PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o unban... - smeern



xx6peto6xx@SVK
20-09-13, 12:38
xx6peto6xx@SVK se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 81914)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): xx6peto6xx@SVK
[AMXBANS] Tvuj nick: xx6peto6xx@SVK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1423689681
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.234.64
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.234.64
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: smeern
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================


poprosím unban....nič som nemal jeden príspevok som sem dal a nič....žiadne chety ani nič som nikdy nepoužíval...a ani admin nedal video nič...to si len tak z princípu niekomu dá ban a hotovo bez dvokazov bez ničoho?? toto je nejaká sranda...či čo.......a ešte sa bude aj smiať čo to je za prístup....nikdy som nič nemal a on si zmyslí že mi dá ban a hotovo tak nech sem dodá teda demo a som zvedavý čo tam bude....keby mám aspoň skore na chety tak nič nepoviem...som zvedavý ako sa to vyrieši...a nepíšte mi že si mám kupiť originál a podobne...nehrám to deň ani rok,.....

matis
20-09-13, 12:43
v tomto pripade demo netreba, ID je zabanovane z dovodu velkeho mnozstva perma banov...takze nebudem ti pisat, ze si zahras jedine s originalkou na steame...sorry to je dan za kradnutu verziu

+marfo
20-09-13, 12:43
http://csko.cz/forum/showthread.php?20741-unban-smeern tu sa to riešilo, kúp si steam.

E: matis rýchlejší :D

Mr.Hol
20-09-13, 12:46
Na ID je uz hezka radka banu, takze je zabanovana! Proto nezakladej zadne dalsi thready...

Jiak kdyz to nehrajes den ani rok, mohl bys mit davno steam...

E: ze ja sem vubec pisu... aj se Slovakama... :-(