PDA

Zobrazit normální verzi : unban :) - Luiz



AREST1
22-09-13, 18:03
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem cFc|Lu!z
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:119297'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.36.22'

Zdravim :). Zapol som totu nezmyselnu hru asi po mesiaci a cca po 3 kolach mi nejaky Pán admin da ban za WH, ktore nemam :D.. Rád by som videl nejaky dôkaz.. Demo alebo niečo podobne :/
S pozdravom AREST . :)

cFc|Lu!z
22-09-13, 18:06
http://csko.cz/dema/upload/dir/arest.dem

AREST1
22-09-13, 18:14
a teraz sa ta spýtam :D.. čo z toho bolo WH??? diera cez dvere na T spawn je default, okrem toho som poriadne žiadne diery nedal aspoň o nich neviem. A tie reflexy?? nejake by som už mal mať za 10 rokov hrania ..

cFc|Lu!z
22-09-13, 18:21
Musím se přiznat, že když jsem se na to demo zpětně koukl, trochu jsem znejistěl. Ale v posledním kole už je ten první zoom na t spawn dost divnej. Vždyckys zoomoval hned nahoru na awp, teď najednou když šel někdo spodem tak prvně tam. A potom ten kill na schodech. Pouštěl jsem si to tak 10x a protsě jsem ho ani neviděl, ani neslyšel. Ale pokud někdo z adminů potrvdí, že je to čisté, dostaneš UB a mou omluvu.

AREST1
22-09-13, 18:24
tie schody pozeram stale ked mam awp... :D.. ale dobre ja sa tu hadať nebudem :) akurat že sa mi tam hralo dobre a ked som to zapol po mesiaci tak som necakal takuto reakciu :) a ked sme pritom jeden zoom na ine miesto ti nemôže dosvedčiť či som mal wh alebo nie..

cFc|Lu!z
22-09-13, 18:26
tie schody pozeram stale ked mam awp... :D.. ale dobre ja sa tu hadať nebudem :) akurat že sa mi tam hralo dobre a ked som to zapol po mesiaci tak som necakal takuto reakciu :)

ano, já ale myslím ten první kill na schodech v posledním kole. Já ho prostě neviděl ani neslyšel. Poušel jsem si to i zpomaleně.

a čas 34:02 taky zajímavě přená díra

AREST1
22-09-13, 18:28
možno nahoda?? a možno nie... a keď usudzuješ z jedneho killu WH tak to sa potom s tebou nemam o čom baviť asi... nič v zlom.. ale mal si si ma spectovať dlhšie a až potom uvážiť ban.. a nie že mam jeden deň voľna a človek si nemôže ani na normalnom servery zahrať...

cFc|Lu!z
22-09-13, 18:31
možno nahoda?? a možno nie... a keď usudzuješ z jedneho killu WH tak to sa potom s tebou nemam o čom baviť asi... nič v zlom.. ale mal si si ma spectovať dlhšie a až potom uvážiť ban.. a nie že mam jeden deň voľna a človek si nemôže ani na normalnom servery zahrať...

v pohodě, měl jsem nahrávat déle, to ano, ale za wh si stojím.

AREST1
22-09-13, 18:33
za WH v jednom čase?? :D tak to potom česť takym ako si ty :) viac jak polovica ľudi za jednu nahodnu dieru dostane ban za wh :( a nehovorim o tych čo to hraju 10 rokov jak ja :)

cFc|Lu!z
22-09-13, 18:46
ne, spectoval jsem tě už před tím. Na demu je toho málo. HLTV je naštěstí k dispozici http://csko.cz/hltv.php?port=27049
30:47
31:15

AREST1
22-09-13, 18:48
zalagovane hltv toho vela ukaže.. že som ja po mesiaci zapol totu kockatu smiešnu hru aby som zbytočne sa tu hadal s 15 ročnym Pánom adminom čo vie hovno o WHčku.. prajem ti GL v tejto hre lebo nič ine okrem toho nerobiš.. :) bye

cFc|Lu!z
22-09-13, 18:50
zalagovane hltv toho vela ukaže.. že som ja po mesiaci zapol totu kockatu smiešnu hru aby som zbytočne sa tu hadal s 15 ročnym Pánom adminom čo vie hovno o WHčku.. prajem ti GL v tejto hre lebo nič ine okrem toho nerobiš.. :) bye

já se s tebou nehádám, jak jsem již řekl, pokud se prokáže že jsi byl čistý, uznám svoji chybu. ale podívej se na to hltv, nějaký lagy jsou absolutně odvěci.

matis
23-09-13, 10:54
Dalsi saso pocmarany co sa tu ohana rokmi.....a co ako, myslis, ze sa poserieme, lebo to hras 10 rokov? a kolko mas ty rokov? 48? a nezapol si nahodou tuto kockatu smiesnu hru aj so smiesnym WH? ci myslis, ze ti zozereme vsetky tie nahodne diery?

demo v podobe HLTV, ktore nieje vobec zalagovane (http://csko.cz/dema/upload/dir/27049-1309221725-de_dust2.dem)

casy :
30:40 - tu cca zacinas
30:49 - diera jak svina...nahoda?
30:50 - cakas pokial ti vybehne
31:09 - po kom si tam asi vystrelil?
31:18 - nahodna diera? dost presna
33:24 - nice nahodna diera na zalagovaneho hraca
36:05 - hopla nahodna diera na skody

a este si dal lampicku na kolecko