PDA

Zobrazit normální verzi : admin to vychytal



morrison543
04-09-13, 17:47
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 80590)
[AMXBANS] Mas 58 minut a 16 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Mackani pasti'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): *_DX_* Morrison
[AMXBANS] Tvuj nick: *_DX_* Morrison
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1484680680
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1484680680
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.106.191.16
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.106.191.16
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: |BhopTeam| Milk CZ
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun (deathrun)


Zdravím, začnem asi tak, že som sa po 2 rokoch vrátil na DR a bol som v šoku keď som si všimol, že sa tam nič nezmenilo, ano opravili ste síce deathrun_projetocs, ale to vo WS zvládnem aj ja za 10 min. Okrem toho som nepostrehol žiadnu zmenu až na totálne zabugovaný server. Na každom 2. deathrune už nájdete aj ranky a tu nájdete fakt len bugy, ale budem menovať konkrétne.
Ak nemáte VIP a zabijete T žiadne body vám to nedá, je priam neuveritelné a neprípustné, aby som každé kolo zabil T a nemám ani na BHOP, pretože nemám VIP. keby ste mali tolko charakteru a aspoň to napísali pri vstupe na server, že body za zabitie T sú len pre VIP, aha sorry to by vyzeralo trochu blbo a najspíš by vám polovica hráčov tam ani nehrala, ale toto je krutá realita, ktorú si pre vaše šťastie deti na serveri ani nevšimnú.
Ďalší bug ktorý keď nie je bug, tak je to ten najdementnejší systém aký som kedy videl a myslím si že všetci so mnou možu súhlasiť, každé 2. kolo sa automaticky zvolí automatický mód a ja nevhápem prečo. Vždy keď sa to stane a ja som T, napíšem Free pretože nie som lama čo musí púšťať pasce, lenže samozrejme že vždy ma dajú so sbraňou, čo je toto za systém ??? Jeden može dať Free a druhý nemože ??? Sa zobudte prosím je tu rok 2013. Samozrejme ak ťa tu dajú gunov a ty napíšeš Free, tak admin nespraví ani prd a inde sa tiež za to banuje, ale to vás tiež netrápi.
Toto je sťažnosť čo sa týka serveru, aby sa niekto vyššie nad tým aj zamyslel.

A teraz sťažnosť č2 na admina ktorý ma zabanoval na 1h a toto je fakt zaujímavé, veľmi zaujímavé:
Ako vždy dostal som sa ako prvý k T, lenže on vyskočil z T zóny von a tie dvere sa už potom nedajú otvoriť.
Tak T zostal vonku a ja dnu. Kedysi ste mali aspoň tolko chochmesu že ste T za toto banovali, ak vyskočil von, lenže namiesto toho som dostal ban ja za mačkanie pastí. Zmačkol som 1 pasť pretože som bol uveznení dnu a na okolí už nebol žiadny CT a chcel som zhodiť T dole. Mimochodom T čo vyskočil bol z rovnakého klanu ako admin ktorý ban udelil t.j. |BhopTeam|. Verím na náhody, ale toto je až moc.
Takže T vyskočí von a namiesto toho, aby dostal ban on, tak ho dostanem ja za pustenie jednej pasce ktorá bola pustená len z nudy pretože už o nič neišlo, kolo bolo ukončené, nikto nežil iba ja a T. Tak sa pýtam, čo je toto za systém ???

Aby som to zhrnul, majiteľ už dávno zrejme zabudol že tam má aj DR server, ktorý je 2 roky na mrtvom bode, ba dokonca išiel ešte nižšie, inde nájdete ranky, kill zony keď T vyskočí, alebo ak tam nie je kill zone, tak tam majú aspoň schopných adminov ktorý dokážu zabanovať takéhoto T. Nehorázne vela bugov a neuveritelné zvýhodnovanie VIP + neplnoletosť admin teamu čo som dokázal vyčítať z viet.

Fakt trošku sa zamyslite a občas nech si váš šéf dojde na DR, pretože nebol schopný za 2 roky nič zmeniť.
Ono je rozdiel keď pustím pasť ako CT a je tam niekto na okolí a je rozdiel keď pustím pasť keď žijem len ja a T, ktorý ešte k tomu vyskočil von...
Velké - kotelna a to - je velmi velké. Dovi

ZEUS
04-09-13, 17:55
Dovi

Milk
04-09-13, 18:07
Mačkal si to víckrát a T nemohlo mackat tlacitka. Napsal si jen ze se stejne mackani nebanuje nebo co. Ban asi uz vyprsel.
Jinak je to bug ze nejsou body, kdyz zabiojes T.

morrison543
04-09-13, 18:08
@ZEUS
Skús sa naučiť čítať a prečítaj to od prvého riadku až po ten posledný, potom na 1 min vstaň zo stolice obláchni si tvár studenou vodou a vráť sa naspeť, lekári tvrdia, že to rieši demenciu.
Ja tu chcem vyjadrenie a ne jedno slovo nahrabávača čo nemá vlastné názory na veci a ide mu iba o to žiť virtuálny život.
Jedno slovo si napísal pretože si to buď 1. ani nečítal
2. správa sa ťa dotkla a snažíš sa byť arogantný čaveno
3. Nahrabávaš si príspevky, pretože si nolifer
Musel som to napísať jak pre dementa pretože 1. vetu tohto textu aj tak nepochopíš. Kde vás beru ? To si stačí kúpiť steam a automaticky sa stávate adminmi ? bez inteligencie, bez schopnosti vyjadrovať sa, hmm awesome

hofy
04-09-13, 18:09
Je fakt, že to nedává body za zabití T, ale body to nedá ani VIP hráči. VIP dostává každé kolo nějaké body, nevím teď kolik přesně, asi 3 nebo 4 body + 3 životy. Jinak ta automatická volba normálního kola je tam proto, aby se hrál i normální mód, protože většina hráčů dává freerun. Když je automaticky normální mód a T napíše, že je free a nepouští pasti, tak CT nejsou povinni jít knife, to se nijak trestat nemůže. Povolení volby módu každé kolo by ale stálo za promyšlení, myslím si, že by to tak bylo lepší.

morrison543
04-09-13, 18:16
Mačkal si to víckrát a T nemohlo mackat tlacitka. Napsal si jen ze se stejne mackani nebanuje nebo co. Ban asi uz vyprsel.
Jinak je to bug ze nejsou body, kdyz zabiojes T.

Zmačkol som len jednu pasť a samozrejme že T nemohol mačkať tlačítka keď vyskočil jak dement von a nikto s tým nič nespravil

@does
To čo píšeš je možné, VIp zrejme dostane za kolo 3body, ak VIP nemáš dostaneš len 2 body, takže zachvílu nemáš ani na ten Bhop a to je somarina na to že takmer každé kolo zabijem T. Ale nesúhlasím s tým, že každý by dával Free, teraz vačšina hráčov dáva pasti a aj keby každý dával Free je to ich rozhodnutie. Je to blbosť pretože nikto si nevybere kedy sa stane T a jeden má právo na to ísť knife a druhý to právo kvoli úžasnému systému nemá

@Zeus
04/09/2013 17:57 <ZEUS> http://csko.cz/forum/showthread.php?...in-to-vychytal tvl to je román

Nemám slov, žiadny román to nie je, to že nechceš čítať realitu je tvoj problém. Lenivý šašek čo v živote neprečítal ani jednu knihu a jedina vec ktorú robí je len to že sedí za compom od doby čo príde zo školy domov až kým nejde spať

R3S
04-09-13, 18:46
když se ti tu tak špatně hraje , tak proč se s námi zahazuješ ? , věnuj ho jiným užitečnějším věcem.

matis
04-09-13, 18:56
pocuj chlapce, najprv sa uvedom s kym pises a za dalsie ukludni svoje pubertacke hormony a chod sa trosku prebehnut von....