PDA

Zobrazit normální verzi : noobiq



noobiq
21-09-13, 22:59
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 82182)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'chcel si'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): noobiq
[AMXBANS] Tvuj nick: BAKA!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:61948892
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:61948892
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.102.235.250
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.235.250
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Hajjas
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================


Omlouvam se za vcerejsi provokace , s NS a? sem kamosil a byl jsem nastvany proste ...rad bych hral turnaj s kamaradama nechci jim to pokazit kvuli tomu ze jsem napsal jednu blbou vetu ze chci ban ..a museli by za me hledat nahradu ,kterou by uz tezko nasli potom co hledali nahradu za NS a? tam timto prosim o unban ,dufam ze mi ho date na kotelne uz hram celkom dlho a myslim ze bych si zaslouzil sanci :)

Diky , noobiq.

matis
21-09-13, 23:01
pozri, NSa je sice tvoj kamos, ale to ci je cheater radsej nechaj na adminov, neboj tu este nikto nepravom zabanovany nebol...

noobiq
21-09-13, 23:03
matis ja viem ... jen proste .. byl to jediny clovek na pubu s kterym sem hral a tak a proste me to mrzelo ..pochop me :) vim ze jsem psal neco co jsem psat nemel a omlouvam se

Hajjas
21-09-13, 23:06
tých viet tam bolo viacej a niečo si písal aj na 3neckyho a dosť ho to vytočilo, ale to sa mňa priamo netýka.

ja ti to tiež nechcem kaziť, ban bol myslený ako výstraha pre teba!
nabudúce sa trochu kroť :)

máš UB

noobiq
21-09-13, 23:08
Hajjas dakujem ti pekne :) a jestli si chce necky semnou neco vyrikat jestli jsem neco napsal uz ani neviem co sem psal tak at mi napise :)

matis
21-09-13, 23:13
matis ja viem ... jen proste .. byl to jediny clovek na pubu s kterym sem hral a tak a proste me to mrzelo ..pochop me :) vim ze jsem psal neco co jsem psat nemel a omlouvam se

ja ti verim, my sme mali jedneho takeho a dokonca sme zalozili klan, ma pube zapol a musel som tie cheaty potvrdit...a mal

takze skus sa porozpravat skor s kamosom preco to musel robit....zly totiz nebol

noobiq
21-09-13, 23:18
asi bych mel no :) ...

Hajjas
21-09-13, 23:32
no, on si určite pozrie túto žiadosť...

dobudúcna radšej 2x popremýšlaj, ako zase začneš písať také "voloviny" ..

môžeš byť rád, že sú tu aj takí admini, ako je 3necky, ktorí sa detailne zaoberajú podozrivými hráčmi.
keby NSa nie je tvoj kamoš a dal by ti napr. 2-3 "jasné" HS, už vidím, ako píšeš a nadávaš, že si admini zase nerobia svoju prácu, a že prečo nemá ban za ab, a pod. ...
a vôbec nie je jednoduché dať B v takýchto prípadoch a admin to už ani nerieši sám, ale viacerí to vždy rozoberáme, pozeráme demá a tak.

inak, určite si aj ty pozeral tie NSa demá a určite si si pozrel tie časy, ktoré sa tam písali.
otázka - Čo si o tom myslíš? hlavne ten čas 18:18

noobiq
22-09-13, 00:01
Hajjas ohledne tech HS keby mi dal :D nejsem taky typ hraca co hned pise a nadava na adminy ze si nerobi pracu :) ja nejsem moc nejaky agresivni typ hraca co hned nekoho vyhlasuje ze ma Wh nebo AB .. aj keby mi dal tech hs 6 :D a co ti nato mam rict :) ...AB

Hajjas
22-09-13, 00:54
Lock

matis
22-09-13, 10:13
Lock

Ano Sefe....