PDA

Zobrazit normální verzi : Okopirovani nicku!



RENDY.VICHER
30-08-11, 16:24
Prosim, nejsem VIP a jeden hrac mi okopiroval nick a ted se mi za to směje. Už jednou dostal bann od Pana Kotela! Admin sILV3 mu nechce dát další bann, že prý nemůže:-( Je nějaká možnost, že by dostal delší bann? Děkuji Ayezz - IP: 89.29.91.174

Ridik :D
31-08-11, 05:13
kup si VIP a mas to vyreseno

NUME
31-08-11, 05:55
Ayezze znam z W3U, dobrej hráč. Není to fér, že někdo hraje na jeho rank.
Tito hráči si berou jeho nick. Je to výtah z chatloggeru od 27.8.:
<STEAM_ID_LAN><95.103.47.128>
<STEAM_ID_LAN><178.41.238.194>

Ayezz, asi ti nezbyde nic jinýho, než koupit VIP.

BiA Fz
02-09-11, 11:45
kup si VIP a mas to vyreseno -1

Nebo běž na jiný server viď! To by mě zajímalo od kdy jdou na Kotelně na první místo peníze před spokojeností hráčů! Že by si tady někdo bral vzor z GS? Hnus. Hráči by si měli VIP kupovat, protože Kotelna je kvalitní server, ne proto, že admin nedokáže dát ban nějakému tupci co si kopíruje nicky!!

BiA Fz
02-09-11, 11:49
VIP není milostivé povolení hrát SE SVÝM VLASTNÍM NICKEM, ale právo se vždy připojit na kvalitní server, urvat místo neVIPákům. A pokud vím, tak kopírování nicku je ZAKÁZÁNO v PRAVIDLECH! Pokud zakladatel tohoto fóra není jurob nebo nějaký @@@@@ a může doložit, že si vybudoval na nicku nějaký rank než mu za něj začli hrát, tak nevidím důvod proč ho takhle odbýt! Du se vyzvracet...

chmod a+x /bin/laden
02-09-11, 12:13
ParadoXX ho kdysi hlásil jako kopíranta, prý Ayezz je Chmeldosův alternativní nick:

kopírant nicků.Už před tim měl chmeldosův nick
Teď 89.29.91.174 VALVE_0:0:89175180 (1)ayezz
Až někdo na serveru potkáte MildaLa, USMA WOOFa nebo přímo Chmeldose, raději se je přeptejte jak to doopravdy je

chmod a+x /bin/laden
02-09-11, 12:29
okopiroval nick a ted se mi za to směje.
Prošel jsem komplet chat, nikde ani náznak po tom, že by se mu smál (vůbec se s ním nebavil). Takže minimálně v tomhle lhal.
Stálo by za to porovnat jejich war3ulti expy a toho slabšího zabanovat, to je jediné spravedlivé řešení, jaké mě napadá

BiA Fz
02-09-11, 17:02
Prošel jsem komplet chat, nikde ani náznak po tom, že by se mu smál (vůbec se s ním nebavil). Takže minimálně v tomhle lhal.
Stálo by za to porovnat jejich war3ulti expy a toho slabšího zabanovat, to je jediné spravedlivé řešení, jaké mě napadá


+1 :-)


Ještě je možné, že se mu vysmíval někde jinde, což je ale dost nepravděpodobný... zakladatel topicu by měl další podklady předložit sám a pokud tak neučiní, tak to bude nejspíš on kdo kopíruje...

Kotel
02-09-11, 19:30
Pry se mu smal na skypu. Dostal ban.

ondra3536
04-09-11, 03:14
ahoj prosim mam otazku proc mi to vzdy pise kick tady mas ban podival jsem se na banlist a nikde nejsu co stim je aj sem odinstaloval a nainstaloval hru a na vsech serverech kotelna mam stejnak ban :( prosim pomoc moje ip 90.176.58.214

grEy
04-09-11, 09:33
Stiahni si CS odtialto a mal by si sa pripojit.

MildaL
08-09-11, 02:03
ParadoXX ho kdysi hlásil jako kopíranta, prý Ayezz je Chmeldosův alternativní nick:

Až někdo na serveru potkáte MildaLa, USMA WOOFa nebo přímo Chmeldose, raději se je přeptejte jak to doopravdy je

Čus,ne Ayezz Není Chmeldosův alternativní nick.
Kde jste to vzaly?

Chmeldos
16-09-11, 20:12
paradoxx ho kdysi hlásil jako kopíranta, prý ayezz je chmeldosův alternativní nick:

Až někdo na serveru potkáte mildala, usma woofa nebo přímo chmeldose, raději se je přeptejte jak to doopravdy je




tak hosi to by me zajimalo kde a kdy to kdo vzal ja hraju jen pod jednim nickem a to chmeldos

Chmeldos
16-09-11, 23:38
jj sry hosi nectu poradne ayeez kopiruje muj nick me to neva me kazdej pozna krz knife maniactvi a nemuze si myslet ze mu jmeno pomuze NAJIVKA XD XD XD

Zdravi usteckej kowboj
CHMELDOS

UFOusek
18-09-11, 12:36
jj sry hosi nectu poradne ayeez kopiruje muj nick me to neva me kazdej pozna krz knife maniactvi a nemuze si myslet ze mu jmeno pomuze NAJIVKA XD XD XD

Zdravi usteckej kowboj
CHMELDOS


xD