PDA

Zobrazit normální verzi : Unban please - Zoyer



LAX_
17-09-13, 13:09
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Duvod banu: "aimbot"
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): LAX_
[AMXBANS] Tvuj nick: LAX_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1):VALVE_0:0:2013773506
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2013773506
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.185.8.1
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.185.8.1
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: blen
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag
[AMXBANS] Poznámka: Zkráceně, na kotelně jsem začal hrát kvůli tomu že jste podle mě profesionální portál...ale prosím.. sám se považuji za začátečníka v counter strike a vy mi dáte ban za aimbot? Opravdu já se v csku nevyznám, hraju ho jednou za tejden a dostanu ban? Nemám důkaz že jsem ab neměl. I tak prosím o unban. Jinak to je z jedné strany poklona že si myslíte že mám ab :) Tak asi dobře hraju ale zkuste trošku trénovat rozpoznávání ab od haluze/skillu. Děkuji.
[AMXBANS] ================================================

Edit: Prosím řekněte mi jak mám otevřít to "lax.dem" protože takhle nevím ani co ste mi to poslali. Jinak si stojím za tím že ab nemám. Přeinstaloval jsem si counter strike kdybych ho náhodou měl ale víc udělat nemůžu já AB prostě NEMÁM sakra jak vám to mám ještě povědět...nevím ani jak se to instaluje...prosím o unban.

Btw: Není možné že jsem měl jen štěstí nebo lag? V jiných hrách když máte laggy tak je to jako ab nebo nejake cheaty (v counteru se nevyznám tak nevím)

Zoyer
19-09-13, 22:47
tu http://csko.cz/forum/showthread.php?20711-%8E%E1dost-o-unban&p=217071#post217071 se to snad vyresilo ne?

matis
20-09-13, 06:59
jop

nezakladaj prosim dalsie vlakno - lock