PDA

Zobrazit normální verzi : Nové věci do shopu.



Swagrid
31-08-13, 18:51
Návrh č. 1

Žádné zvuky chůze.

Návrh č. 2

Flashbangy

Píšu narychlo z mobilu, vyspim se a pak editnu. Můžete zatím psát své názory.

kono159
31-08-13, 18:53
fb by mohol kupit len jeden clovek a to by platilo aj u "amuletu"

Tupelko
31-08-13, 18:53
Návrh č. 1

Žádné zvuky chůze.

Návrh č. 2

Flashbangy

Píšu narychlo z mobilu, vyspim se a pak editnu. Můžete zatím psát své názory.

Tu jedničku pochybuju, že někdo bude kupovat a ta dvojka klidně

Gregyy
31-08-13, 19:14
Jep, za flash sem pro.. ale nevím jestli jeden, nebo např 3 lidi aby to mohly mít.. cenu bych viděl tak na 4-5K

The Frisco
31-08-13, 19:17
Jsem pro tichou chůzi, hodí se to třeba do šachty, která většinou vydává zvuk. Ale chtělo by to dát vyšší cenu, třeba 8-10k dolarů.

Gregyy
31-08-13, 19:26
Většina šachet je dělaná na duck kromě vyjímek jako např crime, kde když jsou normální lidi stačí walk, ale když si to koupíš a pujdeš do tě šachty z někým jiným, kterej stejně bude dupat jak slon moc tě to nepomůže, ale jo vyzkoušet se to může, myslím že moc lidí to kupovat nebude, ale dá se to využít..

Swagrid
31-08-13, 19:35
Nemůžu usnout hh.
Ty Flashe bych dal na 3 lidi, to je taková optimálka.
Chůze se hodí např. při vzbouře s malým počtem Tček, všichni známe ty situace když se to zrovna hodí když je 1v3 např.
Kombinace Drogy a žádné zvuky chůze by mohla být dobrá.

Gregyy
31-08-13, 19:48
Drogy a žádné zvuky chůze by bylo sice dobrá, ale jelikož jsou drogy za 12K musely by ta chůze stát 4K, a to se mě zdá celkem levné.

Kreml
31-08-13, 19:49
Ten flash by byl pěknej .. hlavně na snow/mountains. 3 flashe hezky za sebou a všichni vězni jsou fuč

E: To samé s HEčkem Swagride :)

Swagrid
31-08-13, 19:49
Asi blbost, ale co to udělat něco jako Trubku. Pokud neumřeš, máš jí stále. (Boty tiché chůze)
Fakt se omlouvám pokud to bude znít divně. (důvod známe)

Gregyy
31-08-13, 22:03
Podle toho kolik by to stálo jestli by to stálo jen ty 4K, aby si to mohl mít i z drogama tak bych to nedělal, ale jestli to bude dražší, není to špatné..

See me
01-09-13, 16:51
Boty se mi začínají líbit :)

After =(^.^)=
02-09-13, 21:52
Som za boty tiché chúzi aj za flash ale mám ešte jeden návrh :
NoSlowdown : Kulky te nebudú zpomalovat. - za 4000K
Myslím si, že by sa to dalo využiť s Drogama keď chceš zdrhnuť alebo ked ideš na nekoho zo sekáčem.

Gregyy
02-09-13, 22:19
Tady někdo hraje Furieny, ale jo dobrý nápad si myslím, ale je pravda že by to strasně moc usnadnilo vzpoury..

Kreml
02-09-13, 22:22
Taky si myslim .. když t chtějí, tak i momentální shop stačí

Zelino
02-09-13, 23:35
Ten Flash by som aj bral :) cena nejak 5-6k dolárov :)

F:O:X
03-09-13, 22:29
Určitě pro flashe.

Eidam
04-09-13, 18:29
Jsem pro flash, ty ostatní mi přijdou jako blbost, ale každej má svůj názor.

Dzeus
05-09-13, 00:40
Som Pro pre 1.. aj 2..ale bolo by dobre tam pridaj aj m4..full ammo.. za 16k..

Gregyy
05-09-13, 07:56
Ta M4 nevím no... jako když si VIP, těch 16K máš celkem rychle.. už i glock dělá CTteamu problémy, ale M4? to by byla ta vzpoura myslím až moc jednoduchá.

Kreml
05-09-13, 07:56
Som Pro pre 1.. aj 2..ale bolo by dobre tam pridaj aj m4..full ammo.. za 16k..

To nemyslíš vážně doufám ..

F:O:X
05-09-13, 08:33
M4 je podle mně moc, spíše např. Hook bych tam dal, kdo by nevěděl je to ta pavučina co se střílí na jumpech, surf atd.

Dzeus
05-09-13, 09:01
M4 je podle mně moc, spíše např. Hook bych tam dal, kdo by nevěděl je to ta pavučina co se střílí na jumpech, surf atd.

mas jasne, ale by to muselo byt cenne a mat urcite vzialenost na METRE... dajme tomu tich 100Metroch ked si to kupi. inac celkom dobry napad.

Dzeus
05-09-13, 09:02
Stale len vymyslame veci pre T.. preco nedat neake tie Veci aj ku CT do shopu ?

Zelino
05-09-13, 16:59
M4 do shopu by bola samovražda, maximálne tak mac10 s jedným zásobníkom.

Swagrid
13-09-13, 12:43
/refresh

E: Tak vymýšlej.
Stale len vymyslame veci pre T.. preco nedat neake tie Veci aj ku CT do shopu ?

Gregyy
13-09-13, 14:56
Myslím, že aby u CT bylo něco za prachy je nesmysl.. donutilo by to děti víc fragovat, aby měli na každé kolo 16K..

vikernes
13-09-13, 17:10
Som za boty tiché chúzi aj za flash ale mám ešte jeden návrh :
NoSlowdown : Kulky te nebudú zpomalovat. - za 4000K
Myslím si, že by sa to dalo využiť s Drogama keď chceš zdrhnuť alebo ked ideš na nekoho zo sekáčem.

Tohle si nech na furienu podle mě blbost.Jediný za co jsem pro jsou ty Flashe.

Kotel
26-09-13, 08:57
Chuze nepujde, protoze pady jsou slyset porad.

Dzeus
26-09-13, 16:47
Alebo hp by sme tam mohli pridat.. example:50 hp za 5000.

Fhacker
26-09-13, 19:39
podľa mňa by sa to veľmi nevyužívalo, docela zbytočné

F:O:X
26-09-13, 20:33
Alebo hp by sme tam mohli pridat.. example:50 hp za 5000.

Uš tam jsou Drogy a to docela stačí nebo ne ?

Grakon2702
26-09-13, 21:07
Každý tu vymýšlí věci pro T, ale pro CT skoro nic. Trošku jsem zapřemýšlel a tak mě napadlo: Rychlejší přebíjení, dvojitý zásobník. Prosté, stručně, nehledejte v tom prosím vědu.

Jinak k tématu: Jsem pro flashe, to bude zase sranda hehe :D

Fhacker
26-09-13, 21:54
Každý tu vymýšlí věci pro T, ale pro CT skoro nic. Trošku jsem zapřemýšlel a tak mě napadlo: Rychlejší přebíjení, dvojitý zásobník. Prosté, stručně, nehledejte v tom prosím vědu.

Jinak k tématu: Jsem pro flashe, to bude zase sranda hehe :D

Pre CT dačo vymýšlať je podľa mňa úplna blbosť, však kebyže majú rýchle prebíjení tak už ani vzburu nedajú Téčka, pre CT by som nič nevymýšlal

Grakon2702
26-09-13, 22:14
Pre CT dačo vymýšlať je podľa mňa úplna blbosť, však kebyže majú rýchle prebíjení tak už ani vzburu nedajú Téčka, pre CT by som nič nevymýšlal

Udělat vzpouru je velmi jednoduché. Stačí malinká chvilnka nepozornosti... a uděláš vzpouru každému. Kolikrát jak jsem u vězňů si hodně všímám jakou mám někdy dobrou šanci udělat vzpouru, když ct nedává pozor. I já dělám spoustu chyb co se týče nepozornosti když jsem u ct.. a uvědomím si to až později. Právě proto mě spíše napadlo vymyslet i něco pro CT.

Gregyy
27-09-13, 17:55
Už jsem tu jednou psal, že si myslím, že pro CT nemá smysl něco dělat, protože by každý fragoval jak zběsilý, jen aby měly každé kolo 16K...

Grakon2702
27-09-13, 19:06
No dobře jak chcete, ale s takovým přístupem tu pomalu ani nic nového nepřibude. Mě se to třeba zdál jako dobrý nápad.

Gregyy
27-09-13, 20:14
Proč pořád musí být něco nového?
Jb neni o tom, co je v shopu, ale o lidech, který tam hrajou..
Jako jen je to můj názor a nevím jestli by si chtěl hrát za T, kde by všichni CT fragovali sebemenší pohyb jen kvůli tomu, aby si mohli koupit rychlejší přebíjení..

Grakon2702
27-09-13, 22:43
Proč pořád musí být něco nového?
Jb neni o tom, co je v shopu, ale o lidech, který tam hrajou..
Jako jen je to můj názor a nevím jestli by si chtěl hrát za T, kde by všichni CT fragovali sebemenší pohyb jen kvůli tomu, aby si mohli koupit rychlejší přebíjení..

Ano máš právdu, jb ale také není jen o vzpourách ;). A pořád tu platí jistá pravidla, kdyby ct fragovalo za každou kktinu, stačilo by natočit krátké demo a dát adminum nebo na fórum.

kono159
27-09-13, 23:57
Ano máš právdu, jb ale také není jen o vzpourách ;). A pořád tu platí jistá pravidla, kdyby ct fragovalo za každou kktinu, stačilo by natočit krátké demo a dát adminum nebo na fórum.

lenze trosku nechapete pojem frager

Dzeus
28-09-13, 06:16
Ked je niekto Frager tak nu atmyn ban dat nemoze. Proste je frager, niekto neni niekto je. Je lepsie nebyt fragerom, ale viacej tie deti su fragery...

zeby sa ukazaly pre ostatnimi hracmi aske maju score... apod. (oni este nevedia co to je Jail break), neni len o fragach jak na zm Deathmatch apod.

Je to o zabave tak dufajme ze to casom pochopia.

kono159
28-09-13, 10:49
nepochopil si to, dozorca moze zabit kazdeho, kto porusil zakaz, to je proste vina T, ze boxol, skocil alebo cupol, frager moze byt len simon, lebo on, urcuje atrakcie, frager je ten, co sa umyselne zbavuje hracov v rekordnom case, ako mozete napisat na dozorcov, ze su frageri, ked T, opakujem T, porusuju zakazi, ako mozete dozorcov nazvat fragermi, ked T su uz totalne rozmazlene.
Tie dve zlte vety, co predstavuju jail v pravidlach, asi nikto necital, Tckam ide iba o vd alebo pp, ale aby spravili vzburu pri ktorej vsetky CT umru, ani za boha.
Uz uplne nechapem, ako si niekto moze kupit glock koli cvakatku, to je uplne na facku.
Ja neviem, ale ja by som fragoval kazdy pohyb, aby sa tie T naucili normalne hrat a nie byt maznacikom CTciek.

Grakon2702
28-09-13, 11:08
nepochopil si to, dozorca moze zabit kazdeho, kto porusil zakaz, to je proste vina T, ze boxol, skocil alebo cupol, frager moze byt len simon, lebo on, urcuje atrakcie, frager je ten, co sa umyselne zbavuje hracov v rekordnom case, ako mozete napisat na dozorcov, ze su frageri, ked T, opakujem T, porusuju zakazi, ako mozete dozorcov nazvat fragermi, ked T su uz totalne rozmazlene.
Tie dve zlte vety, co predstavuju jail v pravidlach, asi nikto necital, Tckam ide iba o vd alebo pp, ale aby spravili vzburu pri ktorej vsetky CT umru, ani za boha.
Uz uplne nechapem, ako si niekto moze kupit glock koli cvakatku, to je uplne na facku.
Ja neviem, ale ja by som fragoval kazdy pohyb, aby sa tie T naucili normalne hrat a nie byt maznacikom CTciek.

Máš pravdu, to s těma vzpouramam mě taky někdy štve. Když chcu organizovat vzpouru tak schválně píšu do teamchatu, ať se připraví. Kopím HE, trubku, hodim he schovam se strubkou a ostatní T? Nic. Jak říkám vzpouru je hodně lehké udělat, jenom se musí Tečkam chtít. Co se týče simonnování, dávám tzv. metodu cukru biče. Pokud moc zlobí, moc fraguju, pokudjsou hodní, nefraguju téměř vůbec a dávám atrakce takové, které si vězni sami vyberou. Všechno je to o daném simonovi.

ZeMi7
28-09-13, 11:22
Podlě mě je něco nového zbytečné vymýšlet...

Navíc.. Vy vymýšlíte věci, které by ulehčily Ts vzpouru, radši vymyslet něco co hru zdokonalí, než ulehčí :)


PS: Můj názor je takový, že nynější shop je dostačující.

sQueR~^
02-11-13, 22:30
Jsem Pro za flash..
Ale i ten Noslowdown se mi líbí.. Myslím že za pokus by to stálo.. :)

Mr.N0b0dy
03-11-13, 08:01
Mno podle Vás to bude možná divný nápad, ale mě by celkem potěšilo, kdyby se přidal do Shopu pro T Štít (Maximálně pro 1 až 2 hráče)...

Fhacker
03-11-13, 13:03
Mno podle Vás to bude možná divný nápad, ale mě by celkem potěšilo, kdyby se přidal do Shopu pro T Štít (Maximálně pro 1 až 2 hráče)...

To je blbosť kúpiš si ho, a sajmon povie Zakazujem väzenské pomôcky a keďže štíť sa nedá schovať zbytočne si vyhodil peniaze....

Mr.N0b0dy
03-11-13, 16:04
No to sice ano, ale tenhle štít je prostě na vzpoury.... přece se nikdo nebude frajeřit jaký ma seksi štít s tímhle by schopní lidi mohli udělat vzpouru...

kono159
03-11-13, 17:14
ja by som pridal so simon menu doplnenie decalu

Gregyy
05-11-13, 08:13
On ten štít taky nemusí být hloupost, ano, téměř vždy se zakazujou pomůcky, ale nic nebrání v tom si ten štít koupit v průběhu kola, kdy chceš udělat vzpouru, někdy je celkem problém přes štít, který když nemá např. granát je neviditelný někoho zabít :D.
dobře hozený flash+štít by asi nebyl moc velký problém na útěk
popř jestli by štít byl levný, že by se dal koupit štít + fety

Swagrid
05-11-13, 08:37
Vzhledem k tomu, že polovina hráčů ty štíty neumí pořádně využívat, tak myslím že by se to mohlo zrealizovat.

Mr.N0b0dy
05-11-13, 16:48
Ty štíty, by schválně byly jen pro 2 hráče, každý schopný hráč s ním dokáže vymyslet super vzpouru, cena přibližně 4k (podle mě)

Airsoft
05-11-13, 18:11
Je možnost tam dat norm peníze a body(neukamenujte mě).Protože některé věci se prostě nemužou zlevnovat z 20000 na 16000 jako např. viz ten oblek CT pro T. Také souhlasím zrušit /weapons a norm buy menu.....Ale zde se zase chystá problém s "fragováním". Kdyby se tato myšlenka dokázala probojovat dál než jsou jen spekulace nebylo by to špatné.

E1
Když se bavíme co přidat pro T ------ Sazka:

1)Chudý los(velka pravděpodobnoast výhry) za 900 výhra např. co já vím 2000,+50 hp,50 armor nebo prostě nic nevyhrajete:D(pokud spravně tušim ze začatku máte 800 tak aby si to každy maník nekoupil....
2)Středni los za 5000 (znatelně menší pravděpodobnost výhry!!!!!) výhra:100HP+25Armor,50HP+25Armor+rychlejší chůze,10000 Money,Glock s 5 naboji....Klidně tam neco doplnte
3)los pro Bohaté za 14000(extrémě malá pravděpodobnost výhry,ale né zas tak at" to neskončí jen jak ozdoba shopu...)potencionální výhra:Nahoře zminovaný deagl+3 náboje,fety+trubka+50HP(nepřijde mi to přehnané když vím ze mám jistotu že toto dostanu za 16000 a ešte nic neprojedu..:D)400 hp+kulky nebudou zpomalovat+rychlá chuze,převlek dozorce+ desert s 2 náboje,nic(nasere za 14000D:ASD:AD:),atd možností je spousta je jen na vás jestli se vam to zalíbí bo ma "zhejtujete".


Abych se prvnímu "postu". Zrušit /weapons,dát k CT body za které se budou kupovat zbraně(no hejt za body jestli chcete víc věcí do shopu a chcete poslední dobou větší a lepší tak to nemuže stát "trapných" 16000 tisíc....). Body dostanete za to že např. Hlídate VD(na začatku kola se objeví "anketka" např.: Chces hlídat hráče/čku(miruška a dívčí spol)?Odpovědi ano/ne
,bude to platit na stylu které CT první zmáčkne to první bere. Ne že zmáčkne a nehlídá to bych navrchoval přesouvat/banovat.Zabijení hledaných,brání simona,Zabijení Téček při modu atd.... Prostě každá činost co pomuže CT teamu vyhrát kolo Tímto lze vyřešit problém s fragováním. Ale přestavíme tím zaklad Jb:D.


Neukamenujte mě že "huntím" jen to chcu hodit i dotohoto tematu.

sQueR~^
05-11-13, 18:37
Je možnost tam dat norm peníze a body(neukamenujte mě).Protože některé věci se prostě nemužou zlevnovat z 20000 na 16000 jako např. viz ten oblek CT pro T. Také souhlasím zrušit /weapons a norm buy menu.....Ale zde se zase chystá problém s "fragováním". Kdyby se tato myšlenka dokázala probojovat dál než jsou jen spekulace nebylo by to špatné.

E1
Když se bavíme co přidat pro T ------ Sazka:

1)Chudý los(velka pravděpodobnoast výhry) za 900 výhra např. co já vím 2000,+50 hp,50 armor nebo prostě nic nevyhrajete:D(pokud spravně tušim ze začatku máte 800 tak aby si to každy maník nekoupil....
2)Středni los za 5000 (znatelně menší pravděpodobnost výhry!!!!!) výhra:100HP+25Armor,50HP+25Armor+rychlejší chůze,10000 Money,Glock s 5 naboji....Klidně tam neco doplnte
3)los pro Bohaté za 14000(extrémě malá pravděpodobnost výhry,ale né zas tak at" to neskončí jen jak ozdoba shopu...)potencionální výhra:Nahoře zminovaný deagl+3 náboje,fety+trubka+50HP(nepřijde mi to přehnané když vím ze mám jistotu že toto dostanu za 16000 a ešte nic neprojedu..:D)400 hp+kulky nebudou zpomalovat+rychlá chuze,převlek dozorce+ desert s 2 náboje,nic(nasere za 14000D:ASD:AD:),atd možností je spousta je jen na vás jestli se vam to zalíbí bo ma "zhejtujete".


Abych se prvnímu "postu". Zrušit /weapons,dát k CT body za které se budou kupovat zbraně(no hejt za body jestli chcete víc věcí do shopu a chcete poslední dobou větší a lepší tak to nemuže stát "trapných" 16000 tisíc....). Body dostanete za to že např. Hlídate VD(na začatku kola se objeví "anketka" např.: Chces hlídat hráče/čku(miruška a dívčí spol)?Odpovědi ano/ne
,bude to platit na stylu které CT první zmáčkne to první bere. Ne že zmáčkne a nehlídá to bych navrchoval přesouvat/banovat.Zabijení hledaných,brání simona,Zabijení Téček při modu atd.... Prostě každá činost co pomuže CT teamu vyhrát kolo Tímto lze vyřešit problém s fragováním. Ale přestavíme tím zaklad Jb:D.


Neukamenujte mě že "huntím" jen to chcu hodit i dotohoto tematu.

Ta sazka,no, zase proč ne, myslím,že by se to vyzkoušet mohlo, a /weapons bych nechal, tak jak je.A ty body se mi taky moc nelíbí,admini/spešlové nejsou roboti aby tam nepřetržitě hlídali kdo hlídá VD atd..

tzn: Sazka PRO
Ostatní proti

kono159
05-11-13, 20:57
/weapons by sa moholo zrusit dajme tomu na jednom servery, btw sak ked uz nie je jb4 steam server tak preco by to nemohol byt test server?

Gregyy
05-11-13, 21:41
Abych se prvnímu "postu". Zrušit /weapons,dát k CT body za které se budou kupovat zbraně(no hejt za body jestli chcete víc věcí do shopu a chcete poslední dobou větší a lepší tak to nemuže stát "trapných" 16000 tisíc....). Body dostanete za to že např. Hlídate VD(na začatku kola se objeví "anketka" např.: Chces hlídat hráče/čku(miruška a dívčí spol)?Odpovědi ano/ne
,bude to platit na stylu které CT první zmáčkne to první bere. Ne že zmáčkne a nehlídá to bych navrchoval přesouvat/banovat.Zabijení hledaných,brání simona,Zabijení Téček při modu atd.... Prostě každá činost co pomuže CT teamu vyhrát kolo Tímto lze vyřešit problém s fragováním. Ale přestavíme tím zaklad Jb:D.


To by bylo celkem obtížné hlídat, ale jak říkal kono, kdyby se to vše hodilo jako zkušební jen na jb4..why not..
A /weapons bych asi nechal tak, jak je.. nebo nevím, za ty body? jelikož hraju jb jen na tady, tak si nedokážu moc představit, jak by to fungovalo :D