PDA

Zobrazit normální verzi : Cod:mw capture base



yadort
24-09-13, 07:56
Tu se bude řešit capture base
mám hned první otázku nešlo by přidat pár mapek ? popř : dust2,aztec,dust..

Beat
24-09-13, 08:14
Skôr by sa tam zišla iná databáza lvlov + odstránenie botov (ráno sa tam pár "pro" playerov expí). Pridat zvýšenú šancu na padnutie nano po 20 fragoch (1/4, 1/5) docela naštve keď nemáš po 40 fragoch ani jeden normal item. Premazať itemy typu resustitačný prístroj, míny, prekvapenie, atď. + nové itemy znížená viditeľnosť na 10-15sek, 2x nizší recoil, comandos vest (odolnosť voči knife, bralo by to len 50-75hp). Úprava bugov tj. začne sa vote o zmenu mapy a mapa sa nezmení vlajky zmiznú a team, ktorý je v overe kempí na enemy spawne. A nakoniec tie nové mapky a odstrániť gg_forest (takmer každému tam padnú fps).

3sSo.
24-09-13, 09:48
Skôr by sa tam zišla iná databáza lvlov + odstránenie botov (ráno sa tam pár "pro" playerov expí)..

Tak tak toto som písal Kotlovi a dopadlo to tak, že znížil xp :D

shootradar
25-09-13, 08:51
Tak tak toto som písal Kotlovi a dopadlo to tak, že znížil xp :D

NJ, ale člověku tam padne koncentrace a i když je za bota asi 5x tak s koncentrací maximální je to 25xp za kus.

Damon
01-10-13, 16:04
Hlavně co by se mělo udělat je ZPROVOZNIT MINY NA SAPPEROVY NEBO ODSTRANIT RAKETY FS A TO CO NEJDŘÍVE jinak se tam nedá hrát dále se občas stává že se nezmění mapa a naskočí tam znova časový limit ale už nejde obsazovat vlajka.

Kazki
12-10-13, 12:00
na gg_forest mam so stastim 20fps :-D mapa je ale strasne dobra... pridal bych tam asi mapy dusty a aztec... a ODSTRANIT NANO! proti tomu sa neda hrat... hlavne ked sa bugne time na mape /vcera na foreste/ a 1/3 mali nano... + este ked to tam laguje tak nie je sanca.

DelteN
12-10-13, 13:22
Ja by som bol za aby sa pridali mapy ako napr. dust, dust2, aztec... a míny na sapperovy

Rail
12-10-13, 14:52
Odstraňte Miny na Sapperovi a hlavně Raketky na FS je to hrozné... Nikdo mě nedá ničím jiným...

Damon
13-10-13, 15:48
Odstraňte Miny na Sapperovi a hlavně Raketky na FS je to hrozné... Nikdo mě nedá ničím jiným...

Sapper tam miny nemá tak jak tě s nimi může sundat jen fs s raketame tě může dát.

yadort
13-10-13, 15:58
Taky na hovno,Sapper nemá miny a FS rakety ano.

B@Ryk
13-10-13, 21:15
Odstraňte Miny na Sapperovi a hlavně Raketky na FS je to hrozné... Nikdo mě nedá ničím jiným...

ty rakety mě taky štvou