PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



bot
06-09-13, 21:13
Ahoj tak prý mám ban na csku, za "WH a AB".Nějak jsem neměl čas ani náladu to řešit, takže ban je asi měsíc starý.Tak popravdě o žádném WH ani AB nevím, že bych ho měl, popravdě ani nevím jak se AB instaluje a jak funguje (pořádně).WH jsem měl občas např: u botů, nebo když jsem chtěl vědět jak se někam dostanu, samozřejmě ve single playeru.Taky jste si možná mohli všimnout, že mi to píše spousta hráču: Bote AB, Bote off atd. to zas asi bude tím, že hraji 4tým rokem.No už to dál nebudu rozebírat, každopádně bych rád viděl nějaký "důkaz" od admina a pokud nic nemá tak bych poprosil unban.



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 76807)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Bot
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1172106270
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1172106270
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.102.159.74
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.159.74
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: !o!ens
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (aim_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Maly Buu
06-09-13, 21:15
Zadost je podana hodne pozde ... Mas smulu teda... Kup si steam a problem se vyresi, tady ti ub nikdo neda

bot
06-09-13, 21:31
Maly Buu je mi 14 :D je to pro mě docela problém já svůj účet nemám a navíc zas tolik teď nehraju, aby jsem do toho cpal prachy.Přece už jen dokazuje to, že hraju 4 roky tak asi nebudu riskovat, když vím že to nemá dlouhého trvání :) předchozí bany byly 3 a to jen na pár hodin nejvíc.Navíc stratim pověst už ani nemůžu požádat o práva.Byl bych moc rád kdyby jste se nad tím pozastavily.

Britny
06-09-13, 22:19
Možná admin ještě demo bude mít, ale požádat sis měl opravdu hned - demo se uchovává týden. Jestli si neměl čas ani chuť něco řešit a po měsíci si přijdeš pro UB, tak potom už ani admin nemusí nic řešit.

Maly Buu
07-09-13, 04:14
Ja nemel ve 14 aspon problem s gramatikou, za chvili budou Vanoce, napis Jeziskovi. My se pozastavovat nebudem, pravidla jsou jasna, Steam v akci za 50kc si muze dovolit i hrac, kteremu je 14 let a nevlastni ucet. Ten ucet je na cely zivot, tak se nevymlouvej nato, ze je zbytecne to kupovat a nemas cas :-). Necekej zazraky od kradene verze!