PDA

Zobrazit normální verzi : Nové Typy Zombie



JandyCZ
14-09-13, 22:02
Tak jsem tu zase já. Tentokrát s nápadem na nové Zombie.

Baby Nemesis - Velmi málo životů, velká rychlost, velké poškození "Armoru"
Headcrab - Je malý, skáče vysoko, nemusí se krčit
Teleporter - schopnost se teleposrtovat
Terminator - okolo 2000 HP, disfunkce skoku, malá rychlost
Ghost - má integrovaných 20% "dodge" proti kulkám
//EDIT//
Siren Zombie - Svým výkřikem ochromí lidi okolo sebe - Nechopnost pohybu, třesoucí se monitor
Witch - schopnost jednou za 30 sekund vypustit kouzlo, kterým ubere 100 armor člověkovi
Spyzombie - Vidí armor nepřátel
Scout - Málo HP, velká rychlost, velký skok

V E J C E
15-09-13, 02:28
Niektoré sa mi páčia napr.ghost ale ten terminator pochybujem že by snim niekto hrával ďalej ten teleport to by sa stále niekto portoval za miny

JandyCZ
15-09-13, 14:17
Niektoré sa mi páčia napr.ghost ale ten terminator pochybujem že by snim niekto hrával ďalej ten teleport to by sa stále niekto portoval za miny
S tím Teleportérem máš asi pravdu... teleportoval by se za miny a lidi by byli v řiti....jiná by byla, kdyby to mohl udělat třeba jen 2x za život, nebo by ten teleport bylo pouze rychlé přesunutí, tzn. ukázal by an místo a velkou rychlostí by se an tu pozici dostal - minami by musel projít.

PRAETORIAN
19-09-13, 21:34
Hmm stím teleportem tj špatné ale šel by když bude mít schopnost jen:označit si jedno místo na mapě a v případě potřeby se tam kdykoliv teleportovat

havingsexwithanimals
21-09-13, 18:28
Souhlasim

JandyCZ
21-09-13, 20:40
Hmm stím teleportem tj špatné ale šel by když bude mít schopnost jen:označit si jedno místo na mapě a v případě potřeby se tam kdykoliv teleportovat

To není vůbec špatný nápad, ale i to by si mohl označit místo za minou a *šup* je tam... jedině to omezit tak, že by to mesmělo být v okolí třeba 100 jednotek od miny.

havingsexwithanimals
22-09-13, 16:21
Spisi jak rikal toreto ze tam dame malyho nemesiska jinak tadyto je dobry

Jeffrey
22-09-13, 20:33
Dobrý nápad:) já bych k tomu přidal Vránu (Umí létat, okolo 1500 HP) určitě někdo viděl :)

JandyCZ
22-09-13, 20:34
Dobrý nápad:) já bych k tomu přidal Vránu (Umí létat, okolo 1500 HP) určitě někdo viděl :)

Zombie Bird :D Třeba Kolibřík :D ale myslím si, že to by se nijak moc nevyužilo..

Toreto
22-09-13, 20:55
No z tych navrhov stoji zato max. Siren zombie,Spyzombie,Baby nemesis je zaujímavý,ale muselo by sa unho rapidne znižiť rychlosť,hp.Ak by si ho niekto vytunil na max,tak by bol pomaly nezastavitelny.Možno ešte ten ghost..ale 20 je veľa.

Jeffrey
22-09-13, 21:11
Nevíte proč není na ZM ten pes co tam býval ?

JandyCZ
24-09-13, 20:20
Možno ešte ten ghost..ale 20 je veľa.
Dobře, 20% jsem asi malinko přepískl...takových 10 - 15%