PDA

Zobrazit normální verzi : Dosť krát "vypnutý" server jailbreak !!!



Boris7
25-09-13, 16:50
Chcel by som sa spýtať prečo je dosť krát "vypnutý" server jailbreak... :confused1:

Boris7
25-09-13, 19:46
Poprosím odpoveĎ !!!!! Od obeda nejde jailbreak 1 !!!!!! A od okolo 4 nejde jailbreak 2 !!!!!

Toy
25-09-13, 21:21
Na serverech se asi něco upravovalo, nebo nešly z jinejch technickej důvodů.

Grakone, přesně tenhle přístup je tu tolik potřeba, někdo se na něco příjde normálně zeptat tak ho pojďme před všemi shodit a zvyšovat si na něm EGO ,ty jseš ten poslední člověk co by se tu do někoho měl navážet za to, že se sem přišel normálně, slušně zeptat na věc, která ho zajímá, když jseš schopnej psát kamkoliv věci které jsou potřebné stejně jako semafory v GTA San Andreas . Jeden příklad za všechny tvoje smysluplné posty (http://csko.cz/forum/showthread.php?20816-%8Apatn%FD-vliv-z-ur%26%23269%3Bit%FDch-server%26%23367%3B)

Boris7
25-09-13, 21:34
JiRi ďakujem za odpoveď a Grakon keď si taký múdry tak môžeš ísť von ty -_- ... Nič proti tebe ale som sa normálne opýtal...Ale nechajme to tak...JiRi ešte raz ďakujem za odpoveď (vysvetlenie)...

Grakon2702
26-09-13, 17:04
Ok Borisi, tobě se omlouvám, že jsem ti takhle odpověděl, moje chyba jenom mi ten druhý příspěvek přišel trošičku netrpělivý. Každopádně se chci zeptat na jednu věc. Jedno z mých témat, které Jiří konkrétně uvedl jako příklad a které ironicky označil za ,,smysluplné". Normálně jsem přišel a zeptal se a dostalo se mi odpovědí typu: nefetuj atd. a nikomu to nevadí. Když to samé udělám já, tak je z toho najednou velký problém a hned si povyšuji ego nad ostatníma. Příjde mi to trochu diskriminační. Je mi líto, že to někteří lidi vidí takhle :-/ :(. Nechcu se tu s nikým hádat, ani si zde dělat nepřátele, ani si povyšovat ego, tak jestli máte se mnou nějaký problém, vyřešíme ho klidně dál v PMce, rád se přiučím od starších a zkušenějších. Tady se už řeší něco jiného.

lynx
26-09-13, 18:56
ako úprimne nehuntím posty, ja to mám tam, kde už slnko nesvieti. Ale vám to preboha ľudia nebije do očí, že "Dosť krát "vypnutý" server jailbreak", šak to je už iný level štylistického fejlu. btw, niesom žiaden grammarnazi, ale tak toto mi vypálilo komplet zreničky s rohovkou, šedou a žltou škvrnou dokopy. -.-

ps: reagujem len preto, lebo ma zaujalo, že sa nad tým nikto nepozastavil..

Shit Pro ^_^
26-09-13, 20:30
ako úprimne nehuntím posty, ja to mám tam, kde už slnko nesvieti. Ale vám to preboha ľudia nebije do očí, že "Dosť krát "vypnutý" server jailbreak", šak to je už iný level štylistického fejlu. btw, niesom žiaden grammarnazi, ale tak toto mi vypálilo komplet zreničky s rohovkou, šedou a žltou škvrnou dokopy. -.-
ps: reagujem len preto, lebo ma zaujalo, že sa nad tým nikto nepozastavil..
Prosim ťa toto je to chovanie pri ktorom si niekto povysuje ego tak sa trochu sekol no bóže a ak ti to spalilo cele oci to je mi luto ale ako riesit hrubky alebo stylistiku v teme ktorej sa gramatika netyka je podla mna nezmysel a jak citam mnoho threadov tak tam je vzdy 1 clovek ktory niekoho ponizuje ale aby sa vyjadril k teme nato gule asi nema

Kotel
27-09-13, 07:22
Server padne a uz nenabehne, protoze jsem nenastavil restart pres ssh. Ted u se vzdy sam znovu zapne.