PDA

Zobrazit normální verzi : reklama does :(



pincesQo
20-09-13, 20:59
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 82144)
[AMXBANS] Mas 5 hodin, 28 minut a 49 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Reklama, unban na csko.cz/forum (po vymazani z cfg)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): ^ Pinces V!Pko!!!
[AMXBANS] Tvuj nick: ^ Pinces V!Pko!!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2020931832
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2020931832
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.176.56.4
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.176.56.4
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: dOeS
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================
ahoj, chtěl bych požádat o unban, chtěl bych si ještě dneska zahrát :D no k věci... dostal jsem ban za reklamu, jak už jste mohli vidět. Chtěl bych jen říct, že reklama nebyla úmyslná, ale zjistil jsem, že když hraju na jiných serverech, tak se mi nějak dostal z nějakého serveru bind na f1( nějaká reklama) pak jsem se i omlouval za reklamu, která nastala a až potom mi kluci poradili, jak to vymazat, díky :) kdyby does sledoval celý spect :) než jen tu reklamu, díky :)

hofy
20-09-13, 21:14
Ahoj, hledal jsem konkrétně tu reklamu, protože jsi byl nahlášen, pokud bych byl s tebou na serveru, nebo pročítal celý chatlog a všiml si toho, co popisuješ, tak bych samozřejmě nebanoval. Takže za to se ti částečně omlouvám, že jsem neprojel celý chatlog. Už máš unban.

Jinak doporučuji config nastavit ve vlastnostech "jen pro čtení", servery ti pak nebudou moci bindovat takto neúmyslně reklamu.

pincesQo
20-09-13, 21:20
ok, díky :D