PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o unban



Krasty
22-09-13, 18:29
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 82169)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Krasty
[AMXBANS] Tvuj nick: Krasty
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:45443994
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:45443994
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.184.186
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.184.186
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobno

zdravim chem sa omluvit za mojho brata ktory ma NICK SIMPSON len on hral na mojom kompe a furt pouziva cheaty
uz som ich vymazal a prosim za unban pretoze ja za nic nemozem a mna strase bavi csko tak pls unban ja nemozem za to ze moj brat neumi hrat bez cheatov opravdu sa omluvam.... PLS PLS UNBAN strasne ma bavia kotelna servery pls
PS: vsetko od simpsona si nevsimajte

hofy
22-09-13, 18:57
Za cheaty se unban nedává, jediná možnost je koupě originální hry a necheatovat na ni.

Krasty
22-09-13, 19:07
ja za to nemozem ja cheaty nepouzivam to pouzivaju len nooby tak dajte my pls unban mna csko bavy a nerad by som bol kebyze mi ho pokazia ty ktorym som najviac doveroval

hofy
22-09-13, 19:09
Jak už bylo řečeno i bratrovi (http://csko.cz/forum/showthread.php?20853-unban), unban za cheaty není možný a to ani v případě, že cheatoval někdo jiný. Kup si originálku a zahesluj ji před bratrem, jiná možnost není.

Krasty
22-09-13, 19:12
pls boze budte radi ze vam tam hraju ludia pls vazne vas prosim uz nikdy sa to nezopakuje pls vazne ja tam mam kamosou

Krasty
22-09-13, 19:13
uz nikdy vzivote to nedoolim aby cheatoval len pls un ban najviac ma bavy rats map pls

Krasty
22-09-13, 19:20
ok dame ze keby ste boli normalny hrac uz velmi dobry hrali by ste kotelnu kazdy den... a pridete domov a tesite sa na csko a zapnete ho a mate ban a brat vam povie ze mal cheaty co by ste spravili lebo ja kebyze som admin tak vam dam logicky unban lebo za to nemozete

Krasty
22-09-13, 19:21
uz ma asi chapete

ZombieBot
22-09-13, 19:36
ok dame ze keby ste boli normalny hrac uz velmi dobry hrali by ste kotelnu kazdy den... a pridete domov a tesite sa na csko a zapnete ho a mate ban a brat vam povie ze mal cheaty co by ste spravili lebo ja kebyze som admin tak vam dam logicky unban lebo za to nemozete

Jediná možnost jak zde opět hrát je ta, že si koupíš steam (originální hru CS 1.6). S originální hrou se připojíš bez problému, jako by jsi ban neměl.