PDA

Zobrazit normální verzi : Nová hra??



Zelino
01-09-13, 14:14
Pár krát som bol u CT a napadlo ma že či by som nemohol dať akú hru pre cca 3 CT že by na nejakom mieste hladali zbraň (samozrejme prázdnu), napr. v celách. A kto by ju našiel prvý a doniesol ju na určené miesto tak by prežil. :) Neni to nič zložité a každý z T to pochopí :D čo vy na to? :)

Infinity
01-09-13, 14:35
Myslim že jsi to mohl dát i bez toho abys to tu psal.. :D většina lidí tam vymýšlí nový hry,aniž by se poptali..Ale jinak je to dobrý nápad :)

Gregyy
01-09-13, 15:49
Není to moc nová hra, občas se to dělá, že se třeba po mapě ukryjí 4 prázdné zbraně a ty 4, co ji přinesou přežijí ... není to špatná hra, ale není nic obtížného při tomhle udělat vzpouru, a taky to tak většinou dopadá :).
Ale jak si psal, udělat to v určitém areálu, třeba na mapách jako (Kizkulesi, assault, flyhight), prostě tam, kde je jedna cela by bylo asi jednoduší.
Nebo na desertu na bludišti, i na templu je hafo míst, kde by se to mohlo hrát.

Zelino
02-09-13, 23:25
OK :) tak keď nabudúce budem CT tak to skúsim :))

Charon35
03-09-13, 00:36
Nemusia sa robiť iba atrakcie. Ak tým nebudeš porušovať pravidlá, alebo ohrozovať iných (napr. náboje v zbrani), tak kľudne.

Burton
03-09-13, 14:09
Tuto hru občas dávam hlavne na mapách ako assaulte kde Tcka nemajú mimo zbrojky kde zobrať zbrane :) btw napadlo ma to na veľkú noc len namiesto vajíčok boli deagli :D

Eso./digl
03-09-13, 16:27
Tuto hru občas dávam hlavne na mapách ako assaulte kde Tcka nemajú mimo zbrojky kde zobrať zbrane :) btw napadlo ma to na veľkú noc len namiesto vajíčok boli deagli :D

Heh :D to si pametam este dodnes. Uz so to mal skoro prehrate ale nastastie mi niekto... :D napisal kde je zbran ukryta.