PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina Lucca



pepelove
31-08-11, 18:04
Čus stěžuju si na Luccu protože mi dal Fk a ja sem napsal Lucca kurv* dal si mi FK !! a dala mi ban za takovou hovadinu :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

kashpi
31-08-11, 18:05
Za vulgární slova je ban :) a ještě k tomu na admina

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=11454
toto je asi ono, aspon za ty 3 dny vychladneš :)

pepelove
31-08-11, 18:08
MG za 3 dny někdo rozdavaji za to 1 hodinu nebo 5 hodin a ty jak **** 3 dny LOL :/

Luccy
31-08-11, 18:10
Za to že ty neznáš pravidla já nemůžu, máš poslouchat simona a to jsi neudělal tak to nepiš .

pepelove
31-08-11, 18:12
LOl posluchal sem ho dobře řekl že se nemame hybat a ja sem se nehnul a ty FK !!! tak mi dej ban aspon nna JailBreak omg pls

Luccy
31-08-11, 18:14
Pohnul ses i CT to tvrdil tak se nehádej a jdi spát radši.

pepelove
31-08-11, 18:16
MG lol nejsem ty lamo MG babo jedna zajebana !!! a di spat až zitra se vyspíš když deš do školy po prve :) lamo jedna NEJ KURVA ADMINKa

Svacinar
31-08-11, 18:18
Zejtra a pozejtří je škola, tak si dáš pauzu a v sobotu odpoledne na to zas vlítneš.

EDIT: Ban bych prodloužil tak na tejden.

pepelove
31-08-11, 18:19
Na to babo nemužež lol

Luccy
31-08-11, 18:21
Souhlas ban dávám na 14 dní. Urážet se nenechám .

pepelove
31-08-11, 18:25
LOl 14 dnu si upadla ne? takove vyderani ja si dneska pošlu SMS a date mi BAn omg JEsrtli nebude VIP tak 158 ;) a nebo reknu strejdovi ten je Cajt xP

Karl0s
31-08-11, 18:35
LOl 14 dnu si upadla ne? takove vyderani ja si dneska pošlu SMS a date mi BAn omg JEsrtli nebude VIP tak 158 ;) a nebo reknu strejdovi ten je Cajt xP

a tata zakrocy a zabavy vam servr !

Luccy
31-08-11, 18:38
:d :d :d :d

BUBEN
31-08-11, 18:40
Máš kámo fakt pech. Já jsem byl shodou okolnosti s tebou v base a ty jsi se fakt hybal ... hned pak jsi začal nadávat a následně Lucca zakročila. Takže tady nelži. A za tu vulgaritu co tady předvádíš ... co čekáš, že teď dostaneš unban?

UFOusek
31-08-11, 18:49
:D jezis nekde pobliz se asi rozbil autobus plnej naprosto negramotnejch 12-ti letejch kokotu a tak lezou sem a pisou takovy hovna.. Ty ptaku, zavolej na fizly a rekni jim, ze ti na kantr strajku dal admin ban za vulgaritu a oni ti pomuzou no, Lucca pujde sedet, to je jasny. Proste si ultimatni krypl a je mi jasny, ze mi zejtra prijedes rozbit drzku a zatknout me se strejdou, pac je to drsnej cajt.

Rixie
31-08-11, 18:49
"Kamaráde", ty máš štěstí že jen 14 dní. Kdyby si tady takhle na fóru začal nadávat mě, loupnul bych ti tam aspoň měsíc :).

Swager
31-08-11, 18:51
Poprve PEPELOVE si čista demencia ...Ze tvoj Ujko je policajt nikoho netrapi a nič z tim nenarobi:D..a podruhe keby si bol admin a by ta niekto uražal tiež by si to nenechal tak a dal by si mu ban..Takže čau parky -.-..A to že ešte na forum nadavaš by si mal mať aspon na ten mesiac..

EoL
31-08-11, 19:38
Taky si myslim ze Lucca je jeden z tych slabsich adminu. Mysli si to i vic adminu. Neresi MultiFK, necita chat atd..
btw: Lucko, ako mam v CS napisat makčeň? ;)

UFOusek
31-08-11, 20:00
Taky si myslim ze Lucca je jeden z tych slabsich adminu. Mysli si to i vic adminu. Neresi MultiFK, necita chat atd..
btw: Lucko, ako mam v CS napisat makčeň? ;)

tys zatim adminoval Elvinovi a Jamesovi v New game, vubec nevis, jaka zasrana prace to je tak to zbytecne nekomentuj

EoL
31-08-11, 20:08
praveze vim jaka je to zasrana prace ale aby sa mi niekolko krat po sebe stalo ze som dostal Freekil, nikto to neresil a admin dela nemeho tak to ne ..

EoL
31-08-11, 20:13
ked su dvaja hraci (T) pri bazenu a niekto striela, povie zacnite na slovo .... nepocujem a 4x sa slusne spytam ze "PROSÍM NA AKE SLOVO MAME ZACAT?" a 45 sekund nic a pak kill, tak si myslim ze te to nasere..
alebo ked da CT multi FK, tak potom Lucca dalsie kolo vzdy " nic som nevidela/bola som afk"

EoL
31-08-11, 20:18
Admin je nato aby sledoval chat/hru a trestal tych co porusuju pravidla ... je zaujimave ze iní admini to stihaju... evidentne Lucca ne

EoL
31-08-11, 20:36
Admin nikdy nevidi vsetko, ale aby bol uz slepý kazdu mapu tak to mi pride divne.. prosim Vas, nechajte ma uz tak.. pretoze clovek si na tomto fóre vyjadri svoj nazor a uz je ten najhorsi... som mohol vidiet aj v inych topicoch..

Larodar56
31-08-11, 20:53
Lucca je jak dobrá hráčka, tak i dobrá adminka. Jou. Free killy určitě nedělá.

Lynviy
31-08-11, 20:56
Lucca je jedna zmála, která se chce o jail starat, respektive mají zájem řešit tyto věci 3 lidi: Svaca, Lucca, grEy, a taky bych byl pro, kdyby se těmto 3 lidem nechali práva... i BAWSON-ovi

Larodar56
31-08-11, 20:58
Lucca je jedna zmála, která se chce o jail starat, respektive mají zájem řešit tyto věci 3 lidi: Svaca, Lucca, grEy, a taky bych byl pro, kdyby se těmto 3 lidem nechali práva... i BAWSON-ovi

Ono jich je víc, kdo se o jail break stará.

Svacinar
31-08-11, 22:55
Kdyby jsme se měli přesně držet pravidel, tak dáme za jedinej den tak 80 banů za spam, 15 banů za neschopnost u CT atd. Za dva dny by byl server prázdnej. Jeden admin nemá sebemenší šanci uhlídat sám celej server, taky proto jich tam je tolik, ale ani to neni zaručený. Každej vidí něco a fakt nemáme oči i vzadu + chcem si taky zahrát a ne jen sledovat kdo dal komu FK.

@gEt sToP: V tom tvym seznamu adminů ti chybí BUBEN.

Lynviy
01-09-11, 05:14
Ne Bubna jsem v seznamu škrtl po včerejším dnu...

kashpi
01-09-11, 15:36
Na JB moc nechodím, protože nějak nechápu jeho význam.
Jednou bylo v admin chatu žádost ať přijde admin, že tam někdo dává FK, jelikož tam jinej admin v tu chvíli nebyl, tak jsem se šel podívat. Hned po připojení jsem se zděsil co je to tam za bordel, ře všichni po sobě střilí.
Další kolo simon(bo jak se jmenuje) řekl ať jdou všichni z cel na žlutou čáru, a v tu chvíli několik CT a T po sobě začalo útočit, nechápal jsem a šel jsme na čáru a pak byl nějakej příkaz že CT budou zabíjet malý skupinky nebo co a já byl sám a šup, hned sem byl mrtvej. Nechápal jsem :D
Potom další kolo zase měli všichni vyjít z cel a opět se zase začlo bezdůvodně útočit.
Ještě že se potom připojil Bawson nebo kdo a já se mohl odpojit a neřešit to, jinak bych asi zabanoval celej server :D
Myslím, že na JB je takovje bordel, že to nemá šanci uhlídat ani 10 adminů najednou, protože fakt píšete kvůli každé blbosti a někdy se ani v chatu ta zpráva neohřeje a zmizí, tak se nedivte, že něco přehlídla.
Nebo by chtělo tam dát HLTV a potom zpětně banovat všechny co dělali co neměli a byl by klid a na foru asi milion stížností :D

Lynviy
01-09-11, 15:53
Asi byla přestřelka se vzpourou :D

kashpi
01-09-11, 16:00
To nebyla vzpoura, ta byla jiný kolo :D