PDA

Zobrazit normální verzi : Pokus o žádost o unban



allcatraz
23-09-13, 19:12
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem BMW LoVWer.
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'multidement co si mysli ze mu patri svet , demencia nadavanie '
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:155197462'
[AMXBANS] Tvoje IP: '77.48.149.193'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.


Prostě =DDD Ty co jsi mi dal ban na týden za takovou pí****nu,něco ti řeknu,nechápu tě a asi nemáš pevné nervy ^^ Vím že občas vyrypuju,ale na týden? :O To je trochu moc za toto.. PS pro tebe "'multidement co si mysli ze mu patri svet" nemyslím si ;)

allcatraz
23-09-13, 19:16
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 51 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
Dokonce,no lol jen za Suck my dick? .. Vysvětlete mi to někdo ^^

Byznis
23-09-13, 19:19
Nie nemam pevne nervy na takych ako si ty co kazia hru ostatnym.... a nemas na tyzden ale na 3 tyzdne ! a to aky som dal reason je v poslednej dobe pohlad na teba....
Unban ti nedam, kazdeho v hre len urazas , hras sa na hrdinu , som si chvilu myslel ze si v pohode ... v minulosti...., ale kazdy 2 hrac sa nateba stazoval ze sa povysujes , nadavas atd atd, este aj ked som ti dal ban tak si napisal "SUCK MY DICK" preklad "VYFAJCI MI KOK.." tak to si sa predviedol. Odomna unban necakaj.

allcatraz
23-09-13, 19:22
Od tebe ho roooozhdoně ani nečekám =D a to že si myslí ti "hráči" že jsem hrdina,no lol,velký smích ;) Kdo si stěžoval? Napiš mi,chci se zasmát,klidně do skouromé pošty,rozhodně se nepovyšuju,nepíšu jim" hej ty lamo,jsem lepší jak ty.. nehrej to a dej si unninstall" asi nevíš,jaký jsem :)

Zoyer
23-09-13, 19:30
nedával jsem ti minule podmínku ? zkrátím ti ban, když se budeš chovat normálně. jak vidim, tak si to asi nedodržel. dobře ti tak

Byznis
23-09-13, 19:32
ma to skratene na tyzden ( naposledy) , ta vidis ze asi niesom sam kto tvoje spravanie vidi

Damon
25-09-13, 22:04
NO tomuhle bych ub nedal a už vůbec bych mu to nezkrátil protože to co předvádí nemá obdoby. Tento chala neuznává autority je mu vše jedno a když dostane za něco trest tak dělá jak je to strašně nespravedlivé a že je to přehnané asi by si to představoval na den.

allcatraz
26-09-13, 12:08
Damone,to jsi napsal ty ;) Nenapsal jsem ,že to je nespravedlivé =D To co si vymýšlíš? a Pžehnané tím tuplem už né,prostě rád vyrypuju,hádám se,ale to už všeci ví ;)

Damon
26-09-13, 21:03
Já jsem taky neříkal že jsi napsal že je to nespravedlivé ale kdyby to podle tebe nebylo nespravedlivé nebyl by jsi tu s žádostí o ub.