PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Práva na JB



Billi Boy
30-08-11, 11:20
Ahoj volám sa Billy Boy je mi 15 let a hraji na Kotelně (JB). Kdysi jsem hrál na serveru Gamesites (mám tam i V.I.P Účty). A chtěl bych se ucházet o post administrátora na JB...

Děkuji váš Billy Boy :)

tdown
30-08-11, 11:28
Ahoj, nemáš zač, už můžeš jít.

chmod a+x /bin/laden
30-08-11, 11:31
Myslíš, že tě udělají adminem?

nesplňuješ ani jednu z podmínek (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%C5%BE%C3%A1dost%C3%AD-!!!)

máš jen 12 let
nemáš steam (VALVE_0:0:1261359207)
hraješ na Kotelně teprve třetí den (!)
práva chceš jen proto, abys mohl hrát za dozorce

oháníš se (na Kotelně!) VIP účtem z gayshites
stěžuješ si v sousedních threadech na dva jiné JB adminy (tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?2030-st%C3%AD%C5%BEnost-na-admina-h4m!k&p=33105&viewfull=1#post33105)a tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?2025-Stiznost-admin-ridik-JailBreak&p=33109&viewfull=1#post33109))


EDIT: A JEŠTĚ K TOMU LŽEŠ!

Ahoj, jsem tady nový hrál jsem kdysi na jednom nejmenovaném serveru. Je mi 12 let
versus

Ahoj volám sa Billy Boy je mi 15 let

Svacinar
30-08-11, 13:14
Neni se dál o čem bavit. Chmod ti to vysvětlil jasně. Navíc jedinej důvod proč jsi tu žádost napsal je ten, že máš zákaz k CT.
Jedna rada: Pokud nechceš aby tě všichni poslali k šípku, tak se tady něoháněj ničim z gayshites.

BUBEN
30-08-11, 13:27
To si dělá chlapec srandu ne?

H M
30-08-11, 18:22
Ne !

Love
31-08-11, 00:01
No,ja som tu uplne nový,nebudem klamať,hrál som dnes prvý deň,o práva nežiadam,ale keby ste chceli tak vám pomôžem opraviť loptu na servery,aby bola ako na soccerjam,bol som HA na jednom nemenovanom servery odkial som odišiel,alebo teda,opraviť je silné slovo,poviem HA čo má robiť :) ak teda je záujem

UFOusek
31-08-11, 09:23
No,ja som tu uplne nový,nebudem klamať,hrál som dnes prvý deň,o práva nežiadam,ale keby ste chceli tak vám pomôžem opraviť loptu na servery,aby bola ako na soccerjam,bol som HA na jednom nemenovanom servery odkial som odišiel,alebo teda,opraviť je silné slovo,poviem HA čo má robiť :) ak teda je záujem

...coze?

Zarix
01-09-11, 19:13
Cawte Chtel by pozadat o prava menuju se Marek je mi 15 let muj Stea nick je Zarix34 hravam cs us 5 rokov a stoho kotelnu 3 roky mam znalosti z AMX 100% velmi dobre Hrava Jaile break velmi dlho. dakujem

Zarix
01-09-11, 19:27
Ahoojte

Takze,Ziju ve krajine Slovenska a v meste Bratislava volam sa Marek a mam 15 rokov.
Zaujimam sa o sport Fotball a pri volnom case si zahraju Jail Break kotelna.
Steam mam ID adrresa Steam je:STEAM_0:0:43809272
Steam nick je Zarix34
AMX skusenosti 100% bol som adminom na Games**** nechcem delat reklamu.:D
Web nick je:Zarix
Hraju csko:5 rokov,stoho 3 roky na [KOTELNA]
Nick ve hre:Zarix
Nechcem sa nejak chvalit ale myslim si ze Jail Break viem hra dobre.
Studuem Zakladnu skolu v bratislava 9 triedu.
Chtel by som sa stat adminom na Jail Break dakuem za pozornost.

:D Dal Ta Bhoper:D
03-09-11, 18:53
Si založ svoj Thread,a pre Billi Boy Ne!

Pormen
04-09-11, 21:02
Ahoj volám sa Billy Boy je mi 15 let a hraji na Kotelně (JB). Kdysi jsem hrál na serveru Gamesites (mám tam i V.I.P Účty). A chtěl bych se ucházet o post administrátora na JB...

Děkuji váš Billy Boy :)

to ti jak si nevyšlo chlapče

Svacinar
04-09-11, 21:58
@ pormen : To ty tady jako teď takhle budeš každýmu psát nebo co? Máš 3 příspěvky a to "trapas..., fail, to ti nevyšlo chlapče". Co to má bejt?

Flash
04-09-11, 22:01
@ pormen : To ty tady jako teď takhle budeš každýmu psát nebo co? Máš 3 příspěvky a to "trapas..., fail, to ti nevyšlo chlapče". Co to má bejt?

To ma bejt prosim demence.

Pormen
04-09-11, 23:04
@ pormen : To ty tady jako teď takhle budeš každýmu psát nebo co? Máš 3 příspěvky a to "trapas..., fail, to ti nevyšlo chlapče". Co to má bejt?

co se ti nelíbí hřibe? snad sem se jen vyjádřil


To ma bejt prosim demence.

nepros ty tzv. "demente"

Larodar56
05-09-11, 00:50
@ pormen : To ty tady jako teď takhle budeš každýmu psát nebo co? Máš 3 příspěvky a to "trapas..., fail, to ti nevyšlo chlapče". Co to má bejt?

Třeba chce být nejtučnější spamer na Kotelně, jou.

UFOusek
05-09-11, 13:52
co se ti nelíbí hřibe? snad sem se jen vyjádřil



nepros ty tzv. "demente"


parodie na trolla... Vis co Poormene? Dej si facku a bez pryc

Pormen
05-09-11, 15:44
parodie na trolla... Vis co Poormene? Dej si facku a bez pryc

sorry ale nejsem teplej nerde

UFOusek
05-09-11, 15:52
sorry ale nejsem teplej nerde


napsani absolutni picoviny o trech slovech do kazdyho threadu je evidentne hrozna prdel a asi je to jednoduchy, kdyz to zvladas i ty..

Flash
05-09-11, 15:57
sorry ale nejsem teplej nerde

Tak uz zas dobry... je me jasny, ze si o sobe myslis jak si strasne cool, kdyz ses predevcirem naucil slovo "fail" a ted tim kazdymu nakladas ale zklamu te... zatim si napsal 6 podobnych postu a vsechny to byli jen zbytecny ukazky tvyho kokotismu, tak se na tohle trollovani vyser, protoze ti to stejne nejde a zatim si ztrapnil jen sam sebe.

Pormen
05-09-11, 16:01
napsani absolutni picoviny o trech slovech do kazdyho threadu je evidentne hrozna prdel a asi je to jednoduchy, kdyz to zvladas i ty..

no seš přece buzna ne? máš to v podpisu buzínku

@slash: řekl bych že ty tvoje sračkovní posty obsahujou většinou nadávky

UFOusek
05-09-11, 16:09
no seš přece buzna ne? máš to v podpisu buzínku

@slash: řekl bych že ty tvoje sračkovní posty obsahujou většinou nadávky



Jo uz je mi to jasny... Ty asi budes jeden z Penisich legend, chytil si rage, objevil si penis a ted se tu pokousis psat jako paN, ale nejde ti to.. Bez se najist at se uklidnis a neumres na prasklou zilku..

Pormen
05-09-11, 16:12
nejaky tve legendy nebo co tu meleš mě absolutně nezajímají

Flash
05-09-11, 16:29
nejaky tve legendy nebo co tu meleš mě absolutně nezajímají

Sem si jistej, ze tebe ty legendy zajimaj vic, nez ty nas...

Nejak me nejde do hlavy, ceho chces temahle tvejma hovnama dosahnout ale zatim si ze sebe fakt dokazal udelat jen idiota, nic vic. Pro priste, prosim te, nas usetri a uz nic nepis, udelas radost vice lidem...