PDA

Zobrazit normální verzi : Spolupráca medzi hráčom a adminom



matis
31-08-13, 20:38
Po viacerých skúsenostiach som sa rozhodol skúsiť iný spôsob zlepšenia vzťahov medzi hráčmi a admin tímom....

O čo ide?

Skúste napísať vaše postrehy a nápady na zlepšenie práce admina, čo by ste chceli aby robili a čo aby nerobili....skúsime to spolu prebrať a urobiť nejaký kompromis ...

Kľudne sa pýtajte, píšte a my budeme odpovedať....


Upozornenie!!!
každý spam či flame budem trestať....ďakujem

Hajjas
31-08-13, 23:27
pre mňa ako admina by bolo zlepšenie, keby ste do hlásení písali NICKy cheatujúcich hráčov ;)

Shamino
31-08-13, 23:33
pre mňa ako admina by bolo zlepšenie, keby ste do hlásení písali NICKy cheatujúcich hráčov ;)

Nebo rovnou přes /cheater

The Frisco
31-08-13, 23:34
Však správné hlášení má obsahovat nick a typ cheatu. Pokud hlášení tohle neobsahuje, tak admin není povinen tam chodit. Když tak mě opravte.

DarwiN
31-08-13, 23:35
pre mňa ako admina by bolo zlepšenie, keby ste do hlásení písali NICKy cheatujúcich hráčov ;)
Chcel by som reagovať , na ten tvoj post : Nemohol by sa vymyslieť nejaký ten systém hlásenia cheatrov . Jeden dobrý mal vymyslený Trey .Źe keď napíšeš cheter vyskičí ti tabuľka s menami hráčov a ty vybereš meno , cheatujuceho hráča . Keď vybereš meno tak je tam ako sa "prehrešil" , či nejaké cheaty , spam , txt.. a pod .

Len moj nápad možno nieje dokonalý ale nápad .

Piner
31-08-13, 23:39
Já bych si přál, aby si admin při hraní CSka vymazal jednu větu z mozku - " Nemůžu / Teď nemám čas. " Když už je ve hře, tak čas mít musí

hofy
31-08-13, 23:41
Chcel by som reagovať , na ten tvoj post : Nemohol by sa vymyslieť nejaký ten systém hlásenia cheatrov . Jeden dobrý mal vymyslený Trey .Źe keď napíšeš cheter vyskičí ti tabuľka s menami hráčov a ty vybereš meno , cheatujuceho hráča . Keď vybereš meno tak je tam ako sa "prehrešil" , či nejaké cheaty , spam , txt.. a pod .

Len moj nápad možno nieje dokonalý ale nápad .

Však tohle existuje, napiš /cheater ... :D

matis
31-08-13, 23:42
Chcel by som reagovať , na ten tvoj post : Nemohol by sa vymyslieť nejaký ten systém hlásenia cheatrov . Jeden dobrý mal vymyslený Trey .Źe keď napíšeš cheter vyskičí ti tabuľka s menami hráčov a ty vybereš meno , cheatujuceho hráča . Keď vybereš meno tak je tam ako sa "prehrešil" , či nejaké cheaty , spam , txt.. a pod .

Len moj nápad možno nieje dokonalý ale nápad .

toto uz davno funguje, staci do chatu napisat "/cheater" potom uz len naklikat nick a dovod.....dakujem

matis
31-08-13, 23:43
Však správné hlášení má obsahovat nick a typ cheatu. Pokud hlášení tohle neobsahuje, tak admin není povinen tam chodit. Když tak mě opravte.

teoreticky mas pravdu, ale potom chodia na nas staznosti, ze nic nerobime, len si kludne hrame....takze sa snazime ist na skoro kazde hlasenie, ktore obsahuje akukolvek informaciu, ktorej sa mozme chytit...

matis
31-08-13, 23:45
Já bych si přál, aby si admin při hraní CSka vymazal jednu větu z mozku - " Nemůžu / Teď nemám čas. " Když už je ve hře, tak čas mít musí

ak ti to napisal, tak to je smutne, ale ak vobec nereagoval, tak niekedy sa adminom hlasenie nezobrazi, hlavne ked na danom serveri je...je to bug a stane sa to len obcas....

preto treba hlasit cez "!" a urcite, ak bude hlasenie spravne vyzerat, admin dorazi....dik

The Frisco
31-08-13, 23:49
No někdy může člověk 3x za sebou napsat vše potřebné a admin nikde.

matis
31-08-13, 23:56
No někdy může člověk 3x za sebou napsat vše potřebné a admin nikde.

toto je pravda, ale ja osobne mozem potvrdit, ze som este nenatrafil na admina co ignoroval hlasenie, dokonca sa niekedy predbiehame kto viac zabanuje...:D

takze moze byt, ze momentalne nie je nik online, alebo toci na inom serveri, alebo si hlasenie nevsimol....hlavne ked prechadza na iny server a podobne...

Lakaj
01-09-13, 01:00
ja som sa obetoval...ja som ich nechcel :)

DarkAspecT
01-09-13, 05:24
Pokud tohle platí, že se tu nějakým způsobem pokusíme domluvit, ikdyž tomu moc nevěřím, tak to zkusím napsat tak abyste neměli kecy.
Určit co se má a nemá banovat a na jak dlouho. Nějaké ty trestné body, přičemž pokud by admin dal fail ban, urážel ve větší míře hráče, tak by se mu odečetl 1. Dejme tomu že by někdo nasbíral 10 trestných bodů, končíš nazdar. Tyhle body by byly za úsek například 3 měsíců, takže co čtvrtletí to v podstatě ,,vysvědčení" kdo kolik bodů má, body by se mohli dávat zpět za vysokou aktivitu, nebo ulovení velké ryby=hráč který tu už nějakou dobu hraje a je podezřelý z haxu, ale nejsou důkazy a dotyčný admin by ho na základě průkazného dema zabanoval, dostal by +1. Pak mi docela vadí to hraní gatherů, je sice super že si jdete zahrát, nikdo vám nebrání, ale když takhle v odpolední špičce hrajete 2 hodiny 12 adminů(6 na 6 wtf), tak se pak div že nikdo na hlášení nepřijd, takže hrát to třeba večer, nebo když vidíte dost adminů online. Trpělivost při spectování cheatra, to je s čím sem se taky setkal, někdo je zaplej, vy ho spectujete, ale zrovna vypnul, nebo dost skrývá, tak si počkám než se odhalí a ne že odejdu, když mi napíše dotyčný admin že musí off, tak to samozřejmě nepočítám, spíš to jak odejdete na jiný hlášení s tím že je tenhle clear a za pár hodin je v banlistu když už tam mohl bejt dávno. A bylo by dobrý začít slapovat hráče co kempí na spawnu, neplantujou bombu, nebo nedefusujou a hlavně laggery, fakt mě vytáčí střílet po borcovi co má 120 ping a teleportuje se. Pokud mě ještě něco napadne editnu, máte tu návrh, jestli mě pošlete někam, že z toho nic nebude, že sou to.kraviny, tak už nevím..

'Seiter
01-09-13, 09:09
Určit co se má a nemá banovat a na jak dlouho.
To se tedka resi.


Nějaké ty trestné body, přičemž pokud by admin dal fail ban, urážel ve větší míře hráče, tak by se mu odečetl 1. Dejme tomu že by někdo nasbíral 10 trestných bodů, končíš nazdar. Tyhle body by byly za úsek například 3 měsíců

Ty fail bany (za cheaty) bych do toho netahal, prece jenom nemuzes srovnavat admina, co dal za ty 3 mesice 20 banu a jinyho, co jich dal 300. Takze to vzit na procenta. Na konci tech 3 mesicu, se to spocita, a kdo bude mit vic jak např. 5% UB, tak je bez prav (tj. 5 UB na 100 B).

Takze body zavyst na opravneny stiznosti, vazny nadavky hracum, za oboje bod, pri 5ti bodech taky bez prav.

Co vy na to?

human
01-09-13, 10:06
Co riesis ake percenta a ake body? Jak mozes porovnavat taketo bany. Jeden zabanuje 15 jasnych wh hracov na ns a dalsi zabanuje 5 steamakov. Aby sa admini "bali" nieco banovat kvoli bodovaniu? Kde to sme? Cele to bodovanie je podla mna uplne na prd napad. Je to hra a nie sutaz v tv.



To se tedka resi.



Ty fail bany (za cheaty) bych do toho netahal, prece jenom nemuzes srovnavat admina, co dal za ty 3 mesice 20 banu a jinyho, co jich dal 300. Takze to vzit na procenta. Na konci tech 3 mesicu, se to spocita, a kdo bude mit vic jak např. 5% UB, tak je bez prav (tj. 5 UB na 100 B).

Takze body zavyst na opravneny stiznosti, vazny nadavky hracum, za oboje bod, pri 5ti bodech taky bez prav.

Co vy na to?

'Seiter
01-09-13, 10:20
Co riesis ake percenta a ake body? Jak mozes porovnavat taketo bany. Jeden zabanuje 15 jasnych wh hracov na ns a dalsi zabanuje 5 steamakov. Aby sa admini "bali" nieco banovat kvoli bodovaniu? Kde to sme? Cele to bodovanie je podla mna uplne na prd napad. Je to hra a nie sutaz v tv.

No a co, že banuje steamaky? Tak at to nedela, kdyz vi, ze dava casto UB. Navic neni zas tak casty, ze se dava permec steamakum (u tezce rozeznatelnejch cheatu).

A proc by se meli bat? Tak budto ma cheaty a banuju, nebo nema a necham ho.

Jo, bodovani je voser, ale pak se nediv, ze tu vznikaji flamy kuli netransparentnosti, ze hraci nevidej zadnou "spravedlnost". Dark prisel s navrhem toho bodovani, ja to trosku upravil a to je vse.


E: Navic neni problem udelat, ze kdyz nekdo zabanuje dlouhodobejsiho steamaka, ze se mu da -bod, nebo ubere nejaky to procento, se muzou zavyst tadyty "odmeny".

human
01-09-13, 10:31
Vysvetli mi ale naco ti je bodovanie? Za to, ze decka maju mindraky, ze im zachvilu zacina skola? Provtny problem bol paradox a teraz za to prerabat celu kotelnu? Troska na hlavu nemyslis?


No a co, že banuje steamaky? Tak at to nedela, kdyz vi, ze dava casto UB. Navic neni zas tak casty, ze se dava permec steamakum (u tezce rozeznatelnejch cheatu).

A proc by se meli bat? Tak budto ma cheaty a banuju, nebo nema a necham ho.

Jo, bodovani je voser, ale pak se nediv, ze tu vznikaji flamy kuli netransparentnosti, ze hraci nevidej zadnou "spravedlnost". Dark prisel s navrhem toho bodovani, ja to trosku upravil a to je vse.


E: Navic neni problem udelat, ze kdyz nekdo zabanuje dlouhodobejsiho steamaka, ze se mu da -bod, nebo ubere nejaky to procento, se muzou zavyst tadyty "odmeny".

'Seiter
01-09-13, 10:45
Vysvetli mi ale naco ti je bodovanie? Za to, ze decka maju mindraky, ze im zachvilu zacina skola? Provtny problem bol paradox a teraz za to prerabat celu kotelnu? Troska na hlavu nemyslis?

Ale šak je jedno, jestli tu stiznost podá 10ti letej nebo 40ti. V ty stiznosti musi bejt dukaz, tj. vypis z chatlogu, screen, demo. Pokud neni, tak smula.

Jde o to, ze kdyz tu nekdo poda stiznost, napr. ze admin Human mi nadaval, doda chatlog a co se stane? Napise se, jo, to si prehnal, nedelej to. Lock a archiv. A co vidi hrac? Ze na nej nekdo udelal tytyty a de si hrat zpatky na server.
Takhle by mel 1/5 a hrac by aspon videl, ze se neco deje. A myslim, ze admin, kterymu na tech pravech trosku zalezi a bude mit 4/5 si hodne rozmysli, nez neco napise nebo udela.

DarwiN
01-09-13, 11:30
Abseiter : Bodíky sú somarina , predstav si žeby si ty zabanoval za tie 3mesiace 150 hráčov Nonsteamový , a v tý 5 by boli clear . A prišiel by si o práva za 3 mesiace od vtedy čo si ich dostal , páčilo by sa ti to ?

'Seiter
01-09-13, 11:39
Abseiter : Bodíky sú somarina , predstav si žeby si ty zabanoval za tie 3mesiace 150 hráčov Nonsteamový , a v tý 5 by boli clear . A prišiel by si o práva za 3 mesiace od vtedy čo si ich dostal , páčilo by sa ti to ?

Ted te uplne nechapu, ja rek, ze za to obdobi se spocita procenty tvoje "uspesnost". V priklade ktery si uvedl 5 z 150 clear = 96,7 % uspesny, tj. o prava by ten clovek neprisel.

Body by byli jen na stiznosti typu slovnik, nadrzovani atp.

Charon35
01-09-13, 12:39
Ten gahter to je len o ich svedomí ako sa k tomu postavia. Mne sa to osobne tiež nepáči, ale nikomu nemôžeš diktovať, kedy má byť na serveri. Navyše z tých 100 adminov 12 moc neuškodí. Preto, pokiaľ je schopná žiadosť na strielacie a hráč spĺňa všetky podmienky, tak nikdy nepíšem Nie- reason: je veľa adminov. ;)

Čo sa týka bodovania: Mne by ten systém nevadil, ja banujem len čo som si istý a sťažnosti na mňa niesú, takže ja sa nemám čoho báť + to vysvedčenie by som prijal, roky som žiadne nedostal :D , ale... Si myslíš, že Kotel bude mať čas prebiehať všetky sťažnosti a bany kto koľko zabanoval a či to bol NS alebo steam atd atd? Neviem, kto iný by to robil.
Navyše viz.: TOTO (http://csko.cz/forum/showthread.php?20019-ANKETA-Hr%E1?-m?s%EDce) a TOT (http://csko.cz/forum/showthread.php?19454-Hr%E1%26%23269%3B-m%26%23283%3Bs%EDce)O. Mŕtve. Nápad pekný, tuším sa tam spomínalo, že by sa tak mohli rozdeliť aj admini, ale... Pochvaly tu nikto nechce riešiť. Každý akčný tu rieši len blbosti, lebo "hatovat je zábavnejšie než niekoho chváliť". Hold, smola. Asi máme blbé povahy.

matis
01-09-13, 12:44
Pokud tohle platí, že se tu nějakým způsobem pokusíme domluvit, ikdyž tomu moc nevěřím, tak to zkusím napsat tak abyste neměli kecy.
Určit co se má a nemá banovat a na jak dlouho. Nějaké ty trestné body, přičemž pokud by admin dal fail ban, urážel ve větší míře hráče, tak by se mu odečetl 1. Dejme tomu že by někdo nasbíral 10 trestných bodů, končíš nazdar. Tyhle body by byly za úsek například 3 měsíců, takže co čtvrtletí to v podstatě ,,vysvědčení" kdo kolik bodů má, body by se mohli dávat zpět za vysokou aktivitu, nebo ulovení velké ryby=hráč který tu už nějakou dobu hraje a je podezřelý z haxu, ale nejsou důkazy a dotyčný admin by ho na základě průkazného dema zabanoval, dostal by +1. Pak mi docela vadí to hraní gatherů, je sice super že si jdete zahrát, nikdo vám nebrání, ale když takhle v odpolední špičce hrajete 2 hodiny 12 adminů(6 na 6 wtf), tak se pak div že nikdo na hlášení nepřijd, takže hrát to třeba večer, nebo když vidíte dost adminů online. Trpělivost při spectování cheatra, to je s čím sem se taky setkal, někdo je zaplej, vy ho spectujete, ale zrovna vypnul, nebo dost skrývá, tak si počkám než se odhalí a ne že odejdu, když mi napíše dotyčný admin že musí off, tak to samozřejmě nepočítám, spíš to jak odejdete na jiný hlášení s tím že je tenhle clear a za pár hodin je v banlistu když už tam mohl bejt dávno. A bylo by dobrý začít slapovat hráče co kempí na spawnu, neplantujou bombu, nebo nedefusujou a hlavně laggery, fakt mě vytáčí střílet po borcovi co má 120 ping a teleportuje se. Pokud mě ještě něco napadne editnu, máte tu návrh, jestli mě pošlete někam, že z toho nic nebude, že sou to.kraviny, tak už nevím..

skusim ti odpovedat na vsetko >

- bodovaci system adminov sice taky nieje, ale neboj Kotel si vsetko pameta....
- co sa tyka trpezlivosti, ano je pravda co pises, ale zase to zober, ze nie vzdy mame cas sledovat nejakeho dementa pol hodiny, medzi tym nam ujde zopar dalsich haxorov...ja stale tvrdim "na kazdeho sa skor ci neskor pride" to ze si zahra o pol hodku dlhsie je snad jedno....
- to co pises o gatheroch je trosku na hlavu.... predsa si zahram ked mam chut a je s kym....a urcite tam nieje 12 adminov, a aj ked tak kotelna nema len nas 12, za dalsie, vzdy je niekto online co na serveroch dohliada o to sa nemusis bat....
- no a co sa tyka slapovania, tak tuto funkciu milujem a naplno vyuzivam, sice neviem ako ostatny admini, ale urcite sa to vyuziva, a lagerov snad server vyhadzuje sam, pokial sa nemylim tak je nastaveny na 100 ping, vsetko nad kickuje....

v tvojom pripade som si vsimol, ze stale tlacis na adminov aby boli vkuse na serveroch, stale online a chytali cheaterov, ale preco neskusit robit natlak na dementne deti co cheatuju, aby nezapinali? ci takto je to jednoduchsie? preco si sa potom vzdal CHH?

DarkAspecT
01-09-13, 12:54
Matis: Měl jsem v plánu skončit s 1.6 v af to máš vysvětlený.. A s tím gatherem.. Ne není jen 12 adminů, ale pokud další polovina adminů je nepřítomnejch a další točí haxora, tak je znát že ti co hrajou gather by už dávno banovali, taky sem psal, že hrát můžete a hlavně je to na vás, ale občas hrajete 3 gathery za sebou, což jsou 3 hodiny bez dozoru serveru..

matis
01-09-13, 13:08
Matis: Měl jsem v plánu skončit s 1.6 v af to máš vysvětlený.. A s tím gatherem.. Ne není jen 12 adminů, ale pokud další polovina adminů je nepřítomnejch a další točí haxora, tak je znát že ti co hrajou gather by už dávno banovali, taky sem psal, že hrát můžete a hlavně je to na vás, ale občas hrajete 3 gathery za sebou, což jsou 3 hodiny bez dozoru serveru..

aha ok v pohode....

no mozno mas pravdu, ale nemyslim, ze o chod je dobre postarane.... obcas si prebehnem vsetky hlasenia za den a skoro na vsetky spravne hlasenia niekto reagoval....

Grakon2702
01-09-13, 13:09
Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.

matis
01-09-13, 13:10
Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.

prepac navrhneme Kotlovi, aby to niekde vypisalo...takze uz to vies...dakujem

Zoyer
01-09-13, 13:11
Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.

ono je to samé jako "!" akorát nic nepíšeš ale mačkáš čísla.

grEy
01-09-13, 13:16
Tiez som nevedel, ze nieco ako /cheater existuje...

dhaaqu
01-09-13, 13:22
skusim ti odpovedat na vsetko >

- bodovaci system adminov sice taky nieje, ale neboj Kotel si vsetko pameta....
- co sa tyka trpezlivosti, ano je pravda co pises, ale zase to zober, ze nie vzdy mame cas sledovat nejakeho dementa pol hodiny, medzi tym nam ujde zopar dalsich haxorov...ja stale tvrdim "na kazdeho sa skor ci neskor pride" to ze si zahra o pol hodku dlhsie je snad jedno....
- to co pises o gatheroch je trosku na hlavu.... predsa si zahram ked mam chut a je s kym....a urcite tam nieje 12 adminov, a aj ked tak kotelna nema len nas 12, za dalsie, vzdy je niekto online co na serveroch dohliada o to sa nemusis bat....
- no a co sa tyka slapovania, tak tuto funkciu milujem a naplno vyuzivam, sice neviem ako ostatny admini, ale urcite sa to vyuziva, a lagerov snad server vyhadzuje sam, pokial sa nemylim tak je nastaveny na 100 ping, vsetko nad kickuje....

v tvojom pripade som si vsimol, ze stale tlacis na adminov aby boli vkuse na serveroch, stale online a chytali cheaterov, ale preco neskusit robit natlak na dementne deti co cheatuju, aby nezapinali? ci takto je to jednoduchsie? preco si sa potom vzdal CHH?

Ve všech bodech souhlasim s Matisem.

-bodování: Vymyslet rozumný systém a někoho, komu se bude chtít to hlídat je nepravděpodobné a hlavně NEPOTŘEBNÉ, protože kotelna v tomhle funguje nadstandartně dobře a fail banů je poskrovnu. To hlavně kvůli pečlivému náboru a je mi jasné, že s failujícím adminem by se místní AT rychle vyrovnal. I by mě zajímala historie, byly tady takové případy?

-trpělivost: Špatný joke. Většina hlášení kam dojdu jsou fail, nebudu tam hodinu spectit kdyby náhodou. Když napíše někdo, kdo hlásí dobře tak si počkám. A je daleko menší problém pro hráče natočit krátké demo, když cheater zapnul, než pro admina hodiny spectit jenoho clear hráče za druhým. Vím, že Darkaspect je klučina někde na úrovni 9. třídy, ale práva už měl, tak jak může pořád psát jeden takový nesmysl za druhým nepochopím a už to vytočilo i mě...

-gather: Si zahraju když mám s dalšími 9ti lidma čas a kdo někdy chodil s kamarádama na fotbal ví, že dát dohromady 2 týmy se nepovede pokaždý, kdy se to všem nejvíc hodí...

-slap, mute, kick: Vše používám.

dhaaqu
01-09-13, 13:23
Ono něco jako ,,/cheater" existuje? To jako fakt? A kde je napsané něco o tom, že to exisuje -_-? Jak jsem to měl vědět, že něco takového je? Sakra lidi, takové příkazy by tu měly být někde vypsané. A nebo jsem slepé pako, které si toho nevšimlo... každopádně o téhle možnosti jsem dozvěděl až teď.

Já jsem admin a taky jsem o tom doteď nevěděl :D. Potřeba někde zviditelnit.

Kotel
01-09-13, 13:37
Protoze jsem k tomu chtel pridat nejake dalsi veci, ale zatim jsem se k tomu nedostal. Dost hracu to pouziva i tak, zrejme to je i nekde jinde. Napisu to do prikazu.

NarutoO
26-09-13, 22:10
Spolupráce/vztah mezi hráčem a adminem. Pro férovost vždy dva řádky míří jeden na admina druhý na hráče :P

- Jak už někdo psal, to, že admin odepíše "nemám čas" by mělo být ojedinělé
- Hlášení adminovi by mělo být, když si je hráč jistý (jde do spectu a pořádně se koukne)

- Admin dbá na dobrou pověst kotelny a k ostatním adminům se chová s úctou, která náleží jeho právům. Nedělá dobrý dojem, když se dva admini shazují. Teď nemluvím o hře, ale hlavně o fóru a o chatu na fóru.
- Hráč je hostem serveru a jako takový se i chová. Když je častým hostem serveru, může se chovat jako doma. Tzn. že se snaží, aby byl všude pořádek od cheaterů, dementů a

- V žádném případě není admin nadřazen hráči. Admin by NEMĚL za žádných okolností zneužívat svých práv, ale využívat je ve všobecný prospěch všech hráčů, kteří jsou zrovna na serveru. Admin respektuje všechny hráče a chová se k nim tak, jako by to byli jiní admini.
- Hráč nemůže pokaždé obviňovat admina ze zneužívání práv, když se mu konkrétní aplikace herní legislativy nemusí líbit. V tu danou chvíli je to prostě adminova zodpovědnost, a pokud se admin nechová správně, nemá to smysl psát mu to při hře, ale je potřeba využít předností fóra :) Hráč se k adminovi chová stejně přátelsky, jako k jinému "obyčejnému" hráči.

- Bez ohledu na to, že admin s někým kamarádí, kontroluje ho při hlášení stejně a při nedodržování pravidel s ním nakládá stejně, jako s každým jiným hráčem.
- Že se admin s nějakým hráčem kamarádí však neznamená, že kamarádíček má WH AB a whetever ještě navíc. Jsme na jiném portálu, takže že má admin kamarády apriori neznamená, že jim hned nadržuje.

- Admini by neměli šetřit slapováním a kickováním. Když někdo neplní úkol mapy, kempuje s AWem, je ta pravá chvíle na pořádnýho facana. XD
- Hráči by měli plnit úkoly mapy a když je admin upozorní, že neplní a tím porušují pravidla, měli by se omluvit a pravidla začít plnit.

Vážím si všech adminů, kteří svojí práci berou s tou zodpovědností, která se s jejich právy pojí.. stejně tak chci pochválit všechny hráče, kteří adminy respektujou a nesou adminy ve vážnosti.

-NtO-

MarcelloR
26-09-13, 23:15
Som unavený a nechce sa mi to tu čítať, takže možno to čo napíšem už tu aj odznelo takže:

1. po nahlásení hráča by mohol admin po príchode na server napísať dotyčnej osobe, ktorá hlásila, že je tam. Aby vedel, že už tam je admin a nemusí to ďalej nahlasovať a naopak, ak sa mu nikto neozve, tak aby sa mohol hodiť do spectu a natočiť dotyčného vinníka.

2. mohlo by sa niektorým adminom konečne znížiť ego a prestať banovať píčoviny. Narážam nato, že ak hráč druhému hráčovi napíše niečo v zmysle napr. ty debil, tak admin to ignoruje, ale keď napíše hráč adminovi(aj keď ani nevie, že ide o admina) ty debil, tak admin hneď banuje. Toto pravdaže neplatí pre všetkých adminov, ale len pre niektorých, ktorí sa tu sami nájdu. Takže buď banujte všetko rovným mieritkom, alebo prestaňte zo seba robiť niečo viac. Kým hráč nenapíše jasne napr. " admin si kokot " , tak to nebanujte omg...

3. Ďalšia vec čo ma napadá, tak aby sa niektorí z adminov kontrolovali na fóre... viac krát som bol svedkom, že sa tu hádali a nadávali nie len admin<->hráč ale aj admin<->admin.

4. Síce to s predmetom témy toho nemá veľa spoločného, ale mohlo by sa spraviť na d2 only a MP, aby to ľudí čo si neplnia povinnosti zabilo. Narážam na ľudí, ktorí napríklad po položení bomby stále campia na druhom plante pritom majú full hp. Alebo zase naopak uplynie kolo a T behá s bombou na chrbte. Proste nejaký plugin čo by dalo slay každému okrem hráča s červeným hp(HP menšie alebo rovné 25hp to by mohlo byť akceptované ako " save" ). Ušetrila by sa robota adminom, ktorí by nemuseli riešiť camp. Síce mám pocit, že to ani neriešite, kedže viac krát som nahlásil camp hráčov a hovno z toho.

Eust.
27-09-13, 00:36
Mě by nadchla jediná věc. Když je na serveru cheater tak to napíšete přes !,nebo /cheater a nespamujete do chatu že ten dotyčný má AB,WH apod. To hráče vyleká,leavne a máme o starost navíc. Díky za pochopení.

matis
27-09-13, 08:00
Som unavený a nechce sa mi to tu čítať, takže možno to čo napíšem už tu aj odznelo takže:

1. po nahlásení hráča by mohol admin po príchode na server napísať dotyčnej osobe, ktorá hlásila, že je tam. Aby vedel, že už tam je admin a nemusí to ďalej nahlasovať a naopak, ak sa mu nikto neozve, tak aby sa mohol hodiť do spectu a natočiť dotyčného vinníka.

ja toto zvyknem robit, sice obcas ked uz tocim demo, tak nechcem otvarat konzolu...

2. mohlo by sa niektorým adminom konečne znížiť ego a prestať banovať píčoviny. Narážam nato, že ak hráč druhému hráčovi napíše niečo v zmysle napr. ty debil, tak admin to ignoruje, ale keď napíše hráč adminovi(aj keď ani nevie, že ide o admina) ty debil, tak admin hneď banuje. Toto pravdaže neplatí pre všetkých adminov, ale len pre niektorých, ktorí sa tu sami nájdu. Takže buď banujte všetko rovným mieritkom, alebo prestaňte zo seba robiť niečo viac. Kým hráč nenapíše jasne napr. " admin si kokot " , tak to nebanujte omg...

no vsetci sme nejaky a nie kazdy si uvedomuje, ze nesie istu zodpovednost...zial, a tie nezmyselne bany sa uz riesili

3. Ďalšia vec čo ma napadá, tak aby sa niektorí z adminov kontrolovali na fóre... viac krát som bol svedkom, že sa tu hádali a nadávali nie len admin<->hráč ale aj admin<->admin.

toto sa uz riesilo a snad vyriesilo, ja osobne podobne hadky na verejnom fore mazem

4. Síce to s predmetom témy toho nemá veľa spoločného, ale mohlo by sa spraviť na d2 only a MP, aby to ľudí čo si neplnia povinnosti zabilo. Narážam na ľudí, ktorí napríklad po položení bomby stále campia na druhom plante pritom majú full hp. Alebo zase naopak uplynie kolo a T behá s bombou na chrbte. Proste nejaký plugin čo by dalo slay každému okrem hráča s červeným hp(HP menšie alebo rovné 25hp to by mohlo byť akceptované ako " save" ). Ušetrila by sa robota adminom, ktorí by nemuseli riešiť camp. Síce mám pocit, že to ani neriešite, kedže viac krát som nahlásil camp hráčov a hovno z toho.

tu to je otazka na kotla

dik za postrehy

Shit Pro ^_^
30-09-13, 21:58
Mna napada 1 vec a to ta ze napr. hráč porši pravidlo a ma ban toto pravidlo porusi admin a ma iba ustne napomenutie dam trochu stary priklad:
Na mape de_nuke sa kedysi hraci banovaly za texturu pri T spawne hrac dostal ban a mohol sa odvolavat naco chcel.
uvidel som tam admina a pytam sa ci to neni textura a co spravil???povedal “mno vies riesi sa to na foru a zrejme to textura neni a co odneho nevidim druhy den banuje hracov co su na tom istom mieste kde bol on.
To mi vadi iba

matis
01-10-13, 11:36
Mna napada 1 vec a to ta ze napr. hráč porši pravidlo a ma ban toto pravidlo porusi admin a ma iba ustne napomenutie dam trochu stary priklad:
Na mape de_nuke sa kedysi hraci banovaly za texturu pri T spawne hrac dostal ban a mohol sa odvolavat naco chcel.
uvidel som tam admina a pytam sa ci to neni textura a co spravil???povedal “mno vies riesi sa to na foru a zrejme to textura neni a co odneho nevidim druhy den banuje hracov co su na tom istom mieste kde bol on.
To mi vadi iba

toto sa riesilo v AF a TXT by sa uz banovat nemala, jedine, ze tam lezie stale umyselne aj po viecerych napomenutiach......ale ak mas nejake podozrenie, ze admin hrubo porusuje pravidla, kludne napis tu na forko, alebo mne do PM a poriesime to...dik za posterh

Mr.N0b0dy
30-10-13, 09:00
Takže mám tu jeden takový postřeh, který víceméně bude dělat práci Adminům.

Takže, když už jste na tom Fóru a uvidíte, že v Hlášení Cheatrů, Stížnosti něco je, tak se tam sakra prosím koukněte, protože když vidím jak si Admini vesele píšou v chatu tak se mi to zdá v pohodě, myslel jsem si, že na tom fóru aspoň něco dělali, kromě psaní. Najednou do toho "modra" pošlu aby se prosím někdo kouknul na jeden případ, tím nemyslím jenom tento případ, ale i pár dalších.

Ano, já vím, že máte také svůj život, že se taky nechcete někdy o něco starat, ale když to pošlu do toho chatu, to zabere asi maximálně minutu to omrknutí toho Threadu a koukne se na to jenom Matis, který mimochodem na tom fórku nic nepsal a po dni se kouknu a kromě toho Matise tam nic není, tak je to podle mě sklamání...

To je vše.

slide
30-10-13, 14:50
Ano, já vím, že máte také svůj život, že se taky nechcete někdy o něco starat, ale když to pošlu do toho chatu, to zabere asi maximálně minutu to omrknutí toho Threadu a koukne se na to jenom Matis, který mimochodem na tom fórku nic nepsal a po dni se kouknu a kromě toho Matise tam nic není, tak je to podle mě sklamání...

To je vše.

Ak napíše admin že tam WH je/nieje je zbytočnosť pozerať sa či to WH má/nemá .. Je to na zodpovednosť admina ktorý mu dal ban či je clear/haxor samozrejme nehovorím že to je na škodu sa znova pozriet na to demo či ho (cheat) naozaj má/nemá...


Já bych si přál, aby si admin při hraní CSka vymazal jednu větu z mozku - " Nemůžu / Teď nemám čas. " Když už je ve hře, tak čas mít musí

Neviem či sa pozeráš na steame, že je v hre alebo na serveroch cez "/admin" takze je to rozdiel .. Ak sa pozeráš na steame a vidíš že je v hre Counter Strike 1.6 neznamená to že sa nachádza na serveroch Kotelna ... môže byť iba v CS menu a CS mat stiahnute na lište a robiť iné veci ... Nie každý má dobry NB/PC že hned rozfrči CS (ja) a trva mu to aj 2 minuty ... Ešte sa vrátim ku mne - ak tebe / či inému hráčovi neodpišem na hlasenie neznamená to že hrám (aj keď som v hre).. Môj NB sekne po štvrť hodine svojho chodu a vipne sa a neviem ako to funguje ale zistil som že ak capnem CS NB nesekne ... takže ako nahle zapnem NB automaticky zapínam CS a vypnem ho az ked vypínam NB tak sa na mňa nehnevajte ľudia :) ... Iná vec je keď je admin na serveroch kotelna (/admin) a napíše ti že nemá čas tiež to neznamená že hra ... na servery na ktorom je môže niekoho točiť ... preto hráčom aj adminom píšem že na server skočím keď dotočím ... a zas je tu posledny príklad že sa na to Admin vyprdne ale to snad nerobia :D

AACHERON
25-02-14, 12:30
Mne stačí, když budou admini příjemní :)

Možná bych zapracoval na tom, že když nahlásim cheatera pres vykřičník, tak poté dorazí admin asi tak 1x ze 20 případů, v ostatních se neobjeví nikdo a cheater si tam vesele běhá 20 minut dál a pak už odcházím, protože mě to fakt nebaví.

dhaaqu
25-02-14, 12:46
Mne stačí, když budou admini příjemní :)

Možná bych zapracoval na tom, že když nahlásim cheatera pres vykřičník, tak poté dorazí admin asi tak 1x ze 20 případů, v ostatních se neobjeví nikdo a cheater si tam vesele běhá 20 minut dál a pak už odcházím, protože mě to fakt nebaví.
Ne, admin dorazi, hrac je clear, admin odejde. Piseme si mezi sebou kdo jde na hlaseni a na podstatnou vetsinu nekdo odpovi.

matis
25-02-14, 13:32
Mne stačí, když budou admini příjemní :)

Možná bych zapracoval na tom, že když nahlásim cheatera pres vykřičník, tak poté dorazí admin asi tak 1x ze 20 případů, v ostatních se neobjeví nikdo a cheater si tam vesele běhá 20 minut dál a pak už odcházím, protože mě to fakt nebaví.

ahoj... skusime popracovat na tom, aby admin dotycneho hraca upovedomil, ze je na serveri....

ja osobne, skoro stale napisem, ze hrac je clear a odidem...

Charon35
25-02-14, 18:29
ahoj... skusime popracovat na tom, aby admin dotycneho hraca upovedomil, ze je na serveri....

ja osobne, skoro stale napisem, ze hrac je clear a odidem...

To robím aj ja. A potom 20 minút spamuje "!", že nech niekto príde... Niekomu proste nevysvetlíš, ani keď ho kopneš :D

Anubis
09-06-14, 21:07
Ja by som chel dbré vztahy s adminmi. Je fajn ak pri nás stojíte, chránite nás pred cheatermi ktorých ani ja nemam rád.

Adminovia s ktorími som hral na serveroch Kono159- War3Ultimate
Britny, Luccy , Hectsssss, Does, Smooke, AxesCZE - Jailbreak
Vejce, The Oc, rider, - zombie




A aby ste mi verili pred rokmi som mal nick KillerVIP váčšina ma už pozná a po nejakom čase som ho zmenil na KillerVIP- Syn Boha to čo sa stalo medzi mnou a riderom je už minulosť inak som nikomu z vás nedával

Všetkých si vás vážim a rešpektujem.

Dakujem za názory

Ako som mohol zabudnúť. Pardon

Rider, Nehorazne, Praetorian - zombie

because, Mr. Chemistry, Byznis, Burton - Jailbreak

Killer Bee
16-08-14, 15:15
Mno ... vztah atd. mezi Admini a Hráčí heh ... tak poprosil bych aby si na JB atd. admini nedělali jak to říct "co chtějí" = Mluvit mezi sebou když je simon "obyčejný hráč" třeba typu - jak se máš apod. mají na to Chat jako ostatní hráči

Pak aby nezneužíváli Grab jen tak 4fun chápu sranda musí být ale když simon řekne stačí ať už nedělá tak ať už toho vážně necha - např včerejšek kolem půlnoci ... (mě je jedno že byla půlnoc ale řekl jsem stačí chápál jsem srandu ale už mě to nebavilo)

Mno nevím v poslední době neviděl už ale možná ještě se to dělá - příjde admin na server nebo spešl a když chce k CT jen tak zasimonovat atd. tak počká až chcípne nějaký obyčejný hráč u CT který se snaží umí to atd. a vykopné ho a přesune se tam... <--- považují za zneužívání práv to samý i Grab

Nejsem proti Fun grabem apod. ale měli by jste se už krotit ... jste Admini tak by jste se měli tak chovat ._. ... i když je půlnoc nebo 2 ráno to je jedno prostě se chovejte normálně. Toť asi vše <----- Jen můj názor


E: Does - Tak to nefunguje, admin a spešl má přednostní právo jít k CT, protože to prostě ovládá a může tak pomoci začínajícím nebo ne-úplně tak schopným CT. Nejde o žádné cílené vykopnutí. = Mno tak to bych se s tebou i hádál začíná nova mapa dostaneš se k CT a pak ti to napíše je malo T nebo co to napíše přesouvám tě k T a to jen kvuli tomu že tě vykopnul admin nebo spešl ... a admin a spešl má přednostní právo ... aha tak ok 6 adminu na jednom JB a vykopnou ty co se tam dostali tak že mačkali furt M 2 aby mohli simonovat a admini je vykopnou postupně když budou umírat jen protože mají přednost ? <--- toto se jakože nestalo to jsem jenom teď názorně vymyslel :D ale dalo by se to tak někdy i brát :D

+ na co vůbec admini ten Grab mají ? o.O doteď nemůžu pochopit smysl z Grabu ? Když můžou v pohodě zabít hráče normal příkázem bo jak ... a grab vůbec nemusí použít takže byl bych pro ODSTRANĚNÍ GRABU U ADMINU

Grakon2702
16-08-14, 15:54
Na gs mají simoni grab v simon menu, to musí být teprve bordel :thumbup:

Killer Bee
16-08-14, 16:52
Grab je úplná blbost -_-

Tupelko
16-08-14, 16:56
Grab občas pomůže při nějakém bugu nebo tak, ale zatím asi napáchal víc škody než užitku. Nevadilo by mě kdyby tam nebyl. :happy:

Killer Bee
16-08-14, 17:03
Tupelko ani jednou jsem neviděl že by grab pomohl odbugnout hráče ... ani jednou za celou dobu hraní ._. to spíše ten Slap nebo jak to je to co tě jakoby vyhodí trochu do vzduchu ...

hofy
16-08-14, 17:10
Tupelko ani jednou jsem neviděl že by grab pomohl odbugnout hráče ... ani jednou za celou dobu hraní ._. to spíše ten Slap nebo jak to je to co tě jakoby vyhodí trochu do vzduchu ...
Tak se asi málo díváš, já jeho použití najdu většinou vždy, když hraju na JB. Viz. veškeré teleporty (zejména pak bludiště, teleporty k surfům, do jednotlivých místností, apod.). Já zase neviděl, aby slap odbugnul hráče - to je blbost.



Mno nevím v poslední době neviděl už ale možná ještě se to dělá - příjde admin na server nebo spešl a když chce k CT jen tak zasimonovat atd. tak počká až chcípne nějaký obyčejný hráč u CT který se snaží umí to atd. a vykopné ho a přesune se tam... <--- považují za zneužívání práv to samý i Grab
Tak to nefunguje, admin a spešl má přednostní právo jít k CT, protože to prostě ovládá a může tak pomoci začínajícím nebo ne-úplně tak schopným CT. Nejde o žádné cílené vykopnutí.

Killer Bee
16-08-14, 17:12
To samý i Grab aby odbugnul ... a + jaký teleporty k surfum nebo bludiště atd. ? Trochu nedává smysl ...

hofy
16-08-14, 17:14
To samý i Grab aby odbugnul ... a + jaký teleporty k surfum nebo bludiště atd. ? Trochu nedává smysl ...
Grab v sobě má možnost teleportu, slap těžko. A mám na mysli teleporty, které tě portnou na jinou část mapy a když tam jde více hráčů naráz, tak se bugnou do sebe. Pokud nevíš o co jde, tak se nedivím, že jsi to odbugnutí nikdy neviděl.

Killer Bee
16-08-14, 17:41
Ale i tak jak už psál Tupelko : zatím asi napáchal víc škody než užitku.

hofy
16-08-14, 17:52
Ale i tak jak už psál Tupelko : zatím asi napáchal víc škody než užitku.
Já ale reagoval na úplně něco jiného, ne na Tupelka. Nemyslím si, že by se grab nějak závažně zneužíval a pokud ano, tak když se budou zneužívat bany, tak se taky zruší možnost banování? Problém přeci není v grabu, ta funkce má užitnou hodnotu.

Killer Bee
16-08-14, 17:54
Ano problém není v grabu ale v některých adminech ... ale nechci se hádát kvuli tomu >.> prostě bylo by dobré kdyby Grab smazali.


E:Shiawuo - A je to zábavný-mód, neber to tak vážně, normálně bych se taky hádal, ale o půlnoci je to zbytečné. .... jakože nic proti ale o půlnoci si chceš zahrát normálně a když požádáš aby to admini či podobně taky přestali dělat co se ti nelíbí třeba s tím grabem tak by to vážně měli už nechat ... i když je to 4fun mód ale i tak leze to na nervy....

Vsadím se, že kdyby si měl taky takové práva, tak by si jich časem začal taky částečně zneužívat. - Ne nezneužívál zapomněl bych na to že mám grab a vysral bych se na to radši max. jestli CT poprosí něco pomoc apod. ...

SGP_
16-08-14, 21:41
Zase nějaké stížnosti, no tak dám se do toho.

GRAB je na JB velice užitečný, zejména když se někdo bugne.
Teď se třeba využívá v mapě jail_beach_v3 kde se nějak po*rali spawnpointy a hráč se bugne do zdi.
Někdy se od-tuď dostane sám, někdy pomocí grabu a admina nebo ho prostě CT zabijou.

Je pravda, že grab napáchal více škody než užitku, ale ber to z té dobré stránky.
Vsadím se, že kdyby si měl taky takové práva, tak by si jich časem začal taky částečně zneužívat.

S tím přesouváním, to mě taky někdy štve, ale s tím se nedá nic dělat.

Jinak jak si psal o půlnoci, to už tam jsou spíš ti chytřejší, protože ''děti'' (no-hate) šli spát.
A je to zábavný-mód, neber to tak vážně, normálně bych se taky hádal, ale o půlnoci je to zbytečné.

Třeba já s nejmenovaným hráčem, jsem o půlnoci byli na JB1 (jail_assault) a byli tam nějaký lidi.
Tak jsme jim řekli, jestli jdou s náma bugovat autíčko a dělat kraviny, odpověděli, že jo a i když jsme je omylem přejeli, tak tam nespamovali FK, protože o půlnoci se dá říct, že se už s pravidlama moc nehraje, spíš jen tak pro zábavu.

Eust.
16-08-14, 22:37
Zase nějaké stížnosti, no tak dám se do toho.

GRAB je na JB velice užitečný, zejména když se někdo bugne.
Teď se třeba využívá v mapě jail_beach_v3 kde se nějak po*rali spawnpointy a hráč se bugne do zdi.
Někdy se od-tuď dostane sám, někdy pomocí grabu a admina nebo ho prostě CT zabijou.

Je pravda, že grab napáchal více škody než užitku, ale ber to z té dobré stránky.
Vsadím se, že kdyby si měl taky takové práva, tak by si jich časem začal taky částečně zneužívat.

S tím přesouváním, to mě taky někdy štve, ale s tím se nedá nic dělat.

Jinak jak si psal o půlnoci, to už tam jsou spíš ti chytřejší, protože ''děti'' (no-hate) šli spát.
A je to zábavný-mód, neber to tak vážně, normálně bych se taky hádal, ale o půlnoci je to zbytečné.

Třeba já s nejmenovaným hráčem, jsem o půlnoci byli na JB1 (jail_assault) a byli tam nějaký lidi.
Tak jsme jim řekli, jestli jdou s náma bugovat autíčko a dělat kraviny, odpověděli, že jo a i když jsme je omylem přejeli, tak tam nespamovali FK, protože o půlnoci se dá říct, že se už s pravidlama moc nehraje, spíš jen tak pro zábavu.

Můžeme celé dny polemizovat o tom, proč zrovna ty si byl o půlnoci vzhůru, ale no jo vlastně, ty už nejsi žádné dítě, 14 let už je dospělost sama že. Prosím tě jen o jedno, ty už se do ničeho nepouštěj, do žádné diskuze, prostě do ničeho, ušetříš tím lidem čas i nervy.

e: Aby to nebylo úplně ot, tak si myslím, že grab je zbytečnost, všechno se dá řešit jinak, než grabem. Pak tu vznikaj stížnosti na grab, protože si s tím frajeris hrajou. ^^

Killer Bee
16-08-14, 23:02
Eust (y) stejný názor Grab je zbytečnost ^_^

Fighter
01-10-14, 00:47
Caute!

Vztah medzi adminmy a hracmi zavisi i od hracov!!!
+ Mne sa este nestalo(na jednu vynimku)ze by sa admin nedostavil na hlasenie.Podla mna hodne zavisi aj od hracov ktory vecne hlasia fail cheaterov alebo je spatne napsane hlasenie takze nato adminy ani nereaguju.

- Nechcem menovat riadneho admina,ma kazdy svoju robotu a svoje svedomie.
Jeden hrac(lama) neumyselne spamoval,psal jsem mu at nespamuje,odpoved byla,ze to ma na T-ku a nevi jak se toho ma zbavit,medzitym este parkrat potlacil(asi 4 krat za kolo) a kym som mu napsal,ze najlepsie by bolo keby stahnul novy,cisty config dostal kick a uz se nevratil.Podla mna ten admin je tam aj nato aby takym hracom poradil,pomohol(samozrejme neni iste,ze videl co jsme psaly,mozna,ze jenom to zbadal,ze casto spamuje)
Dost casto vidim jak nadavaju pani skilleri nejakym zacatecnikom,ns lamky,odinstaluj atd.aj v pritomnosti admina a nevidel som este,ze by zakrocily.Kazdy sa jednou nauci takze radit a pomahat by im bolo treba nie odhanat,je to verejni server a ani jeden hrac nema narok nekoho vyhadzovat,odesilat.Ok,aj mna stvu nekteri co nevedia absolutne nic,aj mne je prva myslienka ....at to najprv natrenuje na botoch...ale kto z vas by chcel hrat s botma ked muze i live kde mu mozu i poradit?
Ja pred mnoha lety ako zacatecnik na xxxxxxxxx serveri zacal hrat,admin dosiel,trochu se hralo

Mas skype?

Jo mam.

Daj meno

Odisiel do spectu a zo 5-6 kol bol semnou a radil mi kedy,kde co mam delat,co kde je,aspon mi v tych zakladoch pomohol,tu som este take nezazil a uz docela dlouho tu hravam.


Ked to zhodnotym:Ked je hrac normalny tak su aj adminy,ja nemam problem s zadnym adminom(mozna maju oni semnou:D)
Jedina vec:AT-trochu vic ochoty pomoct a trpezlivost aj ku tym slabsim hracom!

S pozdravom Fighter!

Indian0
07-10-14, 10:54
Ako admin nadviaže dobrý vzťah s hráčom? Celkom ľahko stačí ak sa k hráčovi správa rovnocenne, proste rozpráva sa s nim ako rovný s rovným. A hlavne ak mu hráč napíše, nech ho admin neignoruje alebo len tak neodbije. Ešte sa mi páči to čo robí Tuti: Ak nahlásite Tutimu cheatera, a ak cheater dostane ban, tak Tuti udá v dôvode aj to kto mu tohto cheatera nahlásil. To som uviedol len ako príklad ako zlepšenie vzťahu medzi hráčmi a adminmi.

matis
07-10-14, 12:19
Tak napr. ja som na TS skoro vzdy {IP TSka > CSKO.CZ} staci prist a ozvat sa, ja si movenem k sebe a mozem vam s hoci cim pomoct....nemozte od nas chciet, aby sme vam pomahali, ak nevieme, ze tu pomoc potrebujete...takze staci sa ozvat a urcite sa nejaky ochotny admin ponukne

Fighter
07-10-14, 12:35
*M@sters Indian0

To bolo i u nas na serveri,stale tam bylo napsane kto to hlasil a nebol stym problem

priklad:wh by :D
Wh by FJ
wh by Ky

Kazdy hrac vedel o koho sa jedna a mal to aj iny ciel,nebudem tu rozoberat,mi sme to vedely proc sme to tam dopisaly :D


Matis

Mas pravdu,nememu detsku ani matka nerozumie!
Videl som ta v hre takze vim,ze mas ochotu pomoct atd.a este zopar adminov viem urcite ale to je tazke,taky hraci nevedia ani hrat takze TS asi ich nenapadne nainstalovat a pouzivat.

matis
07-10-14, 14:05
Ako admin nadviaže dobrý vzťah s hráčom? Celkom ľahko stačí ak sa k hráčovi správa rovnocenne, proste rozpráva sa s nim ako rovný s rovným. A hlavne ak mu hráč napíše, nech ho admin neignoruje alebo len tak neodbije. Ešte sa mi páči to čo robí Tuti: Ak nahlásite Tutimu cheatera, a ak cheater dostane ban, tak Tuti udá v dôvode aj to kto mu tohto cheatera nahlásil. To som uviedol len ako príklad ako zlepšenie vzťahu medzi hráčmi a adminmi.



to som zvykol robit aj ja, ale niekedy to je zdlhave, kedze mame uz predpripravene admin menu, kde reason uz je dany.... ale neboj, na serveri je len zopar hracov, ktory hlasia dobre a bez failov, takych si dany admin vazi a pri pripadnej ziadosti o prava si ho zastane a obhaji....

to fighter..

chapem, ale zial musia sa to naucit pouzivat

Charon35
07-10-14, 19:15
Ono to môže byť aj tým, že admini si menia nicky, tak daní hráči ani nevedia, kto im pomáha.

Navyše ak sa tá pomoc admina nezhoduje s predstavami hráča, tak je aj tak za debila. Napr. prídem na JB na hlásenie, snažím sa to ako vždy poriešiť čo najlepšie a najednoduchšie pokiaľ možno bez zbytočných banov a nejaký Lerax do mňa začne hustiť čo som za debilného admina keď to neviem ani vyriesiť, zrejme tak ako by to on chcel. A to nebola ojedinelá situácia bohužiaľ. To sa potom ani tým adminom nechce na niektoré hlásenia ani chodiť, respektíve sa mi vtedy ani nechelo ďalej hrať.

Volume
07-10-14, 19:31
Navyše ak sa tá pomoc admina nezhoduje s predstavami hráča, tak je aj tak za debila. Napr. prídem na JB na hlásenie, snažím sa to ako vždy poriešiť čo najlepšie a najednoduchšie pokiaľ možno bez zbytočných banov a nejaký Lerax do mňa začne hustiť čo som za debilného admina keď to neviem ani vyriesiť, zrejme tak ako by to on chcel. A to nebola ojedinelá situácia bohužiaľ. To sa potom ani tým adminom nechce na niektoré hlásenia ani chodiť, respektíve sa mi vtedy ani nechelo ďalej hrať.

Máš u mě plus za to že na ty hlášení vůbec chodíš. V JB admin teamu (počítám i spešly) jsou individua která nejen že na hlášení nechodí i když se na zprávu podívaly, oni ani nehrajou na žádnem serveru a jen si huntí hodiny. Že vždycky přijde se dá věřit třeba Smookemu, i přes to že už nespočetkrát se stalo že se hříšník dřív odpojil. Dám si k tobě v přátelích na steamu přezdívku Admin abych tě měl vždy po ruce :thumsup4:

Swagrid
07-10-14, 20:03
Dám si k tobě v přátelích na steamu přezdívku Admin abych tě měl vždy po ruce :thumsup4:

To těžko, če když hraje Charon, tak kvůli svým nervům má steam friends vždy vyplý.. jsou někdy vyjjímky, ale neviděl jsem to už dlouhé týdny :D Stačí psát přes "!", to skoro vždycky přišel :)

Charon35
07-10-14, 21:33
To těžko, če když hraje Charon, tak kvůli svým nervům má steam friends vždy vyplý.. jsou někdy vyjjímky, ale neviděl jsem to už dlouhé týdny :D Stačí psát přes "!", to skoro vždycky přišel :)

Dik, ale nie kvôli nervom, ale aby neotravovali kvôli právam, spešlom a pod. Stačí napísať cez "!".

NarutoO
07-10-14, 22:24
Já si nemohu stěžovat. Kdykoliv kdokoliv porušuje nějaké pravidlo (třeba i jen spamuje) vždy někdo na moje hlášení přijde. Spoustu adminů neváhám osloviti s hltvkem, když třeba někdy nepřijde, ale jsem si v tu chvíli jistý, že je to tutovka (popřípadě si to večer potvrdím) a daného admina třeba poprosím, aby to zhodnotil.

Charon35
07-10-14, 22:33
Ono ako vnímajú hráči adminov a ako ich majú "zaškatuľkovaných", tak tak isto máme aj my vytypovaných hráčov, na ktorých hlásenia sa 100% oplatí ísť a na ktorých sa fakt neoplatí.

Grakon2702
01-11-14, 19:42
Příklad z všedního pořádku zde na kotelně: V pravidlech je zakázaná jedna drobná věc, za kterou se trestá banem tak 3 hodinky max pokud se jedná o první přestupek. Pokud admin uvidí někoho na serveru, že toto pravidlo porušuje, dá mu ban nebo kick (to je na něm). Pokud však na serveru není admin, na hlášení nikdo nepříjde, tak poslední možnost je natočit demo a dát na fórum. Jenže admin pak na fóru napíše, že banovat to je nesmysl, že by si toho dotyčný ani nevšim. A to je podle mě ta hlavní chyba, která postupně "kazí" tuto komunitu. Banovat i takto drobné věci přes web je důležité. Když dotyčného zabanujete poprvé na 3 hodiny, ani si toho nevšimne. Pokud to však udělá podruhé a správný admin po nahlášení zkontroluje jeho historii banů, uvidí, že už tam takový záznam byl, tak mu dá ban na jeden den. Pokud to udělá zase, tak dá ban na tři dny. A toho už si dotyčný určitě všimne a dá si na to pozor. Když se to totiž nebude kontrolovat a nebude banovat, dotyčný to bude dělat pořád, normální hráči se akorát naserou, protože už ví, že dávat na fórum takové věci je zbytečné, začnou nadávat a postupně to tu komunitu rozhádá. Prosím popřemýšlejte o tom.

matis
01-11-14, 19:48
Příklad z všedního pořádku zde na kotelně: V pravidlech je zakázaná jedna drobná věc, za kterou se trestá banem tak 3 hodinky max pokud se jedná o první přestupek. Pokud admin uvidí někoho na serveru, že toto pravidlo porušuje, dá mu ban nebo kick (to je na něm). Pokud však na serveru není admin, na hlášení nikdo nepříjde, tak poslední možnost je natočit demo a dát na fórum. Jenže admin pak na fóru napíše, že banovat to je nesmysl, že by si toho dotyčný ani nevšim. A to je podle mě ta hlavní chyba, která postupně "kazí" tuto komunitu. Banovat i takto drobné věci přes web je důležité. Když dotyčného zabanujete poprvé na 3 hodiny, ani si toho nevšimne. Pokud se to však udělá podruhé a správný admin po nahlášení zkontroluje jeho historii banů, uvidí, že už tam takový záznam byl, tak mu dá ban na jeden den. Pokud to udělá zase, tak dá ban na tři dny. A toho už si dotyčný určitě všimne a dá si na to pozor. Když se to totiž nebude kontrolovat a nebude banovat, dotyčný to bude dělat pořád, normální hráči se akorát naserou, protože už ví, že dávat na fórum takové věci je zbytečné, začnou nadávat a postupně to tu komunitu rozhádá. Prosím popřemýšlejte o tom.

suhlasim, nieco na tom budeb :D

hofy
01-11-14, 19:55
Příklad z všedního pořádku zde na kotelně: V pravidlech je zakázaná jedna drobná věc, za kterou se trestá banem tak 3 hodinky max pokud se jedná o první přestupek. Pokud admin uvidí někoho na serveru, že toto pravidlo porušuje, dá mu ban nebo kick (to je na něm). Pokud však na serveru není admin, na hlášení nikdo nepříjde, tak poslední možnost je natočit demo a dát na fórum. Jenže admin pak na fóru napíše, že banovat to je nesmysl, že by si toho dotyčný ani nevšim. A to je podle mě ta hlavní chyba, která postupně "kazí" tuto komunitu. Banovat i takto drobné věci přes web je důležité. Když dotyčného zabanujete poprvé na 3 hodiny, ani si toho nevšimne. Pokud se to však udělá podruhé a správný admin po nahlášení zkontroluje jeho historii banů, uvidí, že už tam takový záznam byl, tak mu dá ban na jeden den. Pokud to udělá zase, tak dá ban na tři dny. A toho už si dotyčný určitě všimne a dá si na to pozor. Když se to totiž nebude kontrolovat a nebude banovat, dotyčný to bude dělat pořád, normální hráči se akorát naserou, protože už ví, že dávat na fórum takové věci je zbytečné, začnou nadávat a postupně to tu komunitu rozhádá. Prosím popřemýšlejte o tom.
Problém je v tom, že dotyčný nebude o tom prvním banu vědět, takže se ani nedozví o tom, že měl udělat něco proti pravidlům, aby se mohl vůbec nějak poučit. Navíc jde většinou o takové drobnosti, které by se na serveru obvykle ani nebanovaly, ale řešily domluvou.
O jaká jde vlastně porušení? Textury jsou problém asi jen na furienu a tam jdou jednou pro vždy zablokovat, takže by se problém trvale vyřešil. Takže jde vlastně jen o kemp na furienu?

Grakon2702
01-11-14, 20:10
Kemp na všech serverech, otravování hráčů na všech serverech. Pak tu jsou módy a speciální pravidla pro ně, třeba na knifu nebo na jb. Anebo tyto "kraviny" zpřístnit hned na ban na jeden den. Tady jde o princip. Když si ten hráč toho nijak nevšimne, tak to bude dělat dál a dál. Já nevím jak to chcete udělat, já jsem jen navrhnul jednu z né moc populárních cest. Hráč, co to pravidlo poruší si toho banu musí všimnout, ať ví, že si nemá zahrávat s pravidly, když na serveru ten admin není.