PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o UNBAN



|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
15-09-13, 21:37
CHtěla bych poprosit o UNBAN z důvodu ... Admin dělal že není admin ještě se schválně vyptával jestli nejsu já admin aby mě mohl nachytat a dat mi BAN za to že se vydávám za admina . 15-09-13 CZ |||HARD(c)ORE|||Kery Mula! _:Nihilia:_ otravovani, nadavani, vydavani za admina 7 dní .
15-09-13 CZ |||HARD(c)ORE|||Hrobar _:Nihilia:_ otravovani, nadavani... tenhle člen klanu to schytal jen že zrovna vtu chvíli snámi hrál na tom serveru !. 7 dní
15-09-13 CZ |||HARD(c)ORE|||Dzansa! _:Nihilia:_ otravovani,nadavani... 7 dní Ano ale taky si nemyslím že 7dni kvůli tomu je docela vyhrocený.
Nadáváni? Ano za to si BAN zasloužím a určitě za to neni BAN na 7 dni . Admin by snad měl být ochotný a spolechlivý. Opravdu jsem si nemyslela že když budu hrát na csko CTF2 že tam bude hráč kterej má WH dává nas jak nic a plno dalších cheatru ale POZOR oni BAN nedostali za to že cheatovali. Určitě nemusel rozdat celýmu klanu |||HARD(c)ORE||| . Snad BAN má být oprávněně ne si k tomu domyslet plno dalších věcí . Neříkám že si BAN nezasloužíme ano Já |||HARD(c)ORE|||Kery Mula! a |||HARD(c)ORE|||Dzansa! Si za sprosté slova určitě BAN zasloužíme ale proč by za to měl trpět celej klan? . To že sme už nervili že tam je cheatr a že nechce dojit admin atd . tak to me příjde opravdu trapne. Náš BAN s |||HARD(c)ORE|||Kery Mula! a |||HARD(c)ORE|||Dzansa! za sprosté slova chápu ale ostatní z týmu neudělali nic špatně a 7 dni nehrát jen protože ste řekli sprotý slovo ? Jsem ještě teda neviděla. A ADMIN by měl upozornit at nepišou sprostě atd a to by sme nedělali kdyby sme věděli že tam je . Jenže on to vyložene skrýval proto aby nás nějak nachytal. Doufám že ADMIN který mi dal BAN za tech pár nesmysli co si k tomu přidal napsal :) A normálně a vpohodě se domluvil. Admin je ADMIN chápu ale co je moc to je moc . Prosím o to aby se to vyřešilo nák spravedlivě děkuji moc .

because
15-09-13, 21:48
Ked je cheater na serveri tak napis: ! nick cheatera a cheat ...

matis
15-09-13, 21:51
alebo /cheater

R3S
15-09-13, 22:23
on je problém v tom že podle vás je každej kdo to umí cheater.... tak hrotíte takovýhle situace, nevěřím že by si tam admin nechával pobíhat cheatera...

matis
16-09-13, 08:29
trosku sebakontroly by vam nezaskodilo

ziadost sa zamieta - lock