PDA

Zobrazit normální verzi : Vysvětlení, a usmíření



George
11-09-13, 19:34
Zdravím všechny lidi s kotelny.
Už uběhla nějaká ta doba od posledního zmatku mezi Baronem a Kroxym. Ano jsem to já Kroxy.
Přišel jsem tady vysvětlit pár věcí ohledně toho co jsem udělal. Je mi opravdu líto toho jak jsem se před půl rokem zachoval.
Opravdu se stydím za mou blbost, a chtěl bych to nějak napravit. Asi největší kravina která kdy byla, je ten portál, teď se tomu dost směji a dost mi to příjdé na hlavu jaký jsem to byl já debil :D, ale časy se mění a to i člověk. Lidi kteří mě znají s venku, ví že nejsem špatný člověk a neublížil bych ani mouše. Chtěl bych nadále hrát na tomhle skvělem portalu. A né se ukrívat pod jinou IP a Nickem. Chci se zase přátelit s lidmi s kterými jsem se dosti bavil. Ostatním se velmi omlouvám za ten zmatek, který se stal asi před půl rokem, asi mě tady lidi odfakuji, ale opravdu mě to mrzí. Všechnu tu blbost jsem udělal jenom proto, protože jsem se doma nudil, 2 roky jsem byl doma a nechodil jsem ani ven. Nudil jsem se, a nevěděl co dělat, většina pozná o čem mluvim. Teď už je to scela jiné. Určitě tady i padne věta "Přišel jsi tady jen kvůli tomu aby jsis požádal pak o práva" ne to opravdu ne, občas si tady zahraji Zombie server a to je vše. Jinak steam už nevlastním. Možná později. Velice se omlouvám Kotlovy, který za to chudák vůbec nemohl a byl jenom zesměšněn že na mě nepřišel. Kotel mi hodně v karieře pomohl a zato mu dávám velké dík. Možná se už semnou nechce bavit, ale určitě bych byl rád kdyby jsi to přečetl.

Děkuji za přečtení, a ještě jednou omlouvám se lidem které jsem zradil!

RaMBOVA MATKA
11-09-13, 19:39
Jak dojemne budem vracat :D

grEy
11-09-13, 19:51
http://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4

(Palcujte dole, toto video som sem musel hodit, krasne sa sem totizto hodi <3)

cFc|Lu!z
11-09-13, 19:58
ukrívat

:DDDDDDDDDDDD


K tobě se už nemá smysl vyjadřovat.

Kreml
11-09-13, 20:00
Každý chybuje, a chyby jsou lidské. Nikdo neni dokonalý :)

f0restCZ
11-09-13, 20:02
Volume, Kroxy.. kdo příjde ještě. Jur0b?

Mr.Brown
11-09-13, 20:05
Každý chybuje, a chyby jsou lidské. Nikdo neni dokonalý :)
jenže rozdíl je v tom nebýt dokonalý a nebýt kretén, vid volumku?

The Frisco
11-09-13, 20:08
Každý chybuje, a chyby jsou lidské. Nikdo neni dokonalý :)

Volume, ty jsi tady chyběl. Nedivil bych se, kdyby tu napsal kdokoliv jiný, ale ty jsi to usmrtil.

George
11-09-13, 20:10
Prosím držte se mě, a ne ostatních to si řešte jinde :) jinak respektuji vaše názory ke mě.

Hajjas
11-09-13, 20:10
kvôli tebe som nedostal skoro práva.. teraz sa už na tom dobre smejem :D

George
11-09-13, 20:12
kvôli tebe som nedostal skoro práva.. teraz sa už na tom dobre smejem :D


Vím no, sorry.

Cip3r
11-09-13, 20:35
Kroxy, my víme tvoje kariera byla super, plno sraček.Když tu chceš pouze hrat, tak proč to neudělaš jako ostatní? Hlavu v pisku a neupozornovat na sebe.

George
11-09-13, 20:42
Asi nechápeš, o čem tady vůbec píšu.