PDA

Zobrazit normální verzi : Servery - ZM BB, Escape, RC Cars (návrhy)



punishercz
26-09-13, 04:43
Zdravím. Zase po dlouhé době jsem se rozhodl sepsat pro kotelnu nějaké ty moje připomínky a nápady ohledně serverů, tak mě omluvte, že to šoupnu do jednoho tématu. Snad to bude k užitku a kotel to nějak využije.

Tak nejdříve připomínky (ty budou kratší):

1.) Basebuilder: Když už tam jsou rozšířené zásobníky, tak by mohly být rozšířené i po výměně zásobníku... Nevím teď u kolika zbraní to dělá (např. M4A1). Jinak mi docela vadí ta extrémně nízká obtížnost. Já mám například hodně kvalitní camp hotový klidně za minutu a přitom je čas na stavění dvě a půl minuty... Chápu, že to musí být hratelné i pro začátečníky, ale uvítal bych kdyby se stávající server přejmenoval na basebuilder newbie a vznikl basebuilder hard (názvy už jsou na tobě), na kterém by se stavělo minutu a zombie by měli jednou tolik HP. :) Ale pokud to neuděláš, tak mi alespoň prosím tě přidej na server scouta a awp. Bavím se tak, když se stejně pomalu nikdo ke mě nedostane...

2.) Zombie escape: Zruš, aby se do score započítávalo úmrtí (je to určitě pro nějaké hráče demotivující, když máš více umrtí než zabití, protože zombíka není šance zabít). Mohl by jsi dát, aby se přidaly tak 2 body do score, když člověk přežije. Jinak si ostatní hračí uvědomte, že to není o zabíjení zombíků (takže žádné ulítlé pobíhání s minigunem). Krom toho zruš dvojtý skok, protože, pak lezou hráči tam kde se nesmí (například na kabinu vrtulníku -_-). A rozhodně by to chtělo udělat něco s mapami, protože jednak jsou některé špatné a některé jsou v kolizi s tvými boty (zablokují např. překážku).

A hurá na návrhy nových serverů:



1.) Plošiny. Mapa by byla posetá různě velkými a v různé vyšce umístěnými šedými plošinkami (čím více tím lépe). Pod nimi by byly bodáky = okamžitá smrt. Při začátku hry by se hráči spawnuli všude možně po mapě. A pak přichází to pěkné. Občas by nějaká plošina začala červenat a zanedlouho zmizela (objevila by se zase až další kolo). Navíc by hráč neměl zbraň, když by chtěl někomu znepříjemnit život, tak by si jednoduše stoupnul na kraj plošiny, kam chce nepřítel skočit. Tempo, mizení plošin by se zrychlovalo. Poslední kdo přežije vyhraje kolo a získá bod. :)

2.) Monster. (nebo něco v tom smyslu). Viděl bych to nějak takhle: Jeden hráč by byl monstrum a ostatní by museli přežit stanovený čas. Jejich jediná obrana by byla útěk. :) Lidé by neměli žádné speciální schopnosti. Monstrum by se mohlo pohybovat stejnou rychlostí jako lidé, ale nebyli by slyšet jeho kroky. Po celou dobu by bylo neviditelné. Začalo by se zviditelňovat (měnit do své pravé podoby :D) až malinký kousek před člověkem (tak zhruba 3 metry?). :) Bylo by dobré, aby mostrum mělo fakt luxusní skin. :D Kromě klasického sekání, které zabije na jeden zásah, by mělo ještě teleport při jeho použití by trvalo dvě sekundy (při nichž by se mohlo normálně hýbat) než se ten teleport uskuteční a měl by po použití 10 sekund colddown. Hrály by se klasické mapy s tím, že by tam měla být docela dost velká tma a lidé by mohli používat baterky + každý měl jednu světlici. :) Přežití nebo zabití rovná se jeden bod.

3.) Když už tu máš server RC cars, tak co takhle server Airplans? Představoval bych si ho asi takhle: Každý by měl nějaký ten stíhací letou z 2. světové války (velikost by byla přiměřená velikosti mapy). Hrálo by se na týmy (tmavě zelená letadla proti tmavě žlutým). Hrací doba se bude muset nějak dobře odhadnout, aby jsme někoho neochudili o sestřel ale taky, aby si dva zbývající piloti nelítali kdo ví jak dlouho dokola... Mapa by měla mít podla mě nejlépe tvar válce s tím, že vzhledem k barvám letadel, by měla mít naspodu světle zelenou barvu a jinde jak jinak modrou (plus nějaké baráčky a třeba zeleň). Za každý sestřel by se dostávaly zkušenosti, za které by se na dobu trvání mapy zvyšovala rychlost letadla, jeho manévrovací schopnosti (mělo by to být i ovlivněno, jakou rychlostí zrovna letí), HP, počet munice (kterou dostanete na kolo) a kadence vašich kulometů. Ovládalo by se to myší s tím, že by se automaticky natáčelo tím směrem, kam směřuje myš, aby to nějak vypadalo + rychlost letadla by se ovlivňovala např. klávesami W,S a mezerníkem palba. Pak by bylo celkem dobré, kdyby letadlo postupně ztrácelo nebo naopak nabíralo na rychlosti, podle toho pod jakým úhlem letí. :) Munice, která by se vystřelila, by se povybovala určitou rychlostí, takže by se muselo zaměřovat před něj, aby ho to zasáhlo. Jo a rozhodně by měla být na obrazovce kromě zaměřovače ješte malá průhledná šipka, která by se pohybovala v určité vzdálenosti a směru od zaměřovače a podle toho manévrovalo letadlo (abych nemusel při manevrování neustále hýbat myší :)). Dotknutí textury mapy = kill.

Tak co vy na to? To sepsání mi dalo docela zabrat.

KaVoPiC
29-09-13, 18:26
Pfúúú kámo niečo tak dlhé by som v živote nenapísal za to RESPECT... BaseBuilder ani Zombie nehrám ale tie návrhy na nové serveri sa my zdaju luxusné s tým že myslím si že ako aj autíčka aj lietadla budu strácať na popularite... Plošiny sa my zdajú byť dobré ale dosť náročné na tvorbu keď by už boli tak by som tam pridal pre vip hráčov auto bhop takže PROak kotlovi nebude vadiť tá tvorba...
Ten monster mód sa my zdá dosť zbytočný zase podľa mňa dosť ťažké na tvorbu a nehralo by to asi veľa ľudí takže Proti :/
Lietadla kámo luxus ten nápad aj všetko ja osobne by som to hrával ale taktiež po chvíle by to väčšinu omrzelo PRO

serega
03-01-14, 21:40
Prosil bych o založení topky na servru snowball war kdo chce taky ať dá odpověď :)
Protože tam hraje docela dost hráčů a je tam sranda .

halelujah
12-01-14, 00:52
Dvojskok je zaujímavá vec zatiaľ čo hráči si môžu ľubovoľne uľahčovať hru (napr. vyskočia na vrtulní kde ich zm nezabije) ale zároveň to znamená že skiller z dvojskokom určite prežije resp. ma väčšiu šancu kedže dokáže obskakovať prekážky ,rohy atď. myslím že by to bolo dobré spraviť ako na zm že môžete použiť dvojskok až za určitý čas.

sypex
02-03-14, 01:01
Dvojskok bych tam nedával at si ho nechají na gs :)

CMBR
07-03-14, 00:10
Plošiny - PRO
Monster - PROTI
Letadla - zajimavý PRO

Killer Bee
08-03-14, 12:57
Plošiny - PRO
Monster - tak 50/50 trochu mi to připomíná Slendra
Letadla - no nevím ale spíše PROTI :/