PDA

Zobrazit normální verzi : Ban len tak prenič



KoviK
01-12-10, 21:46
Ziadam okamžitý unban nicku *[N3pl4c]*~Madera432~ a odobratie adminiskych prav hracovi 514Pro za ban ktory som dostal len tak prenic
a dovod je takyto

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem 514Pro
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Otravovani hracu'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:448735084'
[AMXBANS] Tvoje IP: '195.168.109.90'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================
otravovanie hracov si normalny ty chuj namysleny nemas jediny dokaz preco si mi mal dat ban. Tam cheatera si nehas a polka serveru povie ze ma cheaty ale nie ty zabanujes mna si uplne ...... sa uvedom trocha

KoviK
01-12-10, 21:58
cheaterom ban nedas ale normalnemu hracovy ban das

Kotel
01-12-10, 22:17
Kdo je podle tebe cheater?

KoviK
01-12-10, 22:18
hráČ brm brm bolo hlasovanie ze ci je brm brm cheater setci dali ano a on ho nezabanoval a zabanoval mna

Kotel
01-12-10, 22:22
Lakaje jsem proveroval behem tech 2 let asi 10x a nikdo doted neprinesl zadny dukaz. Ani na hltv nikdo nic nenasel.

foxik
01-12-10, 22:48
Anketa v ktorej hlasovali NS debili ktorý neuznávajú skillerov...

InVitro
02-12-10, 12:03
Brm Brm nic neměl, shodli jsme se na tom 2 admini a to hlasování bylo jen rozptýlení atmosféry, která tam vládla. Doufám, že si nemyslíš, že by admin zabanoval nějakého hráče na základě toho, že všichni o něm říkají že je cheater ... ? To by rychle doadminoval . A co se týče toho madera, tak to se ani nedivím, že ten ban dostal už i já měl nutkání, protože ty jeho kecy se nedali už vydžet. Sotva dojde na server, dostane kill a hned, že je to cheater a začne tam hustit do adminů proč mu nedají ban, když mu dal kill přes zeď .................... Vzpamatuj se chlapče, každý není cheater . A nejvíc mě vždycky dostane když NS začne obviňovat Steamera z cheatování .

Karl0s
02-12-10, 12:09
hráČ brm brm bolo hlasovanie ze ci je brm brm cheater setci dali ano a on ho nezabanoval a zabanoval mna
? :D Odkdy se dávaj bany na základě hlasování ?