PDA

Zobrazit normální verzi : Map "mejkři" pro novou mapu na JB ?



3k a Jerry
03-09-13, 19:01
Zdravím, chtěl jsem se zeptat asi by se tu nenašel nějaký vícezkušený tvůrce map na novou mapu pro jailbreak..
Mno poslední den přemýšlím nad tím, že už nějaký JB turnaj proběhl a celkem dost lidem se to líbí což je fajn a poslední dobou frčí olympiada
Tak mě napadlo zda by se našli zájemci co by se pustili do mapy, kde by se daly všechny lepší atrakce, na kterých bych se sváma domluvil, aby prostě admini nemuseli během turnaje 3x měnit mapu..
Mohl1 by se tam dát olympijské kruhy někde, nějaky dobry flek pro spawn né jen klasické cely a to třeba udělat mapu na zimní olympiské hry a na normální, jestli mě chápete :)
Nápadů mam v hlavě spoustu ted jen ti zájemci a hledám někoho kdo se do toho opravdu pustí a bude to kvalitní, pěkná práce a nebude to trva dél jak rok a nebo se vůbec do toho nepustí, jak už se tu jednou stalo ..
A také mě zajimá váš názor jestli si myslíte že je to aspon solidní nápad nebo asi je to blbost a nemáme se do toho vůbec pouštět, takže pište jak názory tak vážní zajemci s nějakyma zkušenostma :)

S pozdravem

3k a Jerry:twisted:

E: Ještě mě napadlo že by se mohli pozvat lidi i pomocí YT pokud by se zas našel někdo kdo umí dělat pěkné movička, ale samozřejmě záleží na vás kolik se tu najde lidi co chtějí pozvednout trochu tenhle portál.. Sehnat pár lidi navíc, když je tolik jb adminu a spešlu co by mohli hlídat servery by nebylo na škodu :)

Kreml
03-09-13, 19:10
Trenky ted na něčem maká :)
Mám nápad na atrakci : Bazén, ale né klasický. Bazén jako závod, zatáčky atd :)

3k a Jerry
03-09-13, 19:13
Jak říkám napadu je spousta, nejde jen o něj vím že tu běhá hodně lidí, kteří dokažou dělat solidní mapy :)

Grakon2702
03-09-13, 19:57
Kámo, mám teď v záloze 2 mapy, na kterých pracuju. Ono je sice hezké, že si podáš žádost na nové mapy, ale věř mi, že udělat nějakou takovou zrovna na jb je docela dost těžké, gord když člověk jako já má teprv základní zkušenosti s hammerem.

3k a Jerry
03-09-13, 19:59
"Kámo" :D
gord když člověk jako já má teprv základní zkušenosti s hammerem.
tys to nečetl že ?
Řekl bych že asi nevíš víc věcí, ale neva :)

kono159
03-09-13, 21:07
unimu pridat, sprovoznit arizonu a chcel by som si aj este zahrat cartoonsy

Charon35
03-09-13, 22:26
Keď čítam tie komenty, tak sa strácam.

Inak nápad genitálne geniálny. Len teraz si neviem spomenúť, kto robil tie mapy... Inak by to perfektne urýchlilo Turnaje aj olympiádu. Gute ideee. Navyše to uľahčí stráženie hráčov, ušetrí čas a turnaje môžu byť aj častejšie.

http://karmicmantra.com/files/2012/04/go-for-it.jpg :*

Takže sa hľadá niekto, kto vie robiť mapy.

3k a Jerry
04-09-13, 16:49
Tak cháron konečně první kdo na to přišel, nevím jestli se to dá stihnout za 3 měsícě aspon nějaka prvotní verze mapy + nějaky jednoduchy movičko, ale pokud stím váháte tak se rozhoupejte a dejte vědět :)

Charon35
04-09-13, 22:25
No kecať na adminov ide každému, ale som zvedavý, či sa tu nájde aspoň jeden, ktorý by mu s tým pomohol...

3k a Jerry
05-09-13, 20:43
Tak jeden by se už našel, tak mě pište jake by jste si tam představoval1 atrakce pro zimní / vánoční mapu, tak mě tam proboha nepište beach volejbal ..každý nominujte 3 pokud to tady už padne a máte stejnej názor tak palečkujte.. Napište tam i kterou tam absolutně nechcete ..

kono159
05-09-13, 20:54
ice hockey, nejaka prekazkova draha s ladom, skutry
nwm aka by sa nehodila, skor aby tam bolo co najviac atrakcii

3k a Jerry
05-09-13, 21:20
Určitě je tam v plánu co nejvíc atrakcí ice hockey je na číslu 1. takže stím se počítá.. skutry som dluho rozmyšlal jak je udělat aby to nebylo stejne jako na jb_mountains - snow .. pokud má někdo nějakej rozumnej návrh a přemýšlel u toho nějakej čas tak sem sním ..

Grakon2702
05-09-13, 21:24
Se teda nejdřív rozhodněte jaké atrakce chcete a pak teprve robte na to mapu. Udělejte nějaké ankety nebo tak něco.

3k a Jerry
05-09-13, 21:58
Ted přemýšlím zda si vubec o tom co si napsal přemýšleš ? Nedostal si ránu po hlavě ? Na co anketu, když každej může napsat co tu chce ..

Grakon2702
05-09-13, 22:03
Ok jak chceš, byl to jen návrh.

_AnGeL_
06-09-13, 12:58
Mne by sa tam páčili atrakcie ako: wipeout, kz, bazen, skútre a veža.

3k a Jerry
06-09-13, 15:38
Okey sepíšem si to všecko na jeden papír a uvidím jak to tam bude sedet , jen ješte jednou upozrnuju bude to mapa pro turnaje + zimní :) Tak házejte další navrhy..

Charon35
08-09-13, 12:31
Presunuté, tak hádam si to všimne viac playerov z JB.

Smooke
08-09-13, 20:10
Nápad je to dobrý. Mohla by se udělat jak zimní, tak třeba i letní mapa pro turnaje :cool:

Atrakce, které bych tam rád viděl - skůtry, bazén (třeba normální i s nějakou předem určenou dráhou), "koulovaná" na body :happy:
Atrakce, které bych tam nerad viděl - lední hokej (bohužel nemám ho moc v lásce :huh: )

antick
14-09-13, 18:03
Jako celkem zkušenej tvořič map jsem, ale jde o to že na to nemám ani moc času kvůli maturitě .atd. Jinak bych to klidně mohl zkusit.

antick
14-09-13, 18:06
Kdyby něco napište mi na reznic55@seznam.cz

ZeMi7
17-09-13, 11:21
Jerry, paradni napad :) (y)

Bohuzel nemam zkusenosti ani s yt ani map makingem, takze pokud by se to hodilo, a mel bys zajem, tak mohu pomoct alespon treba s natocenim videa, nebo aspon napadem novych atrakci.

uz jich par mam, jen to musim jeste domyslet....az to budu mit, tak ti sem napisu co me napadlo :)

3k a Jerry
22-09-13, 09:20
Tak pokud něco vymyslíš nebo tě neco napadá pro zímní mapu pro olympiádu, tak určitě dej vedět.. všechny nápady se vyhodnotí..

_AnGeL_
22-09-13, 11:20
Tak pokud něco vymyslíš nebo tě neco napadá pro zímní mapu pro olympiádu, tak určitě dej vedět.. všechny nápady se vyhodnotí..

Lenže asi najväčší problém bude zohnať ľudí, ktorí by to spravili.

Acid
22-09-13, 12:08
Mě by se líbila i podzimní mapka. Není to moc vídaný a nějaká ta mapa s podzimním theme by vůbec nemusela bejt špatná. ;)

Charon35
22-09-13, 12:44
Mě by se líbila i podzimní mapka. Není to moc vídaný a nějaká ta mapa s podzimním theme by vůbec nemusela bejt špatná. ;)

Ako sprvíš na JB jeseň? Padajúce listy som tam ešte nevidel. Bude úspech, ak sa spraví zima/leto. Navyše olympiádu na jeseň som ešte nevidel.. :D

Acid
22-09-13, 13:25
Ako sprvíš na JB jeseň? Padajúce listy som tam ešte nevidel. Bude úspech, ak sa spraví zima/leto. Navyše olympiádu na jeseň som ešte nevidel.. :D

Listy jsem právě nenapsal, protože si to taky nedokážu představit.

Představ si prostě typický, mírně slunečný podzimní období. Dal bych tam třeba hodně stromů, a vyhovující pozadí. Tohle je jenom prostej návrh, tak mě neukamenujte.

Charon35
22-09-13, 14:15
Listy jsem právě nenapsal, protože si to taky nedokážu představit.

Představ si prostě typický, mírně slunečný podzimní období. Dal bych tam třeba hodně stromů, a vyhovující pozadí. Tohle je jenom prostej návrh, tak mě neukamenujte.
Nikto ťa neukameňuje. Tak ako si si napísal svoj názor, tak som si napísal ja. Jednoducho o tom je diskusia na fórach. ;)

A ak to niekto nechápe na akom princípe funguje komunikácia a celkove fóra (spoločenstvá ľudí), potom tu vypisuje blbosti, že sa tu nitko nemôže vyjadriť. Každý sa môže, len nech čaká aj proti koment. This is how it works!

EDIT: A nemýlte si to s nejakými detskými dissmi čo počuli v nejakej tupej hip rep "skladbe" od ľudí, ktorí nič nevedia, tak začali "rappovať". S tým nech idú na pokec,sk.

3k a Jerry
01-11-13, 13:50
Btw projekt se pozastavil, protože nás tupleko krapec víc překvapil že vyhlásil na začátku října "vánoční jailbreak turnaj"..
Že se mapa planuje nejspíš netušil a tak to zařídil trochu jinak,.. Každopadně to neplanujem zahodit ale nějak dotahnout, ale asi dělat mapu až pro jailbreak turnaj 2014 je otázka k zamyšlení .. Podle mě je to asi blbost protože do té doby tu kotelna už nemusí být (což doufáme že bude) každopádně nevíme jaky zajem bude o csko celkově a hlavně kteří lidi vydrží u JB nebo asi tu zas nebudu běhat s kolounkou banned..
Tak jsem se rozhodl že mapu nejspíš udělame pro normální hraní v zimním stylu s těma nejoblíbenějšíma atrakcema..
Zatím tam plánujeme hockey s velkýma a pořadným ohraničením at zas hráči neletaji kilometr pryč a derby pro skutřiky, dal nějaky drko pěkny, popřípadě kz, ale asi tam neplanujeme moc fotbal pro zimní mapu..
Tak pište vaše navrhy a davejte palce - dolu nahoru podle toho jestli by jste tam tu atrakci chtěli..
Omlouvám se za gramatiku pišu to v rychlosti-..

kono159
01-11-13, 14:11
jb pribralo na kvantite, takze o hracov nebude nudza plus ti normalny hraci by mali ist
mozem sa spytat ako je na tom ta mapa? co z toho je uz hotove

vikernes
01-11-13, 14:58
Přidejte tam bagr.. :D

kono159
01-11-13, 15:33
http://s2.postimg.org/ep2yyr97d/jb_auto_v1.png

Mr.N0b0dy
01-11-13, 20:24
Návrh přijat... :D

3k a Jerry
01-11-13, 21:19
Rozhodli jsme se ji stopnout asi 3 dni po tom co to tupelko vyhlásil , moc jsme na to nespěchali a byl tam zatím jen hockey z části hotový a derby .. nic převratného, každopadne kdyby jsme na tom intenzivně dělali, tak to do turnaje určitě vyšmoulíme ..

See me
02-11-13, 00:54
http://s2.postimg.org/ep2yyr97d/jb_auto_v1.png


Ten Leryx se ti povedl :D

kono159
02-11-13, 11:43
ten obrazok je viac ako pol roka stary