PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o Unban



KillMan
30-11-10, 20:30
Ja se sem chci take nepsat protoze nikdo neodpovda na moje komtare na coolove zadosti prosil bych take unban jestli se kouknete do ban listu dozvite se ze hrac killman dostal ban ani nwm za co ale mam ho tam ted jsem vstoupil do eolu a chtel jsem vyzkouset paintball prisel jsem tam a vubec jsem si to nedaval protoze tam meli skoro vsichni wallhack a nechtel jsem spadnout az na posledni misto tak jsem si to take stahnul hraju to chvilku a co?? ihned ban tak bych tedy zadol o unban

Charon35
30-11-10, 21:14
1. Píšeš jak z pomocnej školy!!! (čiarky, bodky, interpunkčné znamienka... nič ti to nehovorí?!)
2. Keď si videl Ban list, tak si videl za čo.
3. Nepriznal si sa teraz náhodou, v tej spleti po sebe nasledujúcich slov, že máš WH? :D

KillMan
30-11-10, 21:34
vubec ti nerozumim mluv prosim cesky xD ale sorry ale cestina me fakt nebere

KillMan
30-11-10, 21:35
jo a ban list sem nevidel kazdy tam preci je

Unregistered
30-11-10, 22:34
Správně jsi řekl "vstoupil sem do eolu" ,ale ne přijali mě do eolu !!!! Takže kazíš jméno klanu které je i bez tebe dost pošramocené.
A jak si říkal že to obejdeš jako cool..tak o tom hodně pochybujeme :)

KillMan
01-12-10, 20:53
vys ja se z coolem dobre znam (jsem v rodine xD)

Unregistered
01-12-10, 21:05
Stejne ti nerekne jak hrat uz vubec te nevezme protoze si dava chvily prestavku hraje ted sindicate :D

KillMan
04-12-10, 01:14
hele lidi me je to fuk me bavi kotelna ale jsou tu i jiny cesky servery ale na t se mi nechce na vas jsem zvilkej takze prosim kotle odpovez muzu dostat unban??