PDA

Zobrazit normální verzi : NS a? unban



NS a?
20-09-13, 19:47
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 82075)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'city mas'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): NS a?
[AMXBANS] Tvuj nick: NS a?
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1315046525
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.230.94
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.230.94
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: mrtve deti v zivom plote
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===================================

Rad bych chtel vedet za co zase mam dalsi ban ...nejake demo ci neco by jsem rad kouknul ....

matis
20-09-13, 20:10
3necky:

Ban udělen na základě hlavně AB v těchto demech po diskuzi asi 6 adminů. Teď když to AB máme i na demech, přidám jedno HLTV, kde je taky víc než jasné.

http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa_nuke.rar čas: 6:47, 10:30
http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa.rar čas: 18:18, WH situace od 24:05 až do konce, hlavně konec!
http://csko.cz/dema/upload/dir/HLTV.rar (napojen 2:05 jako NS a?, kolem 8:25 rename na i.|L) čas: 17:10 a 22:18

za mna pekne zapinas a vypinas na deme je vidno AB a aj WH, skus si obhajit tieto casy

3necky
20-09-13, 20:22
Jak už jsem několikrát řekl, AB tam vidím.

Hajjas
20-09-13, 20:24
zrovna včera sme to riešili
za mňa je tam to AB - 18:18! to by som bez dlhého rozmýšľania banoval pri každom hráčovi...

Britny
20-09-13, 20:42
Tak konečně ho někdo vychytal, good job kluci :)) AB je tam jasné + i to WH

NS a?
20-09-13, 21:16
dneska jdu na pivko nebudu to dnes resit normalni lidi se chodi v patek bavit, zitra vam zkusim napsat nejake pokud moznokladne argumenty , ale jak vidim uz dlouho si na me brousite zuby a uz jsem to cekal takze to mozna ani cenu mit nebude , uz hraju csko nejakej patek a popisovat presne do detailu presne killovaci proce a predtuchy neni vubec jednoduchy,kdyz mate nejakej urcitej styl hry at agresivni ci defenzivni je to jedno...ale SOUND SOUND SOUND MORE SOUND ! to je moje teorie o tom bych mohl mluvit hodinu delal jsem admina na fakahede ,ktera jelikoz kvuli upadku csku se z ni stal bordel a vim o cem mluvim !

Byznis
20-09-13, 21:43
jajsem delal admina na marse , jelikos prisli martani s AB ktore zakryvali , tak som odletel na inu planetu .... chod radsej na pivo a tam klam kamaratov s picovinamy :D

Britny
20-09-13, 21:49
Chtěla bych jenom dodat že "SOUND, SOUND MORE SOUND" na aimbota neplatí :)) Jakožto, že jsi zkušený cheater se divím, že nepoužíváš silent či met0ri, docela profláklé AB tě prozradilo..

Lakaj
20-09-13, 22:14
nejake to ab som u teba videl uz davnejsie viac krat, len nikdy som akurat netocil a z hltv sa to velmi neda riesit :) pocas tocenia max 1-2 casy...vacsinou 1 alebo ziaden...
hlavne situacie ked si strielal na vzdialeneho hraca a zrazu ti to skocilo na niekoho z tvojho tymu co akurat prebehoval pred tebou
(dema som nevidel)

Britny
20-09-13, 22:25
Síce môj názor je zbytočný a nepotrebný, ale tak keď už som si pozrel tie demá, tak môj záver:

demo nsa_nuke : Tam sa stačí pozrieť na tvoje reagovanie ako sa správaš, keď niekto ide červenú alebo nejde. Takto sa dá reagovať len s WH... a ten čas 10:30 je jasné WH.
demo nsa: 18:18 AB..., od 24 je tam to WH krásne vidieť.

Ďalej už ten tvoj post hovorí, že niečo nie je v poriadku. Najprv napíšeš, že normálni ľudia sa chodia v piatok baviť(podľa mňa to je tvoj pokus o urážku) a táto veta ma naozaj zaujala : " a uz jsem to cekal takze to mozna ani cenu mit nebude " a prečo si to čakal? :D ak by si nemal nič, tak sa nemáš čoho báť a ani by si na také veci nemyslel. Vieš ako, kto má čisté svedomie sa nemusí za seba otáčať :)

Ďalšie znaky cheatera? Začne sa brániť tím, že to hraje už dlho a odvoláva sa na sound :) Mne každý jeden dobrý NSák smrdí :) A pravdu povediac ty si mi padol do oka na d2 only. Rozdával si, ale keď som sa na teba pozrel ako hráš, tak podľa tvojho hracieho štýlu si mi vôbec neprišiel ako dobrý hráč, ale kedže ma už spectovanie nebaví, tak som sa na teba vysral. Vidím, že som spravil chybu a mal som si na teba lepšie posvietiť.

Každopádne aj na psa dôjde mráz a 3necky si zaslúži pochvalu:)

..

dhaaqu
21-09-13, 11:37
Demo nsa.rar jsem videl uz driv a situaci 18:18 jsem si zatim jinak nez AB vysvetlit nedokazal, jednou ti to divne cuknout muze, co ja vim ses mohl leknout bubaka, ale ze ti to opakovane mechanicky stahuje cross smerem k tvemu hraci?
A 24:00: To ti probehne vlastni hrac kolem schodu, po nikom nestrili, ani nikdo po nem, a ty nabehnes na tuhle pozici s predstrelem? Dalsi bubak?

3necky klobouk dolu...
Editnu az se dostanu k ostatnim demum, nedele/pondeli...

ParadoXX
21-09-13, 14:26
hele,já nechci nic řikat.Ale se mnou to nikdo neřešil.To za 1) a za 2)kromě toho času 18:18 tam nic neni.Tohle nevim,jak se mu povedlo.To prostě rukou nejde udělat.To byl aimbot nebo aspoň to tak vypadalo.Ale zbytek těch dem je normálních.

kofi
21-09-13, 15:13
Konečně. Byla to doba. Kolikrát mi přišel divnej.

tyger103
21-09-13, 15:56
3necky:
http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa_nuke.rar čas: 6:47, 10:30
http://csko.cz/dema/upload/dir/nsa.rar čas: 18:18, WH situace od 24:05 až do konce, hlavně konec!
http://csko.cz/dema/upload/dir/HLTV.rar (napojen 2:05 jako NS a?, kolem 8:25 rename na i.|L) čas: 17:10 a 22:18


1. demo:
6:47 -s famasem pomalu puštěno-je vidět jak to cuká z jednoho na druhýho,ale famas je na tohle divná zbran,podle mě se to na 100% čas použít nedá
10:30-to jsem si pouštěl asi 10x ... prostě v tom jednom momentu nelze docílit toho,aby šlo tolik kulek za sebou do naprosto stejnýho místa a to ani když to tam "tlačíš myší"
2. demo:
18:18-tady nemůže nikdo o AB pochybovat
24:05-resp 24:02 mě zaráží to míření těsně vedle bedny,což nelze trefit ani s reflexi Ikera Casillase,pak normální hra a ten konec 24:33 jsem slyšel AK,ale ne z toho místa,ale třeba to slyšet mohl.-tohle není 100% čas na WH
HLTV:
17:10-při dávce tohle myší neuděláš-AB
22:18-moje osobní domněnka: při soustředění a dávkování na cíl na plantu je vidět,že ten cross "neskočí" přímo na hráče přicházejícího zleva a to z důvodu,že nedokončil dávkování na hráče na plantu ,strhlo mu to cross doleva,ale přitom ještě střílel na plant na enemy (kdyby to prostě reflexem strhnul doleva,tak se mu to nebude vracet)-za mě AB

Sečteno,podtrženo=WH podle mě nemá,ale AB zapíná on/off
3necky...respekt

ParadoXX
21-09-13, 17:33
jo,taky by mě zajímalo,proč ste ty dema nejdřiv nedali do af?

Britny
21-09-13, 19:34
Protože o tom 6 adminů diskutovalo a dle mého je tam jasně prokazatelný AB - cheat, takže nebyl důvod to tam dávat. I zde to každý píše. Nemyslím si, že by se to muselo dál extrémně řešit. Jenom se čeká na obhajobu hráče, teda jestli nějakou má.

ParadoXX
21-09-13, 19:52
jenže je tam jen jeden jedinej čas,kdy to bylo znatelně ab nebo něco tomu podobný nebo nevim,jak to udělal.Ale u ostatních fragů nic neni.Ani wh tam neni vidět.

BiA Fz
21-09-13, 23:11
zde dokola opakovaný čas 18:18.
+ (sice je to hltv co se řešilo v admin foru, ale) http://csko.cz/dema/upload/dir/dust4ever.zip před časem 15:00 je vidět (podle mě) ten samý druh trhání

Jelikož se tu prakticky 100% lidí shodlo na tomhle čase (+ k tomu přidávam další, kterej je podle mě úplně stejnej), tak by nám to měl vysvětlit.

To ostatní bych mu věřil, ale v těhle místech jestli to neni softwarek, tak z toho co znám už zbývají jen mimozemšťani. :D
Jen poznámka - k wh tam podle mě průkazný čas není.

ParadoXX
22-09-13, 14:18
je neděle a řikal,že až se vrátí z hospody,tak to vysvětlí.Sou 2 možnosti.1)eště se z hospody nevrátil:D 2)Je mu to fuck,protože 18:18 je pro něj osudový cheaterský číslo a přejde na steam,protože to byl opravdu aimbot

Zoyer
22-09-13, 14:22
3) dostal ban na valve id lan, takze muze porad hrat s nactenym.
Mega pub 21-09-2013 19:05:18 VALVE_0:0:1315046525 46.13.230.94 flasknej [pripojen]
does uz ho zabanoval, takze to asi uz bude resit :D a nebo pujde fakt na steam.

matis
22-09-13, 14:43
3) dostal ban na valve id lan, takze muze porad hrat s nactenym.
Mega pub 21-09-2013 19:05:18 VALVE_0:0:1315046525 46.13.230.94 flasknej [pripojen]
does uz ho zabanoval, takze to asi uz bude resit :D a nebo pujde fakt na steam.

banuje sa aj IP adresa, takze je to jedno, to co does banoval ma inu IP, ale je to on

hofy
22-09-13, 14:55
banuje sa aj IP adresa, takze je to jedno, to co does banoval ma inu IP, ale je to on

IP má pořád stejnou, ale s načteným VID se připojil, protože na IP byl jen jeden ban..

Britny
22-09-13, 14:57
Ale jeho IP stále není zabanovaná. Mrtve musí editnou ban a dát to jenom na IP a VID smazat.. A does by měl smazat tu IP .. A už to třeba dojde řešit ;)

hofy
22-09-13, 15:03
Takhle je to v pořádku, už se nepřipojí. Z jeho IP se připojí jen Steam hráč (on ani DIP nemá). Ban jen na IP dát nemůžeš, stačí když na tu IP jsou dva bany, což teď už jsou.

Maly Buu
25-09-13, 20:48
packo :-)