PDA

Zobrazit normální verzi : Unban- Antero



Marty417
06-09-13, 21:08
Zdravím, chtěl bych vás poprosit o unban.. Nikdy jsem s vámi problém neměl, ale nic není věčně :D.. Nikdy jsem wallhack neměl a Aimbot taky ne.. Byl bych rád, kdyby se to nějak vyřešilo, rád bych na vašich serverech hrál dál :).
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=74130


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 74130)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Cheater2
[AMXBANS] Tvuj nick: Antero
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1812984956
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.157.130.72
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.157.130.72
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Tupelko
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================


S pozdravem, Marty :))

hofy
06-09-13, 21:10
Ahoj, zkus se připojit na jiný server, mělo by to fungovat. Na tento ti to půjde až zítra, po restartu serveru. Jestli ti to nejde na žádný a máš Non-Steam, zkus ho přeinstalovat na verzi přímo od Kotelny.

Marty417
07-09-13, 13:08
Csko od Gamesites.cz mi nejede... To vaše je uděláno stejně. Mám W8 a je v tom prostě zmatek.. :P :D A Měl jsi pravdu, opravdu to nefunguje na žádný server :D. Není tam nějakej soubor, terej si pamatuje Ip serveru v kmenový složce nebo tak ?

Britny
07-09-13, 13:12
Servery se restartují myslím až na večer, proto je možné že ti to stále nejde..

Marty417
07-09-13, 13:19
Ok, počkám :)

hofy
07-09-13, 13:37
Jestli ti to nejde na všechny, tak ti reset serverů nepomůže. Zkus přeinstalaci (Stáhnout (http://csko.cz/old/?soubor=cs16full_v42g_cskocz.exe&kategorie=cs)), ale nevím, jak je to s podporou NS verze a W8..

Marty417
07-09-13, 17:15
Tak jsem po dlouhém bádání nainstaloval vaší verzi hry CS... Chci se připojit na server a najednou mě to vyhodí s tím, že mám ban..- ano, stále.. Kouknu do konzole a tam na mě čeká další překvapení v podobě hned několika banů.. Ban jsem ještě dostal na serveru, na kterém jsem u vás asi nikdy nebyl (nepamatuju se, že bych na něm někdy hrál...) Opravdu nevím, jak je to možný, ale nestačím se divit... Byl bych rád, kdyby jsme si to dali nějak do kupy.. Snad není možný, že bych byl jediný hráč, kterej má tenhle problém..



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 76546)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + vela banov na ID'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): *El.homo*
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:844749753
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:844749753
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.157.130.72
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================

matis
07-09-13, 17:27
Zial kamo, tu ti pomoze iba originalka, toto je kruta dan za kradnutu verziu....

Marty417
07-09-13, 17:31
Tak proč tedy můžeš žádat o unban, když to stejně nejde.. ? Taky bych rád věděl, za co jsi mi dal ban...

matis
07-09-13, 17:40
Tak proč tedy můžeš žádat o unban, když to stejně nejde.. ? Taky bych rád věděl, za co jsi mi dal ban...

nevies citat reason? ziadat mozes, ale u teba to zial nepojde....

Marty417
07-09-13, 18:06
To pořád není odpověď na moji druhou otázku...

matis
07-09-13, 18:09
To pořád není odpověď na moji druhou otázku...

nie? a toto je co? >
Duvod banu: 'Wallhack + vela banov na ID'

Britny
07-09-13, 18:10
Protože ti to načetlo už ID VALVE_0:0:844749753 na kterém je spousta banů, nemůže ti admin dát UB, to by se odbanovali všichni, takže jediná možnost je originální hra 1.6 .. Je to sice nespravedlivé, ale je to tak..

Marty417
07-09-13, 18:30
nie? a toto je co? >

Ty jsi zřejmě admin za všechny prachy.. Kdyby jsi mi dal ban oprávněně, asi bych to sem nepsal, že ? Tý věci, který ty říkáš wallhack se říká sluchátka a když dáváš často headshot, tak to je jedině známka toho, že umíš střílet a ne toho, že jsi hacker...
Jste ochotní, to je fakt, ale dávat ban pro nic za nic je celkem sviňárna.. Popřemýšlej nad tím, než označíš dalšího hráče za cheatera... Může to bejt slušnej člověk, co se občas trefí a trochu u tý hry přemejšlí...

matis
07-09-13, 18:35
Ty jsi zřejmě admin za všechny prachy.. Kdyby jsi mi dal ban oprávněně, asi bych to sem nepsal, že ? Tý věci, který ty říkáš wallhack se říká sluchátka a když dáváš často headshot, tak to je jedině známka toho, že umíš střílet a ne toho, že jsi hacker...
Jste ochotní, to je fakt, ale dávat ban pro nic za nic je celkem sviňárna.. Popřemýšlej nad tím, než označíš dalšího hráče za cheatera... Může to bejt slušnej člověk, co se občas trefí a trochu u tý hry přemejšlí...

si robis zo mna srandu?

ja bany nerozdavam podla toho ako sa vyspim

za dalsie > Udělen 04-08-2013 - 22:16

to si si az teraz vsimol, ze mas ban? si to vobec ty? nechapem co riesis, zahras si jedine s originalkou

Britny
07-09-13, 18:40
Přečti si tohle -> http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP .. Snad to potom pochopíš

Marty417
07-09-13, 18:52
Nevšimol com si toho až teraz, lenom som si chcel zahrať s kamaratmi Csko až tento týždeň..
Když nejsem nějakej extra skiller a něko mi dá ban, tak jak si to mám vysvětlovat ? :D
To je jedno, tímhle stejně nic nevyřešíme... Jenom jsem chtěl říct, že bych nerozdával permanent bany hráčům, který se ti nezdaj, ale těm, u kterých seš si jistej...

hofy
07-09-13, 19:04
Pochop, tobě nikdo ban nedal. Máš stejné ValveID, jako někdo jiný, kdo tu cheatoval. Vzhledem k tomu, že máš neoriginální hru (cracklou), tak má stejné ValveID více hráčů. A protože ten cheater má dynamickou IP, bany vesele obcházel, tak se ValveID muselo zabanovat kompletně, nezáleží tedy na IP. Proto se ten ban týká i tebe, i když není tvůj.

Hráčům s originální, legální verzí se toto nestane.

Marty417
07-09-13, 19:26
Aha, tak to sorry :P :D