PDA

Zobrazit normální verzi : Stažnosť na admina Does



LOLICEK
22-09-13, 19:54
Nepravom udeleny ban za blok/vlak .. sprav si v hlavne trochu poriadok .. rozdavas bany jedna radost a ani sa nepozeras na hru ..

Pikii :D
22-09-13, 19:59
http://csko.cz/forum/showthread.php?20860-zadost-o-unban Ak chceš podať žiadosť o UB tak sem a takým to spôsobom:
http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban-p%26%23345%3Be%26%23269%3B%EDst-ne%9E-zalo%9E%EDm-t%E9ma-!!!
E: + trošku slušným spôsobom a možno sa na to aj dOeS pozrie !

hofy
22-09-13, 20:11
Zdravím, vzhledem k velkému množství hráčů, kteří blokují/vláčkují nemám možnost, jak snižovat počet banů za tato porušení pravidel. Těch banů je skutečně hodně, ale co mi zbývá? Stanovit si limit, kolik banů za den dát a poté již nebanovat? Dnes si mi dokonce jeden hráč stěžoval, že jsem na serveru, nic nedělám a banuji nedostatečně, takže si fakt nevybereš..

Hru samozřejmě sleduji, podle čeho jiného bych bany také dával. K banům za vlaky pochopitelně netočím dema, to bych se asi zbláznil, takže nemám možnost, jak potvrdit nebo vyvrátit tvé tvrzení. Každopádně pokud bys dodal výpis z konzole, mohli bychom se společně podívat konkrétně na tvůj ban. Neříkám ale, že vzhledem k množství těchto banů se nemůže stát lidská chyba (tzn. dostat zcela výjimečně ban neprávem).

Pokud zde tedy k tomuto omylu skutečně došlo, tak se ti omlouvám a poprosím tě o ten výpis z konzole, abychom se na to podívali detailněji.

Swagrid
22-09-13, 20:38
Někdy zajdu na knife a potkám tam dOeSe. Jsem tam 5-10 minut a dOeS stihne dát cca 4-5 férových banů(záleží na hráčích co tam hrají samozřejmě). Nemyslím si že je chyba na jeho straně.

LOLICEK
22-09-13, 20:43
Zdravím, vzhledem k velkému množství hráčů, kteří blokují/vláčkují nemám možnost, jak snižovat počet banů za tato porušení pravidel. Těch banů je skutečně hodně, ale co mi zbývá? Stanovit si limit, kolik banů za den dát a poté již nebanovat? Dnes si mi dokonce jeden hráč stěžoval, že jsem na serveru, nic nedělám a banuji nedostatečně, takže si fakt nevybereš..

Hru samozřejmě sleduji, podle čeho jiného bych bany také dával. K banům za vlaky pochopitelně netočím dema, to bych se asi zbláznil, takže nemám možnost, jak potvrdit nebo vyvrátit tvé tvrzení. Každopádně pokud bys dodal výpis z konzole, mohli bychom se společně podívat konkrétně na tvůj ban. Neříkám ale, že vzhledem k množství těchto banů se nemůže stát lidská chyba (tzn. dostat zcela výjimečně ban neprávem).

Pokud zde tedy k tomuto omylu skutečně došlo, tak se ti omlouvám a poprosím tě o ten výpis z konzole, abychom se na to podívali detailněji.

Dalej to uz riešit nebudem .. Ide o to že banuješ 5-6 hračov za sebou a ani sa nepozreš či tam ten vlak/blok bol ..

LOLICEK
22-09-13, 20:46
Niekedy može spraviť aj admin chybu .. Zo začiatku ma to dosť vytočilo ale je mi to teraz už jedno .. Nehovorim že bany rozdava nepravom ale ten moj bol určite nepravom daní. :)

hofy
22-09-13, 20:48
Dalej to uz riešit nebudem .. Ide o to že banuješ 5-6 hračov za sebou a ani sa nepozreš či tam ten vlak/blok bol ..
Už rozumím, ano, někdy banuji hráče najednou a to hromadným příkazem do konzole. Někdy si pak totiž hráči prozměnu stěžují, že někdo ban dostal a někdo ne. Takhle ho dostane každý. Nejde o žádný náhodný výběr hráčů podle nicku, jak to z tvých slov zní.


Niekedy može spraviť aj admin chybu .. Zo začiatku ma to dosť vytočilo ale je mi to teraz už jedno .. Nehovorim že bany rozdava nepravom ale ten moj bol určite nepravom daní. :)
Jak říkám, dodej výpis z konzole a mrknem na to, z obecného hlediska asi nic nevyřešíme, proto bych rád řešil konkrétní případ.

Charon35
22-09-13, 20:50
Že sa ti to chelo vypisovať does :D

Diki za "sťažnosť".
lock