PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na server kotelna furien



(VIP)ZERO
30-08-11, 13:15
Milý administrátore serverů kotelna chtěl bych tě požádat o práva na server kotelna furien. Ten to server mám v oblibě, ale někteří hráči ho kazí. Proto tě žádám, abych na tento server mohl dohlížet děkuji předem. Doufám, že moji prosbu vyslyšíš s pozdravem ZERO:biggrin::biggrin:

apach29
30-08-11, 13:17
Zadost se zamita.

chmod a+x /bin/laden
30-08-11, 13:17
Milý administrátore serverů kotelna chtěl bych tě požádat o práva na server kotelna furien. Ten to server mám v oblibě, ale někteří hráči ho kazí. Proto tě žádám, abych na tento server mohl dohlížet děkuji předem. Doufám, že moji prosbu vyslyšíš s pozdravem ZERO:biggrin::biggrin:

Doplň povinné údaje - věk, jak dlouho hraješ na Kotelně, jaké máš administrátorské zkušenosti, Steam ID (přečti si pravidla žádostí (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%C5%BE%C3%A1dost%C3%AD-!!!))

EDIT: apach, mohl jsi počkat na identifikační údaje :D
EDIT2: no jo, je non-steamák, takže nic <VALVE_0:0:149672431><88.100.9.192> {VIP} .:ZERO:.

Lynviy
30-08-11, 13:33
Zatím dobrý začátek :D

UFOusek
30-08-11, 14:04
Milý administrátore serverů kotelna chtěl bych tě požádat o práva na server kotelna furien. Ten to server mám v oblibě, ale někteří hráči ho kazí. Proto tě žádám, abych na tento server mohl dohlížet děkuji předem. Doufám, že moji prosbu vyslyšíš s pozdravem ZERO:biggrin::biggrin:

Komu tykas jako?

tdown
30-08-11, 14:10
Doufám, že moji prosbu vyslyšíš

Tady nejsi v kostele.