PDA

Zobrazit normální verzi : unban - smeern



xx6peto6xx@SVK
17-09-13, 22:09
xx6peto6xx@SVK se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 81914)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): xx6peto6xx@SVK
[AMXBANS] Tvuj nick: xx6peto6xx@SVK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.234.64
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.234.64
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: smeern
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================

poprosim na unban na moju ip adresu.....najskor si urobte poriadky s adminmi čo to nevedia hra/t a keď je niekto lepší ako oni tak drb ban...prvý raz som dostal ban za wh a pritom som ho nikdy nemal a ani neviem ako sa to dáva sem kedže ho nepotrebujem a nejake decko čo to nevie hrať ma banne a pritom to hrávam už nejaký rok...vela adminov si ma preverilo a nikdy mi nič nenašli...tak by som poprosil o unban ...a rovno aj vyhodenie toho admina čo mi ten ban najebal ..nejake decko sproste...ďakujem

Maly Buu
17-09-13, 22:12
Tady nekdo nema slusne vychovani.... Jedna dalsi blba poznamka na admin team, ci admina samotneho, tak koncis, jak na kotelne na serverech, tak na foru ...

because
17-09-13, 22:15
ID ma 11 perma banov za cheaty takze by ma neprekvapilo keby si ty nieco mal :)

Pockaj si na demo od admina

Mr.Hol
17-09-13, 22:19
Na tohle ID mel byt BAN uz davno podle myho...

xx6peto6xx@SVK
18-09-13, 08:33
Tady nekdo nema slusne vychovani.... Jedna dalsi blba poznamka na admin team, ci admina samotneho, tak koncis, jak na kotelne na serverech, tak na foru ...

tak slušne vychovanie mám len keď mi dá niekto ban bez visvetlenia....tak to trošku nasere nemyslíš? ...hmm....tak čo bude s tým unbanom?? ako dokedy mám čaka´t.....

id malo 31 banov moje už ale ak si poyreš za čo dočítaš sa že za nadávky blocky a tak...žiadne chety,,,,tak potom neviem kde je problem....hej a kedy mi ho admin akože pošle to demo ...a načo ja mám čakaň an demo...ja len chcem unban a to je všetko....

matis
18-09-13, 08:49
nebud nedockavy a ukludni svoj hormon, admin posle demo az sem dorazi....tak cakaj

na toto ID je 11 perma banov za cheaty, cize aj keby si nic nemal, tak toto ID bude zabanovane, cize skus investovat do originalky a nebudes riesit taketo problemy

PS : pouzivaj edit a nepis nove prispevky...dik

smeRn
19-09-13, 18:53
Máš na ID 11 perma banů, nevím co řešíš, BAN budeš mít i tak. :)
Good Bye. :P

matis
20-09-13, 06:58
sorry ale ID je zabanovane z dovodu vela banov za cheaty, pomoze ti jedine originalka...