PDA

Zobrazit normální verzi : Reconnect



SoundGuy
10-09-13, 20:16
Ahoj, zajimal by mě důvod, proč není povolen reconnect (Reconnect neni povolen, cekej 1 minutu). Když je na serveru potencionální cheater, chceme jít do specu, že? Příkaz /spec nefunguje na většině serverů (DM, Aim, AWP) a klávesa M, abysme se dostali do specu vám taky nefunguje (only 1 team allowed). Dám retry, a cekam minutu, cheater je už vetšinou pryč. Takže se ptám, žádnej hate, popř. radu jak do specu bez tohodle problému. Thnx, big up.

Fhacker
10-09-13, 20:43
To je také ťažké počkaj kým prejde jedno kolo? Potom sa necháš zabiť a hodíš sa cez Mko do spectu, a môžeš začať točiť.

hofy
10-09-13, 20:44
Ahoj, na střílecích serverech, kde nemám práva, to řeším tak, že se klasicky připojím do hry, hraju a jakmile jsem mrtvý, jdu do spectu, po jednom kole dám M a vyberu team, kde je hráč, kterého chci sledovat (nevolím pak už postavu, jen team). Tak jsi pak na neomezený čas ve spectu a dokonce skrytě (tzn. v teamu, nikoli viditelně ve spectu).

Reconnect je zakázán proto, že když někdo zemře na začátku kola, mohl by ho použít a hrát podruhé během jednoho kola. Team lze změnit jen jednou za kolo, proto ses nemohl připojit do spectu, nebo změnit team. Stačí počkat na další kolo a zabít se.

Bezdak
10-09-13, 21:02
Takže je vlastně ten antireconnect na dm zbytečnej. Ale na jiných servech bych ho nechal z toho důvodu co napsal does.

Grakon2702
10-09-13, 23:12
Nebylo by jednodušší, kdyby při připojení do rozběhnuté hry byl hráč automatický mrtvý a začal by hrát hned v dalším začátku kola?

Kotel
11-09-13, 13:37
Takže je vlastně ten antireconnect na dm zbytečnej.
Na dm není.


Nebylo by jednodušší, kdyby při připojení do rozběhnuté hry byl hráč automatický mrtvý a začal by hrát hned v dalším začátku kola?
Bylo, jen musím udělat plugin, co hráče po připojení zabije, aniž by se to zapsalo do statistik.

SoundGuy
11-09-13, 14:03
Fine, takže stačí kolo počkat. To co psal dOeS jsem zkoušel, ale asi na to jdu špatně, protože jakmile jsem ve spectu, a jdu do týmu kde je cheater, vždy musím vybrat postavu a další round hraju. Ale nevadí, i viditelnej spec stačí)

Beat
11-09-13, 16:16
Na dm by sa hodil príkaz /spec, keďže sa nedokážem hodiť hneď do spectu ale musím stlačiť M a čakať dokým ma niekto zabije, ked sa už dostanem do spectu tak nemôžem z neho odísť a musím reconnect.

Britny
11-09-13, 17:02
On stejně nefunguje.. Včera jsme hráli na mega 1 a já jednoho zabila a dal si recon a pak sem ho zabila opět :D Takže nevím, kde všude to má fungovat, ale na mega či dust2 to není. Taky se mi stává, že se pojím na server a už začalo kolo a mě to připojí do hry, přijde mi to jako že po dobu 20-25s co se nakupuje je možný recon..

hofy
11-09-13, 17:22
Na dust2 je, ale když máš práva, tak pro tebe neplatí. Jinak na megapubech není.


Fine, takže stačí kolo počkat. To co psal dOeS jsem zkoušel, ale asi na to jdu špatně, protože jakmile jsem ve spectu, a jdu do týmu kde je cheater, vždy musím vybrat postavu a další round hraju. Ale nevadí, i viditelnej spec stačí)


Asi nemáš old style menu, které se ovládá číslama (lze změnit v nastavení - záložka multiplayer, volba advanced).

3necky
11-09-13, 17:38
Na dm by sa hodil príkaz /spec, keďže sa nedokážem hodiť hneď do spectu ale musím stlačiť M a čakať dokým ma niekto zabije, ked sa už dostanem do spectu tak nemôžem z neho odísť a musím reconnect.

Klasicky napiš do konzole kill a ihned zmáčkni M a vyber spectatora. Když si ve spectu a chceš do hry, tak reconnect není přece problém.

SoundGuy
11-09-13, 19:43
Na dust2 je, ale když máš práva, tak pro tebe neplatí. Jinak na megapubech není.




Asi nemáš old style menu, které se ovládá číslama (lze změnit v nastavení - záložka multiplayer, volba advanced).

Tak tady je chyba. Nemám a vždycky jsem se tomu bránil, ale teď už nemám jinou možnost)