PDA

Zobrazit normální verzi : Co to?! ban za otravování hráčů



flash_cze
24-09-13, 16:27
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem dhaaqu
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Otravovani hracu'
[AMXBANS] Delka: '30 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:43712741'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.176.201.144'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
dhaaqu dropped
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzol


Dotaz za co mám ban? koho jsem já otravoval? hráče? si už fakt děláte srandu omg.. takže oni si tam cheatujou neskrývají to píšu přes váš slavný ! že má WH nikdo nechodí ... jako jak máte mále adminů tak proš si nenájdete další bože.. a další věc 2 admini byli na serveru 2x jsem psal koukněte ho je zapatej co udělali ? odešli super .. fakt náhoda .. a teď já dostanu ban za otravování hráču přitom jsem nikoho neotravoval! Admini za všechny prachy toto.

vikernes
24-09-13, 16:32
Hmm si zabil

WH DPC hovno tu delate .. boze najdete si adminy nebo co tohle neni normalni si tu cheatuje !

Nemysli si že ho admin třeba nespectnul o tom ty ale nemusíš vědět že admin někoho spectuje takže si tu nestežuj.

flash_cze
24-09-13, 16:35
Spectnul ho jo? :D kebo ho spectnul tak ted by měl ban! a že jsem to jednou napsal tohle otravuju hráče jo? to už si mohl vymyslet lepší důvod snad.. nestěžuj bože ubohé co píšeš

PRAETORIAN
24-09-13, 16:39
Tenhle chlapec spamoval hlášení a tímhle -WH DPC hovno tu delate .. boze najdete si adminy nebo co tohle neni normalni si tu cheatuje !-----to opravdu zabil. Akorát kde bere drzost sem naběhnout nechápu.Tak jinak když jsi expert přes cheaty máš natočit demo a s nickem,valve id ,ip adresou to dát na web.

vikernes
24-09-13, 16:39
Zaráží mě to že když teda nedošel admin jak si psal že na to kašlou tak proč si nenatočil demo ? A nepostnul si nám to sem to se ti asi nechtělo co ...když tu píšeš že byl zaplej a měl by dostat ban.Když admin třeba nedojde v některých případech tak třeba namá čas nebo spectuje někde jinde.

flash_cze
24-09-13, 16:42
Takže tu mám trapošit každou chvíly? :D ... vy jste fakt dobrý takže admini co jsou na serveru 2 tam byli ani jeden si ho nekouknul radši odešel nebo co :D .. cheat tam byl a ano poznám vlemi dobře cheating.. vy mě nepoznáte a píšete tu chujoviny.. mám něco za sebou .. a že když to píšu tak ne jen tak bože.. jeden čas jsem tu sem dával dema a k čemu? tak an co jsou tu admini k hovnu? nebo co? .. víte co nechte si ten slavný portal.. seru tohle :)

flash_cze
24-09-13, 16:43
lock neřeším to.

Charon35
24-09-13, 17:14
Tak si sa možno splietol a nič daný hráč nemal. Bez nejakých dôkazov (napr. demo) je táto "sťažnosť" k ničomu. A to ti napíšu na hociakom portále aj na lige.