PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - dhaaqu



dvn
17-09-13, 22:07
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 81911)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'AB'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): All Terrorists Are Bastards
[AMXBANS] Tvuj nick: davam hrozny hlav1;djvn
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:882087
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:882087
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.237.135.60
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.237.135.60
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: dhaaqu
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================




Dobreej, hrál jsem vám takhle jednou gather s nickem davam hrozny hlav1;djvn s admin teamem csko.cz, hráči neunesli můj skill, začali mě obviňovat z cheatingu (ab) a začli nespravedlivě jednat.Nemohl jsem se ani obhájit jelikož pan Maly buu mi dál ukvapenej ban na Tsku. Po té si chci jít zahrát na váš DM FFA na kterym hraju rád a jejda co nevidim, nějaký admin dhaaqu mi dal perma ban na servery. Nechci tu psát a zvyšovat si ego s mojim skillem nebo tak něco ale měly by ste si tu udělat pořádek, jelikož mám už něco nahráno/prožito/zažito :D pár lan akcí , csko hraju od roku 2006 tak si myslim že patřim k těm lepším hráčům a nemám potřebu si zapínat nějaký cheaty! Tímto vás žádám o unban dík.

Demo z GATHERU: http://www.sendspace.com/file/tagpsu
Demo z DM FFA : http://www.sendspace.com/file/gqosc5


s pozdravem dejvn :-*

Maly Buu
17-09-13, 22:39
demo si postnul sam, vyjadreni dostanes behem par dni

dvn
17-09-13, 22:46
Demo z DM FFA jsem vám poslal proto, aby ste viděli jak se rozehrávám (že ten aim v ruce asi bude) a přestali mě hejtovat že jsem byl zaplej na gatheru.Nakonec z toho vznikne že jsem údajně cheatoval i na DM FFA před 3 dněma :D

dhaaqu
18-09-13, 00:30
Žádosti se vyhovuje.