PDA

Zobrazit normální verzi : Sraz



tyger103
01-09-11, 12:35
Zdravím,mám dotaz ohledně kotelny,či nebyl někdy v minulosti uspořádán sraz hráčů z kotelny,nebo jestli se něco takového nechystá.Myslím že by to stálo za to.Rád bych znal vaše názory.
tyger103

Lynviy
01-09-11, 12:40
Není to špatné, ale asi tak 92 % hráčů Kotelny by nedojelo.. přes celou SR, ČR a tak..

Karl0s
01-09-11, 15:11
jono, nejlíp uprostřed ( morava) , přidal bych se

UFOusek
01-09-11, 15:33
Ja bych se rad pridal, ale bydlim v KV, takze je pro me tak trochu problem s dopravou. Praha a okoli, ale dal ne

Charon35
01-09-11, 15:48
Pokiaľ viem, tak nebol žiadny. Tiež som nad tým dávno rozmýšľal, ale neviem ako by to dopadlo, keby tam prišli členovia, ktorých nejako takmer nikto nemusí (KjiLerSvavidž ... atď.). Navyše pri vekovej kategórií členov, by bol trapas objednať nejakú herňu (bar, podnik, hocičo) a polovica by neprišla. Ostatní by na nich doplatili a nemám záujem platiť za nezodpovednosť iných (jednine že by sa to vybavilo: buď peniaze dopredu, alebo rezervácia bez zálohy).

Ale ak by sa niečo konalo, tak som za (hlavne Morava mi sedí). :)

NUME
01-09-11, 17:25
Zajedem do Plzně za Kotlem, mam to 15 km ;)

Larodar56
02-09-11, 08:55
Pokiaľ viem, tak nebol žiadny. Tiež som nad tým dávno rozmýšľal, ale neviem ako by to dopadlo, keby tam prišli členovia, ktorých nejako takmer nikto nemusí (KjiLerSvavidž ... atď.). Navyše pri vekovej kategórií členov, by bol trapas objednať nejakú herňu (bar, podnik, hocičo) a polovica by neprišla. Ostatní by na nich doplatili a nemám záujem platiť za nezodpovednosť iných (jednine že by sa to vybavilo: buď peniaze dopredu, alebo rezervácia bez zálohy).

Ale ak by sa niečo konalo, tak som za (hlavne Morava mi sedí). :)

Myslím, že kjiler svavidž by tam ani nedojel.

tyger103
02-09-11, 16:58
Bohužel jsem měl navrhnout téma když byli prázdniny,tedka by to šlo jedině o víkendu,protože hodně hráčů studuje,já sám bydlím v Krkonoších (u Vrchlabí) sice to mám třeba do Prahy 125km,ale kdyby přišli normální lidi,tak by se to myslím dalo :) a kdyby to bylo v Praze,tak mám tam nějaké známé,bych se s nimi poradil o hernách a třeba by ta šla zařídit bez zálohy,ale jak jsem psal,škoda že sem na to nepřišel o prázdinách.

vedouci venny
02-09-11, 23:41
Tak třeba se domluvit pak na další prázdniny.. Problém ale je jestli bych vydržel všechny ty co by mi chtěly rozbít držku..

bones
02-09-11, 23:47
edit// pravda, lanka je blbost :) ale sraz aspon na 2-3 dni, na jeden sa to neoplati

vedouci venny
03-09-11, 00:06
Tak ono třeba ve městě.. Ubytovna.. Nebo stanovačka kemp chatky.. Dá se toho dost vymyslet..

Lynviy
03-09-11, 00:07
Myslím, že ani těch 30..

boleslav
03-09-11, 16:16
lanka v BA storme :D a prespať pred stormom alebo v storme :D

storm, yes

Leoslav III.
04-09-11, 00:50
niekde na kemp, yes