PDA

Zobrazit normální verzi : kazki - bugy, navrhy



Kotel
14-09-13, 18:32
(kdyz mi poslete tak rozsahlou pm, tak ji dam radsi sem, v tech 100000 pm se jinak ztrati)

BUGY


- Za kill posledneho, ci uz z T teamu alebo CT, nedostanem 1500$/1000$.
- Skener HP neukazuje vsetky CTcka na radare, asi 1/2 alebo 2/3 zivych... ide o to, ze niekedy ma uplne prekvapi nejake CT, ktore ani na radare neukazuje, ale hlavnym problemom je, ze ked je niekedy posledne CT, tak sa musi hladat a behat po celej mape, ze kde kempi.
- Ked su 2 posledne T/CT a jedneho z nich kickne, ten druhy nedostane SK +200hp (T) / Zbran +200hp (CT), dostane to az vtedy, ked niekoho zabije.
- Ked je posledne T v teame a CT zomrie vlastnou vinou (nema energiu/padne na zem z vysky) tak T dostane znova SK +200HP, SK nie je ani az tak podstatny, ide hlavne o HP, castokrat to rehealne.
- Tento bug sa tyka iba Furienov (T). Po zaciatku novej mapy, este pred restartom, ked niekoho zabijem a po vypisani textu, ze za 3 sekundy bude restart, si nieco v shope za peniaze, ktore som zarobil, kupim, ostane mi to na dalsie kolo. Vcera som ti uz o tom pisal v shoute.
- Po pripojeni do specate casto nefunguje znova pripojenie spat do teamu. Priklad: pripojim sa do spectu, aby som natocil cheatera. Ked zistim, ze nic nema, chcem sa znova pripojit do hry, ale nefunguje to, nech stlacam M kolko chcem, nehodi ma to do teamu. Pomoze iba reconnect. Nie vzdy sa to stane, ale vacsinou to nefunguje. Jedno z rieseni by bolo, aby sa zo specatu mohol vyberat team, ale to by hraci zneuzivali a prechadzali by do overu.



NAVRHY


- Poprosil bych, aby si dal spat do hry HEcka pre CT + pridat free HE pre CT aj T kazde kolo ako VIP vyhodu
- Postupne zviditelnovanie T, ked im bude klesat energia pod 100; priklad: T ma 84% energie, neviditelnost by bola 84%.
- Nightvision aj pre CT.
- Nesmrtelnost hostage, o tom sa uz pise dlho
- Spojazdnit RTV, aby slo pisat skor (10 minut po zaciatku mapy)
- Dalsia dolezita vec: ANTICHEAT na autobhop, bolo to na Bhope, akonahle by to niekomu naslo v cfg, dostal by ban na 3 hodiny.
- Niesom si celkom isty ci si tam uz pridal bonus HP za kill pre CT, ak nie tak +10HP pre non-vip a +15hp pre VIP hracov. Ak to tam uz je, tak bolo by dobre, aby sa to aj stackovalo, cize by to HP pridalo aj keby mali CT full.
- Rychlejsie ubudanie energie ak by boli hraci na spawne.




MAPLIST


- Poslednym navrhom je uprava maplistu, mapy bych uz nepridaval, je ich tam dost, praveze by sa hodilo aj nejake odobrat.

Sucastny maplist na furiene vypada takto:

de_cpl_mill de_dust4ever de_dust_castle
de_kabul de_tuscan de_aztec
de_dust de_dust2 de_cbble
de_dinaunion de_inferno de_widlakof
de_blue_b5 cs_italy cs_estate
cs_militia de_storm cs_siege
de_train de_nuke de_sunny
de_hell de_dustyaztec de_dust2_2006
de_winter_austria2 de_severe de_shorty
de_dust2_2013_final de_dust2_final_fix de_dust_ever_b1

Niektore su uplne nehratelne, cize sa tam nehodia, a niektore (hlavne dust2 remake) sa casto po sebe opakuju.

Zoznam map na odobratie:

de_cpl_mill - Mapa je to dobra, ale nehodi sa tam.
de_tuscan - Tiez sa tam nehodi + uplne rovnaka ako cpl_mill.
de_cbble - Na furien sa moc nehodi.
de_inferno - Jedna z najlepsich map, ale na furien sa nehodi, celkom malo priestoru pre Furienov (neda sa tam poriadne skakat)
de_train - Dobra mapa, ale na furiene nema co robit, sice sa casto nehra, ale niekedy zavadzia v nominovanych mapach.
de_dustyaztec - Uz tam jeden aztec je a ten uplne staci.
de_dust2_2006 - Dust2 remake, mapa je dobra, ale jeden d2 uplne staci, niekedy sa len kvoli tym dustom nic ine nehra.
de_severe - Nehratelna mapa.
de_dust2_2013_final - Dustov je tam dost.
de_dust2_final_fix - Zase dust mapa
de_dust_ever_b1 - A zase dust.


Novy maplist by mal vyzerat nejako takto:

de_dust4ever de_dust_castle de_kabul
de_aztec de_dust de_dust2
de_dinaunion de_widlakof de_blue_b5
cs_italy cs_estate cs_militia
de_storm cs_siege de_nuke
de_sunny de_hell de_winter_austria2
de_shorty

Tie dusty su hlavny problem, vela krat sa tocia stale dookola a "oldschool" (dinaunion, kabul.) furien mapy sa kvoli nim uz vobec nehraju. Su tam aj mapy ktore sa vobec nehraju, mozno ked sa to upravi, bude sa tam hrat aj nieco ine ako su dustky.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Su to iba navrhy, co sa ti nepaci to tam nedavaj, rovnako aj s mapami. Hlavne to prosim ta neignoruj, dal som si s tym fakt dost prace.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Del!k98
15-09-13, 13:54
Tie bugy su tam už dosť dlho na F a nikto si nesťažoval,potom s tych navrhov som pro maximalne pro tu nesmrtelnosť hostage,inač bych som to nechal tak ako to je , a mapy maš nato rtv aby si mohol prohodiť,takže nesuhlasim .

DarwiN
15-09-13, 14:09
Furian je dobrý aký je , tie bugy boli a budú je ich tam ešte spusta dalších a hraje sa tam . Ten Anticheat na opengl , a autobhop hlavne.
Tie hečka tam nedavajute ako free , lebo nemám zaujem kupovať dalšiu klávesnicu či myš . Proste kto chce He si ho kupi kto ne tak ne .
Zviditelnovanie UPLNY blud , v žiadnom pripade neodporúčam .

Určite nedavať rtv po 10min , aspon 15 .

Mapylist : Z tých cc 28 by si spravil 18 , a co budeme hrať . Z d2remakov tam nechať len d2_2006 . Dustky mi nevadia a myslím si že sa hrajú dobre , len by trebalo tých máp viac .
A mapy ako de_shorty a de_severe sú dosť dobré lenže ich nikto nepozná a keď ich nominujem tak ich nikto nevolí .

Toď vše .
E he pre ct dobry napad

Benjur
15-09-13, 21:29
- Tie HEčka pre CT znejú zaujímavo ale určite nie free , kto chce nech si kúpi .
- Zviditeľňovanie by som nechal tak ako je .
- Nightvision pre CT dobrý nápad.
- Nesmrteľnosť hostage určite áno .
- Podľa mňa aj keby bolo RTV povolene aj od začiatku mapy tak sa nenazbiera toľko hráčov ktorý by to rtv napísali.
Jedine mapy ktore by som dal preč sú cbble a hell , možno train .

RadolfSVK
16-09-13, 08:20
Tých máp je tam podľa mňa po úprave málo a určite by som nechal dust2_2006 a dustyaztec tieto mapy podľa mňa hráči radi hrávajú :)

K3wu
16-09-13, 17:26
Som za ! :)

B@Ryk
17-09-13, 08:56
(kdyz mi poslete tak rozsahlou pm, tak ji dam radsi sem, v tech 100000 pm se jinak ztrati)

BUGY


- Za kill posledneho, ci uz z T teamu alebo CT, nedostanem 1500$/1000$.
- Skener HP neukazuje vsetky CTcka na radare, asi 1/2 alebo 2/3 zivych... ide o to, ze niekedy ma uplne prekvapi nejake CT, ktore ani na radare neukazuje, ale hlavnym problemom je, ze ked je niekedy posledne CT, tak sa musi hladat a behat po celej mape, ze kde kempi.
- Ked su 2 posledne T/CT a jedneho z nich kickne, ten druhy nedostane SK +200hp (T) / Zbran +200hp (CT), dostane to az vtedy, ked niekoho zabije.
- Ked je posledne T v teame a CT zomrie vlastnou vinou (nema energiu/padne na zem z vysky) tak T dostane znova SK +200HP, SK nie je ani az tak podstatny, ide hlavne o HP, castokrat to rehealne.
- Tento bug sa tyka iba Furienov (T). Po zaciatku novej mapy, este pred restartom, ked niekoho zabijem a po vypisani textu, ze za 3 sekundy bude restart, si nieco v shope za peniaze, ktore som zarobil, kupim, ostane mi to na dalsie kolo. Vcera som ti uz o tom pisal v shoute.
- Po pripojeni do specate casto nefunguje znova pripojenie spat do teamu. Priklad: pripojim sa do spectu, aby som natocil cheatera. Ked zistim, ze nic nema, chcem sa znova pripojit do hry, ale nefunguje to, nech stlacam M kolko chcem, nehodi ma to do teamu. Pomoze iba reconnect. Nie vzdy sa to stane, ale vacsinou to nefunguje. Jedno z rieseni by bolo, aby sa zo specatu mohol vyberat team, ale to by hraci zneuzivali a prechadzali by do overu.



NAVRHY


- Poprosil bych, aby si dal spat do hry HEcka pre CT + pridat free HE pre CT aj T kazde kolo ako VIP vyhodu
- Postupne zviditelnovanie T, ked im bude klesat energia pod 100; priklad: T ma 84% energie, neviditelnost by bola 84%.
- Nightvision aj pre CT.
- Nesmrtelnost hostage, o tom sa uz pise dlho
- Spojazdnit RTV, aby slo pisat skor (10 minut po zaciatku mapy)
- Dalsia dolezita vec: ANTICHEAT na autobhop, bolo to na Bhope, akonahle by to niekomu naslo v cfg, dostal by ban na 3 hodiny.
- Niesom si celkom isty ci si tam uz pridal bonus HP za kill pre CT, ak nie tak +10HP pre non-vip a +15hp pre VIP hracov. Ak to tam uz je, tak bolo by dobre, aby sa to aj stackovalo, cize by to HP pridalo aj keby mali CT full.
- Rychlejsie ubudanie energie ak by boli hraci na spawne.




MAPLIST


- Poslednym navrhom je uprava maplistu, mapy bych uz nepridaval, je ich tam dost, praveze by sa hodilo aj nejake odobrat.

Sucastny maplist na furiene vypada takto:

de_cpl_mill de_dust4ever de_dust_castle
de_kabul de_tuscan de_aztec
de_dust de_dust2 de_cbble
de_dinaunion de_inferno de_widlakof
de_blue_b5 cs_italy cs_estate
cs_militia de_storm cs_siege
de_train de_nuke de_sunny
de_hell de_dustyaztec de_dust2_2006
de_winter_austria2 de_severe de_shorty
de_dust2_2013_final de_dust2_final_fix de_dust_ever_b1

Niektore su uplne nehratelne, cize sa tam nehodia, a niektore (hlavne dust2 remake) sa casto po sebe opakuju.

Zoznam map na odobratie:

de_cpl_mill - Mapa je to dobra, ale nehodi sa tam.
de_tuscan - Tiez sa tam nehodi + uplne rovnaka ako cpl_mill.
de_cbble - Na furien sa moc nehodi.
de_inferno - Jedna z najlepsich map, ale na furien sa nehodi, celkom malo priestoru pre Furienov (neda sa tam poriadne skakat)
de_train - Dobra mapa, ale na furiene nema co robit, sice sa casto nehra, ale niekedy zavadzia v nominovanych mapach.
de_dustyaztec - Uz tam jeden aztec je a ten uplne staci.
de_dust2_2006 - Dust2 remake, mapa je dobra, ale jeden d2 uplne staci, niekedy sa len kvoli tym dustom nic ine nehra.
de_severe - Nehratelna mapa.
de_dust2_2013_final - Dustov je tam dost.
de_dust2_final_fix - Zase dust mapa
de_dust_ever_b1 - A zase dust.


Novy maplist by mal vyzerat nejako takto:

de_dust4ever de_dust_castle de_kabul
de_aztec de_dust de_dust2
de_dinaunion de_widlakof de_blue_b5
cs_italy cs_estate cs_militia
de_storm cs_siege de_nuke
de_sunny de_hell de_winter_austria2
de_shorty

Tie dusty su hlavny problem, vela krat sa tocia stale dookola a "oldschool" (dinaunion, kabul.) furien mapy sa kvoli nim uz vobec nehraju. Su tam aj mapy ktore sa vobec nehraju, mozno ked sa to upravi, bude sa tam hrat aj nieco ine ako su dustky.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Su to iba navrhy, co sa ti nepaci to tam nedavaj, rovnako aj s mapami. Hlavne to prosim ta neignoruj, dal som si s tym fakt dost prace.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ty bugy nejsou až tak zavažné ve hře jsem neviděl že by si na to nějak hodně stěžovali.
Návrhy:
- Poprosil bych, aby si dal spat do hry HEcka pre CT + pridat free HE pre CT aj T kazde kolo ako VIP vyhodu U tohoto jsem klidně za.. je mi to celkem jedno..
- Postupne zviditelnovanie T, ked im bude klesat energia pod 100; [I]priklad: T ma 84% energie, neviditelnost by bola 84%. Toto v žádném případě někde se chvíli zdržíš že si chceš doplnit hp a už pudeš vidět Proti
- Nightvision aj pre CT. Za ale do shopu by to bylo lepší
- Nesmrtelnost hostage, o tom sa uz pise dlho
- Dalsia dolezita vec: ANTICHEAT na autobhop, bolo to na Bhope, akonahle by to niekomu naslo v cfg, dostal by ban na 3 hodiny. Celkem dobrý ale na 3h?Pokud vím za cheaty je perma
- Niesom si celkom isty ci si tam uz pridal bonus HP za kill pre CT, ak nie tak +10HP pre non-vip a +15hp pre VIP hracov. Ak to tam uz je, tak bolo by dobre, aby sa to aj stackovalo, cize by to HP pridalo aj keby mali CT full. Keby mali ct full hp pokud to chápu dobře tak full hp je 160 čiže by se jim i tak doplňovali hp? Proti
Mapy:
S tím souhlasím Jediné co bych přidal navíc (těch map na furien není moc) je nuke_rarea je to přece jen větší mapa jediný problem je tam s těma txt ale to by se mohlo později vyřešit

RadolfSVK
17-09-13, 22:46
podľa mňa je tých máp aj tak málo. Potom zase budeš hovoriť aby sa tam dalo viac máp lebo sa opakujú? -_-

DarwiN
18-09-13, 18:05
podľa mňa je tých máp aj tak málo. Potom zase budeš hovoriť aby sa tam dalo viac máp lebo sa opakujú? -_-

Presne tak , hodím sem pár celkom solídnych máp. 1 (http://cs.gamebanana.com/maps/170650) 2 (http://cs.gamebanana.com/maps/170655)

Tá druhá je dosť veľká , dobrá na skákanie :)

A odstraniť remaky , to som zabudol.

B@Ryk
18-09-13, 19:01
Presne tak , hodím sem pár celkom solídnych máp. 1 (http://cs.gamebanana.com/maps/170650) 2 (http://cs.gamebanana.com/maps/170655)

Tá druhá je dosť veľká , dobrá na skákanie :)

A odstraniť remaky , to som zabudol.

Pro tu 1 ta 2 mi pride az moc velká..

Rail
24-09-13, 19:14
Já nemám rád jen ten Bug při proměně týmů jinak ostatní mi nevadí..