PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o vysvětlení banu



tellur
31-08-13, 20:20
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 80218)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 20 hodin, 46 minut a 22 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nick...'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): pYca|Heinrich Himmler
[AMXBANS] Tvuj nick: pYca|Heinrich Himmler
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:39839984
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:39839984
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.145.50
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.145.50
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Gungamer
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

Zdravím. Tímto příspěvkem bych si chtěl požádat o vysvětlení mého banu. Pravděpodobně tuším, jak asi probíhaly myšlenkové pochody Gungamera - admina, který mě banoval - avšak jsem zmatený. Nemohl jsem nalézt detailnější pravidla herních serverů, než ta na hlavní stránce Kotelny. Tam se ale nemohu dočíst žádného pravidla o zákazu určitých nicků (nebo něco podobného). Chtěl bych tedy poprosit Gungamera (příp. i další adminy) o vyjádření/trochu detailnější vysvětlení banu, než jen "kvůli nicku".
Pokud byste si našli na mne chviličku času, tak bych se nezlobil, naopak bych vám byl vděčný.

matis
31-08-13, 20:24
fetujes?



Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.



ale.....

zmen si to a urcite by som ban skratil......hlavne sa uvedom

Hajjas
31-08-13, 20:33
ja by som mu to neskracoval, ale dal perma!!!
takýchto sprostých retardov tu fakt netreba!!!
Because vôbec mu to neskracuj

'Seiter
31-08-13, 20:35
A kamarad pYca|SS - Das Reich. Co na tom chces vysvetlovat, moc dobre vis co delas.

because
31-08-13, 20:41
+ Pozrite si ich chatlog :)

matis
31-08-13, 20:49
ako ty mozes byt niekde admin....a ty ze mas 19 rokov?

spravas sa ako wemeno, pouzivas nicky najhorsich fasistickych nacistov a za toto by som ti aj po papuli dal >
OldSchool 31-08-2013 16:21:29 STEAM_0:1:39839984 88.100.145.50 pYca|Albert Speer JINAK VAM ZARIZNU MATKU

tak sa aj s kamozom trosku pozbierajte a skuste vysadit tabletky co berete

ObriJahoda
31-08-13, 20:56
pernament


btw neni neco takove v zakonu ze je to dokonce tresne stihane? :blink:


kluci zitra slavim 8 lete narozeniny zvu vas na svoji oslavu :D :taunt::taunt::taunt:

because
31-08-13, 20:57
Rozhodnutie nechavam na ostatnych: Ci predlzit alebo nechat na pokoji alebo skratit.

Mr.Hol
31-08-13, 21:14
Nic nenechat na pokoji...

Ja jsem tez pro Permici... tohle neni normalni!

'Seiter
31-08-13, 21:20
min. mesic pro oba.

tellur
31-08-13, 21:37
@Matis s Hajjasem:Prosím, neurážejte mne. Co vám na to dává právo? Adminé by měli jít vzorem ostatním, a vy tu veřejně, i když nepřímo, urážíte. Zamyslete, prosím vás, se nad sebou.

Můžete mi tu racionálně vysvětlit, proč navrhujete permanentní ban? Necheatoval jsem, jen jsem porušil pravidlo výše zmíněné pravidlo, za které jsem dostal náležitý trest dle uvážení Gungamera.

Because, děkuji ti pěkně za zkrácení banu.

ObriJahoda:Ne, proti právnímu řádu ČR to není. Doporučuji si přečíst Hlavu XIII trestního zákoníka ČR, zejména paragrafy 403 a 404. Úplné znění můžeš naleznout např. na portálu veřejné správy ČR. (http://portal.gov.cz/app/zakony/zakon.jsp?page=0&nr=40~2F2009&rpp=15#seznam)
Trestně stíháno je pouze založení, podpora, projev sympatií a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka. Pokud vím, tak jsem pouhou změnou nicku nacistické hnutí nepodporoval. To bych tam musel např. uvést "Nacisti byli super!" nebo podobnou hloupost.

Děkuji tomu, kdo sem dal ten text z pravidel, přehlédl jsem to, byť je to napsáno výraznou oranžovou barvou. Ban je opravněný. Netřeba nad ničím rozmýšlet.

P.S. Nechtěl jsem rozvířit debatu o zkrácení/prodloužení mého banu, jen jsem chtěl vysvětlení, kterého se mi dostalo.

Bezdak
31-08-13, 21:41
Sám píšeš že admini by měli být vzorem ostatním když sám seš admin na soe a píšeš na serveru takový prasárny jako JINAK VAM ZARIZNU MATKU a dáváš si tenhle nick? Docela sranda

because
31-08-13, 21:42
Takze na ziadost ostatnych adminov som predlzil na perma ban. Aby bolo toto vzorom pre ostatnych, ze taketo nicky sa tuto tolerovat nebudu.

tellur
31-08-13, 21:44
@Bezdak:Dobrá tedy, vzorem hráčůmn pro daný server. Na soe jsem adminem. Na kotelně jsem hráčem. Stačí?

matis
31-08-13, 21:44
@Matis s Hajjasem:Prosím, neurážejte mne. Co vám na to dává právo? Adminé by měli jít vzorem ostatním, a vy tu veřejně, i když nepřímo, urážíte. Zamyslete, prosím vás, se nad sebou.



kde som ta urazil? ja mam ist prikladom sa chlapce uvedom, nadavas na serveroch a pouzivas nicky proti pravidlam, co ti mam nato napisat?

'Seiter
31-08-13, 21:45
§404 Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí (které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob), bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

OldSchool 31-08-2013 17:42:25 pYca|Heinrich Himmler protoze obdivuju jaky byl Himmler vojak!
OldSchool 31-08-2013 12:15:25 Karl Doenitz und jetzt FUEHRE DIE BEFEHLE DES FUEHRERS AUS!!!! *
*(v překladu "provedte rozkazy vůdce")

Tohle beru jako podporu nacistu (neplest s fašisty prosim).

tellur
31-08-13, 21:46
kde som ta urazil? ja mam ist prikladom sa chlapce uvedom, nadavas na serveroch a pouzivas nicky proti pravidlam, co ti mam nato napisat?

spravas sa ako wemeno, pouzivas nicky najhorsich fasistickych nacistov a za toto by som ti aj po papuli dal >

Hm.

'Seiter
31-08-13, 21:48
Rozkaz Heinricha Himmlera:
*Zajatí povstalci budou popraveni bez ohledu na to, zda dodržují či nedodržují Ženevské konvence.
* Neválčící obyvatelé, včetně žen a dětí, budou též popraveni.
* Celé město bude srovnáno se zemí, to jest domy, ulice, veřejné stavby i vše, co se v něm najde.

Takovyho cloveka si das do nicku a jeste reknes "obdivuju jaky byl Himmler vojak".

matis
31-08-13, 21:49
Hm.

si robis srandu, ze?

dhaaqu
31-08-13, 21:53
@Bezdak:Dobrá tedy, vzorem hráčůmn pro daný server. Na soe jsem adminem. Na kotelně jsem hráčem. Stačí?

Takže když dělám na jedné klinice, můžu jít na jinou roznášet legionellovou infekci... Ano, ta logika mi stačí.

Maly Buu
01-09-13, 15:06
ja sem pro PERMOUSE

Kotel
01-09-13, 16:06
btw neni neco takove v zakonu ze je to dokonce tresne stihane? :blink:

Proto je to v pravidlech.

Maly Buu
01-09-13, 23:31
otevreno na zadost

hofy
02-09-13, 00:15
Vážení admini, moderátoři a přestože se k čtení témat v archivu asi nedostanete tak i hráči,
vzhledem k tomu, že se Tellur nevyvaroval zmínce o jeho spojení se Soe, cítím jako tamní hl. admin jistou povinnost převzít za jeho chování odpovědnost alespoň formální, vyjádření tohoto spojení bývalo nemuselo být slovní, přinejmenším prozatím je nedílným členem našeho týmu i pokud se k tomu otevřeně nehlásí. Jeho vystupování je zcela zavrženíhodné a na naší straně s nejvyšší pravděpodobností v nedlouhé době dojde k úkonům, které logicky na obdobné činy navazují.
Vám adresuji těchto několik slov především jako vyjádření prosby o prominutí – skutečnost, že si naši lidé dovolují dělat takové věci u kolegů, bereme zcela vážně a do budoucna se jménem Soe zavazuji udělat vše, co bude v mých silách, aby se tato situace neopakovala.
~Astro

..

mirous
02-09-13, 11:05
pYca|Joseph Goebbels [zmenil nick na]: pYca|Heinrich Himmler
pYca|Albert Speer [zmenil nick na]: pYca|Joseph Goebbels
Karl Doenitz [zmenil nick na]: pYca|Albert Speer

Toto jsou všechno nacistická jména. Zrovna Albert Speer byl nacistický architekt, takže toho obdivuješ za co? když ne za to, jaký byl voják. Chlapče, ty to nemáš v hlavě v pořádku. Myslím, že i nick Heinrich Himmler tu už jednou ban dostal. Jednoznačně jsem pro trvalý ban, za toto by se mělo automaticky permanentně banovat. Toto není normální. Měl bys dávno sedět někde v chládku.