku X), tak klávesnice zvláda jen WA. Je to problém klávesnice, nebo programu ? Pokud programu, tak jak bych to mohl opravit ?

S tou klávesnicí - je to klávesnicí. Kup si nějakou externí, ale bacha, ne každá to zvládá.

AlternativníPravda
01-09-13, 13:58
Dobře, děkuji, a teď nějakou radu k myši. Neexistuje na to nějaký program ? Tím by se pak vyřešil problém s klávesnicí :D