PDA

Zobrazit normální verzi : Vybírání zbraní



Kreml
05-09-13, 16:12
Ahoj, bylo by dobré nějak upravit menu na výběr zbraní, né že by mi toto nevyhovovalo, ale když se votuje mapa a do toho začíná nové kolo.. tak se občas stane že se nevybere žádná mapa, nebo votne jen nějakej tunta a třeba zrovna jail_arizona. :)

Gregyy
05-09-13, 16:55
Myslím že nesmysl.. kolikrát se ti stane, že takhle votneš jinou mapu než chceš?..
Strašně málokdy.. a tím, že jeden votne například tu Arizonu se nic nestane když dalších 10 hráčů hlasuje pro něco jíného..

Kreml
05-09-13, 16:59
Asi jsi to špatně pochopil .. když je konec kola a má se votovat, tak ty se respawneš a ukáže se ti shop/menu se zbraněma a nestihneš votnout, občas se stane že vyhraje nějaká mapa s jedním hlasem, protože hlasoval jen 1 hráč (ten který votnul dřív než se spawnul). Bylo by dobré to menu se zbraněma udělat úplně normálně jako máš na střílecích serverech, mimo sniperek.

Gregyy
05-09-13, 17:14
Tak by to byly zbraně.. to by bylo pro 5, 6 CT... ale shop u T stejně zůstane tak, jak je teď takže by to nic nevyřešilo a upřímně...kolikrát se ti tohle stalo? já nevím, ale map už jsem pár votoval a mě se asi jednou.. nebo dvakrát stalo, že jsem nestihl votnout, ale vždy to stihlo alespoň těch 10 hráčů..
Je to můj názor, ale přijde mě to zbytečný.

See me
05-09-13, 23:13
Přikláním se ke Gregymu ;)