PDA

Zobrazit normální verzi : Odstranění map na Oldschoolu



Myval
18-09-13, 19:35
Zdravím,
můžu se zeptat, co má znamenat odstranění map na Oldschoolu, konkrétně např.: Assault, Westwood, Greece ?
Další, které chybí jsem nezkoumal, protože mě nezajímají, ale konkrétně tyhle 3 jsou jedny z nejoblíbenějších (a nejenom mých)

To je doufám nějaká dočasná krpa a ne trvalý krok...

because
18-09-13, 19:42
http://csko.cz/forum/showthread.php?18518-N%E1vrh&p=217236#post217236

Ma to asi docinenie s tymto. Ked by som si to vsimol tak by som tam dal svoj proti nazor. Tieto 3 mapky su najhranejsie na serveri, 90% casu co sa hra byva pri nich plno ludi. Za dalsie maju dostatocne spawny takze si zahra kazdy zatial co ine mapky co zostali ako napr. backley a vegas su mapky s obmedzenym poctom hracov a aj ked sa viac hracov pripoji tak ich to zabija.

Facened
18-09-13, 19:57
Neviem, či ste si všimli názor serveru "oldschool". Greece a westwood niesu oldschool mapy a myslím si, že ramonesov návrh bol jednoznačne mierený nato, aby sa s tade oldschool mapy pridali a ne-oldschool mapy zmazali. Za mňa by som vôbec nič nemenil, pretože teraz to ako tak vyzerá na normálny oldschool.

because
18-09-13, 20:09
Co tam robi potom rotterdam? Alebo vegas? Neviem ale ked sa naistalujem nove csko tak tieto dve mapy tam nie su ;) A ked zmazali assault lol tak preco tam nedali normalny assault, a este aj de_airstrip, to su mapy ktore pri naistalovani hry funguju bez akehokolvek stahovania ;)

Zopar faktov o zmazanej a sucastnych mapach.

Greece: mapa bola na oldschoole 2 roky a byvala z 90% plna.
Sunny: Mapa s obmedzenym poctom hracov a to 12v12 (potom ich to nepusti alebo zabija)
Militia: 2 T mozu uhrat proti 14 CT
Oilrig: Uz vidim ako to tam bude chodit k T, ta mapa sa ledva na codku da vyhrat za CT (a to tiez pouzivaju tie rychlosti a ine veci aby to vyhrali)
Burscheid: Obmedzeny pocet hracov.

Kotel
18-09-13, 20:19
Oldschool mapy jsou jen ty, co mas v cs po instalaci? Muze to nekdo definovat?

because
18-09-13, 20:23
Aspon ja som tak pochopil :)
Mozem vediet preco sa tam neda De_airstrip alebo cs_havana?

RaM0n3s_StR!k3
18-09-13, 20:27
Co tam robi potom rotterdam? Alebo vegas? Neviem ale ked sa naistalujem nove csko tak tieto dve mapy tam nie su ;) A ked zmazali assault lol tak preco tam nedali normalny assault, a este aj de_airstrip, to su mapy ktore pri naistalovani hry funguju bez akehokolvek stahovania ;)

Zopar faktov o zmazanej a sucastnych mapach.

Greece: mapa bola na oldschoole 2 roky a byvala z 90% plna.
Sunny: Mapa s obmedzenym poctom hracov a to 12v12 (potom ich to nepusti alebo zabija)
Militia: 2 T mozu uhrat proti 14 CT
Oilrig: Uz vidim ako to tam bude chodit k T, ta mapa sa ledva na codku da vyhrat za CT (a to tiez pouzivaju tie rychlosti a ine veci aby to vyhrali)
Burscheid: Obmedzeny pocet hracov.

Rotterdam sa hrávala na Cs 1.1 a vegas zaznamenal prvý výskyt ešte na Beta 7 a hrávala sa aj na Cs 1.5.
Ostatní hráči dali návrhy aj na ďalšie mapy napr. airstrip.havana ... Ale Kotel ich tam nedal. Myslím si, že to Kotel urobil oveľa lepšie ako to bolo predtým. Ak sa ti páčia mapy ako westwood a greece (umelo vytvorené sračky), ktoré niesu oldschool, tak to už môj problém neni. Možno by sa tam ešte mohla dať aj normálna assault, ale to je asi všetko ...

because
18-09-13, 20:44
Ja som bol tak uceny, ze oldschool mapy su tie co po nainstalovani hry ked dam new game tak tych par map co tam vyskoci. Nehral som 1.1 , 1.5 takze neviem ani ake tam boli mapy. Ale stojim si za svojim, ze mapy s obmedzenym poctom hracov, ktore su tam by tam nemali byt . Ale tak mne je jedno aka mapa sa hra.

Ramones: Jedna vec ma zaujima: Westwood : Dal si navrh na jej odstranenie preco?

Myval
18-09-13, 20:50
Ak sa ti páčia mapy ako westwood a greece (umelo vytvorené sračky), ktoré niesu oldschool, tak to už môj problém neni.
Ramonesi, v prvé řadě si odpusť ten arogantní tón, každému se líbí něco jiného.
Já už v CS taky něco pamatuji a právě na Kotelnu jsem se dostal díky tomuto serveru, kde se tyto mapy hrály.
Já vím, že někomu to nesedí, ale jen tak kvůli někomu, kdo si pískne a navíc na tom serveru skoro není prostě zrušit nejhranější mapy je postavené na hlavu.

Teď prostě 95% lidí bude trpět kvůli nějakému stupidnímu "Návrhu" (tvému).
Kdyby se tady o tom mělo hlasovat, tak to skončí 97% pro vrácení map ku 3% nenavrácení map.

Mě to naštěstí už tak netrápí, já už toho CS moc nenahraju, ale aspoň před koncem s CS jsem si chtěl zahrát výborné mapy, které prostě k tomutu serveru Oldschool patří.

RaM0n3s_StR!k3
18-09-13, 21:02
Myval prepáč ale ja som si len vyjadril svoj vlastný názor. Nechcem to tu rozoberať len ja sám, pretože si myslím, že pre oldschool som sa snažil urobiť to najlepšie. Ja chcem s týmto vyjadrovaním o mapách skončiť. Viacerím ľudom sa môj návrh páčil, ale každý si myslí svoje ...

@because : Kde som podal ten návrh ?

because
18-09-13, 21:05
Ja sa pytam, ze preco si tam nedal aj westwood medzi tie mapy co tam su

RaM0n3s_StR!k3
18-09-13, 21:22
Westwood mi nepripadá tak, že je oldschoolova. Niekde sa tu tuším rozoberalo, že nech sa odstráni alebo zruší sa z tade awp. Westwood je síce obľúbená mapa, ale ja by som povedal, že by sa viacej hodila na nejaké for fun servery. V tom návrhu som zabudol ešte spomenúť cs_arabstreets ale to už je jedno. Ja som so súčastnými mapami spokojný.

because
18-09-13, 21:26
Tu si s nou bol spokojny: http://csko.cz/forum/showthread.php?9541-Oldschool

RaM0n3s_StR!k3
18-09-13, 21:32
Pred rokom bola úplne iná situácia. Som rád, že som sa zobudil a aspoň jediný som vyjadril svoj názor. Práve, keď si mi dal Ty ban za spray logo, tak v tedy som navštívil kotelne blízky gayshites a na ich oldschoole bolo "len" 10 pravých oldschooloviek (na kotelny 40 máp, ktoré sa polovicu ani nehrali).
Už sa k tomuto nechcem vyjadrovať. Nech sa vyjadria aj ostatní.

because
18-09-13, 22:31
Mne sa nepaci len ze najhranejsie mapy sa odstranili zo servera a mapy s obmedzenym poctom playerov nie

MarcelloR
19-09-13, 00:08
Assault - súhlasím s odstránením, ale kedže je to detská mapa, tak veľa detí bude za ňou plakať, Westwood - síce to nie je oldschool mapa, ale je to western mapa, tak to na mňa pôsobí takou starinou a ešte je tam aj super hudba, čiže tu by som na oldschoole nechal a je to obľúbená mapa taktiež, Greece - ak sa nemýlim, tak je to tá mapa, kde je jeden z tímov skôr na bombovisku ako druhý, takže aj keby to bola prvá mapa v csku, tak súhlasím s odstránením, pretože oba tímy majú mať rovnaké podmienky a mapa ma byť vybalancovaná čo v prípade Greece neplatí.

Acid
19-09-13, 11:10
Smazat Assault a nechat to tak. Potom ještě přidat tu havanu.

Kotel
19-09-13, 17:43
Ktera mapa ma malo spawnu? Pridam je.

Facened
19-09-13, 17:51
Ktera mapa ma malo spawnu? Pridam je.

Viem iba o de_rotterdam

Myval
20-09-13, 14:41
OK Ramonesi,
taky se omlouvám, že jsem tak vyjel, ale nemyslel jsem to nějak zle.
Jde mi spíš o jednu věc, že např. konkrétně jakýkoliv Assault (LOL,UPC nebo aspoň původní) prostě bude hráčům chybět (např. mně šíleně) a Westwood i když je prostě mladší, tak ji za oldschool považuji.
Další aspekt je, že Westwood byla snad nejhranější mapa na Oldschoolu - statistiky má admin team určitě k dispozici.

Když už to mám zobecnit, tak bych prostě rád zabojoval, za přidání Assault (ten oldschool je a chybí tam), takže kritérium plně splňuje a i když je Westwood novější, tak "vzhledem a duchem" prostě oldschool je.
Takže bych rád, kdyby se ještě admin team zamyslel nad přidáním Assault + Westwood.

Tady jde o to, že i když to bude na nějakém "bla bla serveru", tak už to ztrácí význam, protože už rozhodně nebude tak plně obsazený jak "Oldschool" a navíc tam už nebude to stejné osazenstvo.

Já vím Ramonesi, že my dva se moc rádi nemáme, ale přece jenom tady jde o zábavu, žádné zásluhy za Oldschool server ti neupírám a oceňuji je.

because
20-09-13, 14:51
Ktera mapa ma malo spawnu? Pridam je.


Cs_backalley - tam je to tusim 10 na 10, viacery sa neda ani pripojit.
De_sunny - tam je to asi 12 na 12 ak si dobre pametam

RaM0n3s_StR!k3
20-09-13, 18:14
OK Ramonesi,
taky se omlouvám, že jsem tak vyjel, ale nemyslel jsem to nějak zle.
Jde mi spíš o jednu věc, že např. konkrétně jakýkoliv Assault (LOL,UPC nebo aspoň původní) prostě bude hráčům chybět (např. mně šíleně) a Westwood i když je prostě mladší, tak ji za oldschool považuji.
Další aspekt je, že Westwood byla snad nejhranější mapa na Oldschoolu - statistiky má admin team určitě k dispozici.

Když už to mám zobecnit, tak bych prostě rád zabojoval, za přidání Assault (ten oldschool je a chybí tam), takže kritérium plně splňuje a i když je Westwood novější, tak "vzhledem a duchem" prostě oldschool je.
Takže bych rád, kdyby se ještě admin team zamyslel nad přidáním Assault + Westwood.

Tady jde o to, že i když to bude na nějakém "bla bla serveru", tak už to ztrácí význam, protože už rozhodně nebude tak plně obsazený jak "Oldschool" a navíc tam už nebude to stejné osazenstvo.

Já vím Ramonesi, že my dva se moc rádi nemáme, ale přece jenom tady jde o zábavu, žádné zásluhy za Oldschool server ti neupírám a oceňuji je.
Mohla by sa tam pridať assault a arabstreets ale za westwood musím byť jednoznačne proti. Konečne sa tam zaviedla radikálna zmena, ktorá oldschoolu určite pomôže. Mylím si, že ne-oldschool mapy tam asi nenajdete, takže "umelina" ako westwood tam určite nebude zapadať.

btw- Vegas je 10 na 10, tam by sa mohli pridať spawny.

Kotel
21-09-13, 12:12
Spawny jsem pridal.