PDA

Zobrazit normální verzi : Fire Support



Disconnect
13-09-13, 23:25
Žiadam aby sa konečne niečo spravilo s tim FS. Každú mapu ma neskutočne vytočí keď niekdo dava zakaždým raketu. A hlavne na huntic,snow ... . Proste keby sa obmedzila aspoň cez fy mapy vratane hunticu !!!!!!

Liborek
13-09-13, 23:32
Navrhujem to isté! Je to strašné ked na vás s poza rohu vyletné raketka:( Něco s tým udělejte:)

KaVoPiC
15-09-13, 17:42
ježíííš úplne bezdvôvodni theatr by som to hned lockol tak ako medic ma lekarky sapper miny tak fs ma rakety :) a to ze tebe to vadi je tvoj problem ak sa ti to nepaci zabezpec si nano swat daj si body do healthu aby ta ta raketa nezabila alebo si daj protectora a dufaj no a teraz sup sup hrat a nevymyslat aby si si mohol dat body do healtu :)

because
15-09-13, 17:44
Zvlastne, ze na tom CoD su hraci s HP ako na zombie (400) a to vam nejak nevadi :) FS nechat na pokoji ako je :)

Damon
16-09-13, 16:40
To že ma někdo 400hp to je v pohodě to se mu da ubrat to je jedna věc. Druhá věc je že medik má lékárny to bych dal že může mít jen 1 lekárnu protože jinak se nedá zabít. Dále sapper ten má nevýhodu v tom že sice má 2 miny ale pokud mu do nich nevletíš žiješ a ještě k tomu jsou vydět. A FS fs má ohromnou výhodu může tu raket naměrovat kam chce může je poslat v krátkém intervalu a lidi co mají int na max tak nedělají nic jinného než že posílají rakety a koho by to nesralo když chcípnete na raketu 10x po sobě od stejneho hrače.

shootradar
17-09-13, 10:05
To že ma někdo 400hp to je v pohodě to se mu da ubrat to je jedna věc. Druhá věc je že medik má lékárny to bych dal že může mít jen 1 lekárnu protože jinak se nedá zabít. Dále sapper ten má nevýhodu v tom že sice má 2 miny ale pokud mu do nich nevletíš žiješ a ještě k tomu jsou vydět. A FS fs má ohromnou výhodu může tu raket naměrovat kam chce může je poslat v krátkém intervalu a lidi co mají int na max tak nedělají nic jinného než že posílají rakety a koho by to nesralo když chcípnete na raketu 10x po sobě od stejneho hrače.

Můžete mě někdo říct, kde jste vzali těch 400hp na COD???
Jediný, kolik může být max je na comandovi 340 hp a to ještě při full zdraví a s itemem veterán přidávající 100 hp.
Co se týče raket, classy mají max hp od sapa 200hp až po coamndo 240 hp a když tě někdo trefí raketou při max INT 130 a ubere 172 hp raketou než stihneš vůbec vyjít zpoza rohu a pak ti zbyde max 28 až 68 hp a pak do tebe začne střílet Mp5, který sice nedává velký dmg, ale se svoji přesností střelby tě i tak dá na max 1 až 4 rány a ty ani nestihneš mrknout. Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy mě dají s levelem FS pod 50 a já mám lvl nad 150 přesně podle toho co jsem psal.
Já vidím jediné řešení snížit účinnost raket, i třeba min a dynamitu. Teď myšleno na rakety tak, aby 1 raketa dávala max 100 nebo 120 hp,aby hráči zůstalo po jedné raketě minimálně 50% hp a ne nějakých 15% či kolik.

KillaZz
31-01-14, 08:02
Já za fs hraju a tohle je blbost..
Víte jak je tezke dát rushera pokud má full obranu ???
Raketkama 70 a jdnim zasahem tak 6 bez hs tak prosimte nepiste takove ... víte co

Grakon2702
31-01-14, 19:52
Jednou jsem tu navrhoval v threadu možnost střílením zničit rakety od FS už při letu. Když už to samé jde u sappera... Prostě všechny bouchací itemy.

Proxima Centauri
02-02-14, 13:37
prosímťa..to sa ako bude dať zničiť tá raketa za letu -.- .... popr. keď fs inkasuje cca..100dmg...jedna raketa mu zmizne..čo vy na to , :D

Grakon2702
02-02-14, 13:42
Normálně mu to prostě vybouchne, když do ni střelíš a všem jednotkám kolem výbuchu to ubere HP. Alespon by se zvýšil aim a brain na serveru

Proxima Centauri
03-02-14, 20:26
a neviem čo tu plačete proti fs :D ...mňa osobne viac nasere ked si v pohode vykračujem a rozmetajú ma nejaké míny -.-

yadort
10-02-14, 05:56
Já za fs hraju a tohle je blbost..
Víte jak je tezke dát rushera pokud má full obranu ???
Raketkama 70 a jdnim zasahem tak 6 bez hs tak prosimte nepiste takove ... víte co
co meles ? ty si ten co ma kazdou mapu "nootes/nano,platiny,titany,pluky" a stejne rakety +cup a fullout..

Killer Bee
04-03-14, 23:09
No popravdě ... hraju za FS rád a nechci na něm nic měnit ale pravda strašné když 200 lvl FS vystřeli raketu která bere nevím kolik je max ale mě ubrala asi 120+ což zabila i mě :D ale jinak podle mě toto témá je dávno na LOCK :D

shootradar
05-03-14, 07:17
Rakety, miny atd. vyřešila obrana, která snižuje dmg těchto itemu. Holt si lidi musejí dát aspoň obranu na 50 aby vydrželi.

sQueR~^
05-03-14, 13:52
Rakety, miny atd. vyřešila obrana, která snižuje dmg těchto itemu. Holt si lidi musejí dát aspoň obranu na 50 aby vydrželi.

Myslím,že ani nemusejí, když člověk hraje trochu opatrněji (tzn. nerushuje to hned na nepřátelský spawn,aby si vyfragoval případné AFKery), a bude používat brain,tak vydrží celkem v pohodě,všichni si tu ztěžujete na miny,rakety,dynamity a přitom víte, že s tím stejně nic neuděláte, chápu, že chcete posty,ale když už teda zakládáte nějaké téma,tak si můžete projet archiv,jestli se to tu už náhodou neřešilo.

Btw. FS nechat jak je.


sQueRe že chcete posty říct popravdě proč to sakra furt píšete "ty jenom chceš rychle Stalýho člena atd." říct popravdě už mě to ani nebaví číst :/ a ještě nevím proč si stěžujete na FS Sappery atd. jakoby jste to nedělali vy (pouštěli rakety,miny atd.) fakt nechápu na co si tady stěžovat když děláte to samé :)

E1:Bee,já neříkám, že zrovna ty huntíš posty,ale ty lidi,co zakládají takovéhle témata, já si na COD na nic nestěžuju,sice mám svoje názory, ohledně itemů (lepší bylo když si mohl mít jen 1), ale v životě jsem takovéhle téma nezaložil.. Jak už jsem psal,pokud budete mít nějaký slušný nápad,který by tu mohl projít,tak si ten thread založtě,ale tohle je podle mého naprosto k ničemu..

Killer Bee
05-03-14, 18:37
sQueRe že chcete posty říct popravdě proč to sakra furt píšete "ty jenom chceš rychle Stalýho člena atd." říct popravdě už mě to ani nebaví číst :/ a ještě nevím proč si stěžujete na FS Sappery atd. jakoby jste to nedělali vy (pouštěli rakety,miny atd.) fakt nechápu na co si tady stěžovat když děláte to samé :)