PDA

Zobrazit normální verzi : Zlepšovanie classov



KaVoPiC
28-09-13, 20:27
Tak ako na itemy tak aj na toto by mohol byť jeden theadr nech to neni všade rozhádzané takže všetko sem


Demolitions- Zvýšil by som dmg granátu vzhľadom na Int... + odobral jeden flash

Sapper- Znížil by som aspoň o 10% recoil ale trochu zmenšil dmg mín

Protector- dal by som šancu 1/8 na okamžité zabitie s usp a rovnako odobral jeden flash

Rusher- Rovnako zakázať rangerky myslím že nemá zmysel že rusher je rychlejší ako comando

Medic- namiesto deagla by som dal dualky lebo nemá zmysel že vyfulloutuje domňa celý zásobník s primarky a potom si jak král vybere deagla to neni šanca a ešte keď ide niekto s full int si vtedy pod seba hodí lekarky

To je odomňa všetko tak bol by som rád keby ste sa vyjadrili a nevytvárali ďalšie theadre ale dávali všetko tu

Ogy:)
28-09-13, 20:38
Demolitions- Súhlasím

Sapper- ok , ale zvýšil by som Kon , pretože sapper by mal byť rýchly aby mohol rýchlo "plantnuť" míny

Protector- Ok

Rusher- rangerky by sa nemalo zakázať pretože základom je INT a až potom dávajú daktorý do KON , (jasné že keď je dakto lvl 150a viac tak a dostane rangery rychlejsi oveľa jak Commando ..

Medic- Nechať jak je

Fire supporter- dať mu 1 raketu , alebo znížiť DMG rakiet

Kazki
28-09-13, 22:45
Demolitions - konecne nastavit aby mohol dynamit brat dmg aj tomu, kto ho polozi... kazdy si ho hadze pod nohy a hned odpaluje, s commandom neprijemne, ten dmg na he podla int bych pridal aj protectorovi.

Sapper - recoil nehat tak jak je, kondiciu nezvysovat a miny nehat nejak neznizovat, skor by bolo lepsie, aby nebolo mozne polozit miny hned vedla seba...

Protector - flashe nehat 2, s tym by som nebabral a 1/8 sanca na kill s usp je mizerna, dal bych to na 1/6...

Rusher - rangerky by som mu nehal, tak isto ako commando moze mat sniperky (195 kondicie - 51%)

Medic - dat na lekarnicky cooldown, ked si hodi 2 naraz pod nohy a ma full hp tak je prakticky nesmrtelny, zakazat aby moho dostat Lekarnicku ako item.

KaVoPiC
29-09-13, 09:05
Demolitions - konecne nastavit aby mohol dynamit brat dmg aj tomu, kto ho polozi... kazdy si ho hadze pod nohy a hned odpaluje, s commandom neprijemne, ten dmg na he podla int bych pridal aj protectorovi.

Sapper - recoil nehat tak jak je, kondiciu nezvysovat a miny nehat nejak neznizovat, skor by bolo lepsie, aby nebolo mozne polozit miny hned vedla seba...

Protector - flashe nehat 2, s tym by som nebabral a 1/8 sanca na kill s usp je mizerna, dal bych to na 1/6...

Rusher - rangerky by som mu nehal, tak isto ako commando moze mat sniperky (195 kondicie - 51%)

Medic - dat na lekarnicky cooldown, ked si hodi 2 naraz pod nohy a ma full hp tak je prakticky nesmrtelny, zakazat aby moho dostat Lekarnicku ako item.

Kazki s medicom súhlasim alebo nech sa dá položit jedna lekárnička za každých 5 sekúnd s protectorom by potom väčšina hrala s usp lebo 1/6 nieje až také zlé
sapper súhlasim nech nemože položiť 2 míny pri sebe nejak by som to obmedzil možno na 5m

Proxima Centauri
30-09-13, 18:33
Zakázať mu lekarničku nema zmysel....ja ako medic ( neviem či to aj ostatní robia) ked dostanem lekarničku/ zdravotnicky trening to dropujem pretože už sám medic ma dve lekarne načo by mu bol ešte aj item ( namiesto toho radšej nejaké tie pluky :twisted: ...................
nemyslím si že vylepšiť protectovi usp by malo zmysel pretože ten protect ani nepotrebuje sekundarku kedže ma 100ammo .... k usp sa ani nedostane..

shootradar
01-10-13, 13:47
Tak ako na itemy tak aj na toto by mohol byť jeden theadr nech to neni všade rozhádzané takže všetko sem


Demolitions- Zvýšil by som dmg granátu vzhľadom na Int... + odobral jeden flash

Sapper- Znížil by som aspoň o 10% recoil ale trochu zmenšil dmg mín

Protector- dal by som šancu 1/8 na okamžité zabitie s usp a rovnako odobral jeden flash

Rusher- Rovnako zakázať rangerky myslím že nemá zmysel že rusher je rychlejší ako comando

Medic- namiesto deagla by som dal dualky lebo nemá zmysel že vyfulloutuje domňa celý zásobník s primarky a potom si jak král vybere deagla to neni šanca a ešte keď ide niekto s full int si vtedy pod seba hodí lekarky

To je odomňa všetko tak bol by som rád keby ste sa vyjadrili a nevytvárali ďalšie theadre ale dávali všetko tu

U toho medica, ty dualky by byl daleko větší problém než s dglem, protože dostaneš item s náboji a je to ještě lepší jak dgl :p

Damon
01-10-13, 15:56
Souhlasím s ogym co napsal to by podle mě vyhovovalo nejlépe

Ogy:)
01-10-13, 20:43
Souhlasím s ogym co napsal to by podle mě vyhovovalo nejlépe

Ďiky

Damon
03-10-13, 21:49
Ale ještě jednu věc bych podotkl nejsem si uplně jist jestli comando může mít rangerky ale pokud nemůže mít comando rangerky aby nebylo moc rychlé tak proč je má mít rusher který je s nimi ještě rychlejší? to tím pádem můžete vrátit saperovy batoh sapera a bude to uplně stejné nebo třeba fs raketomet. Nwm proč by měla být jedna classa zvýhodněna nad ostatní jako by rusherovy nestačila jeho dmg.

KaVoPiC
04-10-13, 20:27
Ale ještě jednu věc bych podotkl nejsem si uplně jist jestli comando může mít rangerky ale pokud nemůže mít comando rangerky aby nebylo moc rychlé tak proč je má mít rusher který je s nimi ještě rychlejší? to tím pádem můžete vrátit saperovy batoh sapera a bude to uplně stejné nebo třeba fs raketomet. Nwm proč by měla být jedna classa zvýhodněna nad ostatní jako by rusherovy nestačila jeho dmg.

Damon prečítaj moj prvý príspevok na tento theadr :) pozri sa presne toto som písal o rusherovi

Damon
05-10-13, 09:32
Já vím Ale tobě tam pár věcí chybělo a ogy to doplnil tak jsem reagoval na jeho post

KaVoPiC
05-10-13, 12:45
Já vím Ale tobě tam pár věcí chybělo a ogy to doplnil tak jsem reagoval na jeho post

Damon citujem písal som : Rovnako zakázať rangerky myslím že nemá zmysel že rusher je rychlejší ako comando

a ty si to len zopakoval :DDD

because
05-10-13, 14:07
Necital som cely thread ale iba prve a hned ma zarazili rakety :

FS ma mp5, zbran presna, slabe naboje, malo HP, mala rychlost, mala obrana a aj to co ma dobre
Pisete tu kokotiny (sorry za vyraz) ako by ste zakazali rakety, lebo mate dost toho ze furt prehravate :) Naucte sa hrat proti nim, hladajte chybu na sebe a nie na tej rase.

Zoberte medikovi rovno potom aj lekarnicku alebo tiez zoslabte ich ucinnost, lebo to bude strasne nefer. Zoberme si napr. byznisa. Viac ako 200HP da si pod seba lekarnicky a nezabijete ho ani 4rmi raketkami, ani ked by som mal naboje plukovnika spolu s platinkami 35.

Dovod vasej zmeny je len ten ze neviete prehravat :)

Damon
05-10-13, 21:07
To píše zrovna ten pravý je vidět že si bráníš svojí oblíbenou classu jen aby ti ji neobraly o raketky. Jo mp5 má sice "Slabé Náboje" ale s její přesností se to dost kompenzuje co třeba sapper recoil jak prase a náboje žádná sláva ty máš výhodu s raketama že je můžeš nasměrovat a nikdo ti je nemůže zneškodnit což u sappera nefunguje ten je musí umístit a hlavně se dají zneškodnit tak nevykládej že píšeme kokotiny.

Sice skill hráče má určitý význam v tomto ale classa má větší. NWM jestli 100 HP je málo sapper má stejně rychlost a obranu mají podobnou a fs ma docela výhodu když má rakety. Je vydno že i s tou podle toho co jsi vypsal "slabou classou" to lidi dávají i na 1 lvl což se u jinných class říct nedá. Se saperem na 1 lvl netrefíš ani vrata od chlíva ty jako gungamer trefíš se vším všechno ale co ostatní?

Kdyby někoho zajimalo proč to porovnávám fs vs sapper jsou si celkem podobní.

Edit: vem si např. ten nový servec COD:MW Capture base ta fs může normálně posílat rakety ale sapperovy miny nejdou pokládat to není nevýhoda? Podle mě dost značná nevýhoda tak se to musí nějak vykompenzovat.

shootradar
07-10-13, 10:03
Necital som cely thread ale iba prve a hned ma zarazili rakety :

FS ma mp5, zbran presna, slabe naboje, malo HP, mala rychlost, mala obrana a aj to co ma dobre
Pisete tu kokotiny (sorry za vyraz) ako by ste zakazali rakety, lebo mate dost toho ze furt prehravate :) Naucte sa hrat proti nim, hladajte chybu na sebe a nie na tej rase.

Zoberte medikovi rovno potom aj lekarnicku alebo tiez zoslabte ich ucinnost, lebo to bude strasne nefer. Zoberme si napr. byznisa. Viac ako 200HP da si pod seba lekarnicky a nezabijete ho ani 4rmi raketkami, ani ked by som mal naboje plukovnika spolu s platinkami 35.

Dovod vasej zmeny je len ten ze neviete prehravat :)

Prý mp5 slabá zbraň, náboje padají každému jako na běžícím pásu a FS tak může dát kohokoliv na 2 rány do hlavy s tou svoji přesností a nebo ti raketu hodí pod nohy a tobě z full 200 hp až 240 hp zbyde 30 až 60 hp a ani se nerozkoukáš a dorazí tě a to třeba zpoza rohu.
Fakt radši mutovat na serveru takové co napíší, ale ty máš sapa a máš miny a je to to samé jako rakety .... jediná obhajoba většiny FS hráčů ...
Hlavně, že sap má nejméně hp ze všech, zbraň má sice 50 nábojů, ale přesnost téměř žádná a na dálku ani nemá cenu hovořit ... zvýšení hp sapovi by to chtělo, ale stějně pochybuji, že by mu to pomohlo.

KaVoPiC
09-10-13, 17:52
Prý mp5 slabá zbraň, náboje padají každému jako na běžícím pásu a FS tak může dát kohokoliv na 2 rány do hlavy s tou svoji přesností a nebo ti raketu hodí pod nohy a tobě z full 200 hp až 240 hp zbyde 30 až 60 hp a ani se nerozkoukáš a dorazí tě a to třeba zpoza rohu.
Fakt radši mutovat na serveru takové co napíší, ale ty máš sapa a máš miny a je to to samé jako rakety .... jediná obhajoba většiny FS hráčů ...
Hlavně, že sap má nejméně hp ze všech, zbraň má sice 50 nábojů, ale přesnost téměř žádná a na dálku ani nemá cenu hovořit ... zvýšení hp sapovi by to chtělo, ale stějně pochybuji, že by mu to pomohlo.

Radar ale každá classa má svoje výhody prečo hráš potom sappa ? keď hovoríš že je slabý ? a sapp ma rovnako hp ako FS

Damon
13-10-13, 15:51
Radar ale každá classa má svoje výhody prečo hráš potom sappa ? keď hovoríš že je slabý ? a sapp ma rovnako hp ako FS

Jo každá classa má svoje výhody ale fs jich má až moc.

yadort
13-10-13, 15:57
Radar ale každá classa má svoje výhody prečo hráš potom sappa ? keď hovoríš že je slabý ? a sapp ma rovnako hp ako FS
Jop,ale hrajou se pořád 3-4 classy dokola..
Fs,rusher,medik..

because
13-10-13, 16:37
No dobre takze takto: Odstrante rovno nano vestu a swat stit ,a tiez od sappera tie miny, ked uz chcete tu odstranovat raketky... Odstranit potom aj lekarnicky lebo su zvyhodnene oproti ostatnym classam. Odstranit potom aj dvojskok na ramobovy lebo predsa len FS sa odstrania rakety a rambo si moze dalej skakat. A ked takto sa to vezme tak rovno to bude ako classic s tym ze kazda rasa bude mat inu zbran rychlost atd. (ziadne specialne itemy)
Ja som jeden COD hral este predtym nez to bolo tu a viete, mali tam vsetci vsetko (FS rakety, Sapper miny) a nikto na to nenadaval.
Musim to uz takto napisat: Len tu placete, ze vas davaju raketky, ale zvlastne ze aj napriek raketkam si niektory hraci dokazali svoje urovne zlepsit na nejakych inych klasach. Ja som raz dosiel na server, ked som zacinal, ano srali ma raketky ale urcite som teraz nezacal temy vytvarat na forku aby sa to odstranilo. Dajte si aj vy tu klasu a nehubujte tu ze vas to sundava. Rakety nemozu zato ze vy chcete hrat s inou zbranou ako je mp5. Dalej po odstraneni rakiet FS zostane len mp5 (1500 asi stoji)- nezabija na jeden naboj, niekedy aj na 10-15, na dialku neucinna, zatial co sniper, SS, medic atd. maju zbrane AWP - zabija na jednu v normalnom mode, M4/AK omnoho viac ubera nez MP5, famas- ubera aj na dialku atd...
A este jedna vec: Vy co tu na to FS nadavate tak este raz som vas nevidel, ze ked ste dostali ako item raketomet tak ze by ste ho len tak vyhodili. Furt som videl ze si to kazdy nechal...

COD CB: Hravam niekedy. Dobre pridat miny. Neviem ako to tam je s minami.

Damon: A myslis, ze s mp5 je lahsie trafit na urovni 1 ako s P90? Je to iba o skille... Rusher ma brokovnicu jednopalnu a nevidel som zatial niekoho ze by sa stazoval.. a s nou je omnoho tazsie trafit nez s P90...
Este mi vymenuj okrem rakiet ake vyhody ma tato classa?

Shootradar: P90 ma silnejsie naboje ako mp5, rychlejsie pali a ma ich viac, brokovnica taktiez ma silnejsie naboje, ked sa to vezme (okrem commanda) tak co sa tyka nabojov tak najslabsia je FS... Aj s P90 mozes dat koho kolvek ale to by nesmel stat na jednom mieste a palit ako ked mas M4/AK47.. S smgckami sa treba hybat a das kohokolvek...

KaVoPiC
15-10-13, 17:52
because pekné a pravdivé

Damon
15-10-13, 18:19
Damon: A myslis, ze s mp5 je lahsie trafit na urovni 1 ako s P90? Je to iba o skille... Rusher ma brokovnicu jednopalnu a nevidel som zatial niekoho ze by sa stazoval.. a s nou je omnoho tazsie trafit nez s P90...
Este mi vymenuj okrem rakiet ake vyhody ma tato classa?

Shootradar: P90 ma silnejsie naboje ako mp5, rychlejsie pali a ma ich viac, brokovnica taktiez ma silnejsie naboje, ked sa to vezme (okrem commanda) tak co sa tyka nabojov tak najslabsia je FS... Aj s P90 mozes dat koho kolvek ale to by nesmel stat na jednom mieste a palit ako ked mas M4/AK47.. S smgckami sa treba hybat a das kohokolvek...


S mp5 je urite lehcí se trefit nez s P90 a je jedno jaký náš lvl ty sám by jsi měl vědět jaký má aim P90. A rusher oni taky nemají právo si stěžovat jsou o dost rychlejší a mají mnohem větší dmg než ostatní. A trefíš se s ní zaručeně.

P90 ok více nábojů o trošku silnější mrtě velkej aim takže netrafíš ani vzducholoď a čím tak zbraň rychleji střílí tím vetší aim.
MP5 méně nábojů, slabší ale to o přesnější a s ní se dá trefit cokoliv.

Edit: Kde si se dočetl o odstranění raket? všude je psáno 1 raketa nebo snížení dmg. tak tu prosím nelži.

Grakon2702
15-10-13, 20:36
Rakety mě serou jen na jediné mapě: Huntic. Tato mapa se celkově podle mě na COD moc nehodí, vzhledem k její velikosti a prostornosti. FS vlastně jen vyběhne ze spawnu a už dá na raketu triple kill... Jinak fs se dá hodně lehko zabít z dálky.

lynx
15-10-13, 23:52
Neviem prečo si nechcete priznať, že fs je naozaj OP. Ak by to povedal jeden clovek ok, lenže hovori to drviva vacsina, a na to netreba byt ziaden inteligent staci si dat par kol. Mp5 (ta zbran ma neskutocne maly recoil (povedal by som ze mozno aj najmensi zo vsetkych zbrani), a hlavne za behu to vsetko krasne ide do jednej linie, uz len toto je v kombinacii plukacmi/titankami v rukach len trosku skusenejsieho hraca sila.) Ak navyse este ziska item batoh sappera (to uz rovno mozte sappera odstranit).. A hlavne na malých mapach huntic,snow atd. kym vobec niekomu padne nano/swat, to uz ma dotycny hrac tak 20 killov len raketami a zvacsa uz padne aj nejaky dalsi item takze je zase silnejsi. (bavime sa o priemernom hracovi, nie lamke). Ako mne to je uplne jedno ako to bude, hratelne je to aj takto, ak clovek pouziva trosku brain a nieco trafi (prip vybera classu podla typu mapy) tak sa da, ale ak by som nieco mohol ja zmenit, tak by som dal minimalne 1 raketu dole. (prip.variacia: 1 pridať, a rozdelil sucasny dmg co daju dve rakety na tri rakety, tj. ak 2 raketky=>2x150=300dmg tak potom 3 raketky=>3x100=300dmg.

because
16-10-13, 20:00
S mp5 je urite lehcí se trefit nez s P90 a je jedno jaký náš lvl ty sám by jsi měl vědět jaký má aim P90. A rusher oni taky nemají právo si stěžovat jsou o dost rychlejší a mají mnohem větší dmg než ostatní. A trefíš se s ní zaručeně.

P90 ok více nábojů o trošku silnější mrtě velkej aim takže netrafíš ani vzducholoď a čím tak zbraň rychleji střílí tím vetší aim.
MP5 méně nábojů, slabší ale to o přesnější a s ní se dá trefit cokoliv.

Edit: Kde si se dočetl o odstranění raket? všude je psáno 1 raketa nebo snížení dmg. tak tu prosím nelži.

To o tych raketach som videl v threade COD CB. Ale aj tak potom jednu minu saperovi, menej gravity rambovi namiesto dvojskoku, kedze jednoskok sa neda dat :D, jednu lekarnicku medicovi...

Su tu furt tie iste hovadiny o tom ake su raketky zle a aka je MP5 presna zbran. Damon stale nevidis to ze MP5 je mozno presna zbran ale aj neskutocne slaba pokial nejde do hlavy... Tak isto je to aj s P90 len s tym rozdielom, že P90 ma viacej nabojov. Prosim nepis tu ze P90 je nepresnejsia lebo to je hovadina uplna. So zbranami typu MP5, P90, tmp, mac10 si musis vsimať ako to páli a podľa toho mieriť. Ale ked nevies palit s P90 tak naco si tu classu beres? Zober si SS a mas AK/M4 a ides jak pila... Palis ako na classicu... Preco hras za sappera ked teraz tu pises, ake ma slabe naboje, nepresne atd. Poviem ti preco, kvoli minam, tak isto ako niekto hra za FS kvoli raketam...



Rakety mě serou jen na jediné mapě: Huntic. Tato mapa se celkově podle mě na COD moc nehodí, vzhledem k její velikosti a prostornosti. FS vlastně jen vyběhne ze spawnu a už dá na raketu triple kill... Jinak fs se dá hodně lehko zabít z dálky.

No dobre tam ta sere FS? No ok, ked som FS za T tak neviem kto tam dieruje neustale od CT spawnu s wipom, akackom, m4rkou atd... A k comu su mi raketky?? k hovnu, z 2 rakiet co vleti do tej steny trafi ciel mozno 1 a to ubere minimum, a potom co mam mp5tkou dierovat? Neni sanca... Lenze zase si zoberte, ste CT skoro na T spawne, vleti medzi vas raketa a zabije vas vsetkych a koho to je vina? Vasa, lebo vy mate kempit na plante a nie furt rushovat na T spawn a potom nadavat aky su T kemperi, ani nie za 10 sekund ste na spawne druheho tymu...



Neviem prečo si nechcete priznať, že fs je naozaj OP. Ak by to povedal jeden clovek ok, lenže hovori to drviva vacsina, a na to netreba byt ziaden inteligent staci si dat par kol. Mp5 (ta zbran ma neskutocne maly recoil (povedal by som ze mozno aj najmensi zo vsetkych zbrani), a hlavne za behu to vsetko krasne ide do jednej linie, uz len toto je v kombinacii plukacmi/titankami v rukach len trosku skusenejsieho hraca sila.) Ak navyse este ziska item batoh sappera (to uz rovno mozte sappera odstranit).. A hlavne na malých mapach huntic,snow atd. kym vobec niekomu padne nano/swat, to uz ma dotycny hrac tak 20 killov len raketami a zvacsa uz padne aj nejaky dalsi item takze je zase silnejsi. (bavime sa o priemernom hracovi, nie lamke). Ako mne to je uplne jedno ako to bude, hratelne je to aj takto, ak clovek pouziva trosku brain a nieco trafi (prip vybera classu podla typu mapy) tak sa da, ale ak by som nieco mohol ja zmenit, tak by som dal minimalne 1 raketu dole. (prip.variacia: 1 pridať, a rozdelil sucasny dmg co daju dve rakety na tri rakety, tj. ak 2 raketky=>2x150=300dmg tak potom 3 raketky=>3x100=300dmg.

MP5 je presna ale slaba NA DIALKU UPLNE NEUCINNA, dam ti otazku: Plukace/titanky/platinky v rukach silnejsieho hraca (napr. slide) co hra za SS tak to ti nevadi?? Ani 4 rakety nepomozu ho zabit.. A este ak ziska raketomet tak mozte rovno FS odstranit. To iste plati skoro o kazdej rase ktora tam je... Ano je pravda, ze rakety na malych mapkach je + ale zoberme si fy_pyramid (dufam ze sa takto pise) tam su ti rakety uplne nanic pokial nemas vynikajuci aim s nimi. Huntic, zacne dierovat niekto od CT T spawn a ako som pisal raketky su k hovnu a MP5tkou stenu nepreburam. Ked je to za CT tak rakety nemaju sancu, pokial zacnete SS dierovat tu stenu kadial sa prechadza na plant od T spawnu... MP5tkou proste zase stenu nepreburam..., alebo Sapper si samozrejme polozi miny , skryje sa na spawn a vyhodi do vzduchu 4 CT, lebo furt musia rushovat...
Dalsou vecou je to ze ako obrana pred raketami sluzi aj kevlar, alebo kevlar s helmou ale to asi vy nepoznate, a to pada dost casto (len drop je drop) cakam na Nano/swat/plukace/titanky atd....
Dalej, rozmýšlali ste nad tym ze namiesto int, si zlepsovat ako prve rychlost, obranu alebo HP? To by vam dost pomohlo proti raketam. Lenze nie chcete mat co najlepsi uder a preto nemyslite na obranu...

Dufam, ze som nic nezabudol, a tiez dufam, ze tu nebude zase nejaka sprostost mierena na rakety...

Have a nice day :)

lynx
19-10-13, 14:45
because, nepochopil si ma.

1.fakt
MP5 je opakujem velmi presna zbran s najnizsim recoilom. Ano, mas pravdu bez titaniek a plukacov je sice slabsia ale staci len nebyt lama, a killy idu lahko. Pre porovnanie, 57FS som spravil za den a pol, to iste za SS za cca tri dni (a to vobec nemam zly aim, aj ked viem pokial to nemame presne v odohratych hodinach, a na akych mapach tak to je fakt len zhruba).

2.fakt
Ja mu tie rakety odstranit silou mocou nechcem, ani nad tym neplacem. Pisal som ak by bolo podla mna, stacila by mu pri sucasnych statoch 1 o sucasnej sile, prip. kludne aj tri ale s dmgom dole. (aby aj ked uz pusti tu raketu, tak aby som mal aj nejaku tu sancu mu vratit utok, a to je uz jedno ci s 1hp) ale ako som uz pisal, ak dotycny ma len trochu v hlave, najde si sposob ako sa obranit. A dalsia viac, pisal som ze mi to je uprimne jedno ako to bude. Len obhajujem to, že súčasný stav rakiet OP.

3.fakt
Ano je dost aj o mape. Lenze to plati pre vsetky classy. vid. awp_india...

4.fakt
Nikto rozumny si nenecha kevlar ci helmu, potom si blokuje ovela lepsie def itemy. Ake plukace, ak raz skapem na jednu raketu ked ju pusti FS spoza roha, ziadne plukace ma nezachrania. Pri sapperovi mas sancu sa vyhnut minam, lebo ich je vidno. Pri raketach mas sancu uhnut sa tak akurat na piramite ked leti ta raketa kilomter.

5. Ano, bezne chodim s full obranou (100) a hp (210), pokial nemam naboje (pluky/titany). Na rakety to ma 0% účinok a proste skapeš aj keby si bol 200ka.

fakty nepustia, peace.

Damon
20-10-13, 10:26
To o tych raketach som videl v threade COD CB. Ale aj tak potom jednu minu saperovi, menej gravity rambovi namiesto dvojskoku, kedze jednoskok sa neda dat :D, jednu lekarnicku medicovi...

Su tu furt tie iste hovadiny o tom ake su raketky zle a aka je MP5 presna zbran. Damon stale nevidis to ze MP5 je mozno presna zbran ale aj neskutocne slaba pokial nejde do hlavy... Tak isto je to aj s P90 len s tym rozdielom, že P90 ma viacej nabojov. Prosim nepis tu ze P90 je nepresnejsia lebo to je hovadina uplna. So zbranami typu MP5, P90, tmp, mac10 si musis vsimať ako to páli a podľa toho mieriť. Ale ked nevies palit s P90 tak naco si tu classu beres? Zober si SS a mas AK/M4 a ides jak pila... Palis ako na classicu... Preco hras za sappera ked teraz tu pises, ake ma slabe naboje, nepresne atd. Poviem ti preco, kvoli minam, tak isto ako niekto hra za FS kvoli raketam...

Ber to tak fajn budu pužívat tvoje slova když k té neskutečně slabé zbrani dostaneš pluky nebo platiny tak už mluvíme o uplně jiném lvl. A kdo řekl že neumím hrát za sappera? Tady se ani tak nejedná o mě mluvím o celkové skupině hráču používajíci tuto class a sebe tu dávám pouze jeko příklad. A napíš mi až mě uvidíš používat miny protože ty ja používám jen občas.

because
20-10-13, 13:09
Ber to tak fajn budu pužívat tvoje slova když k té neskutečně slabé zbrani dostaneš pluky nebo platiny tak už mluvíme o uplně jiném lvl. A kdo řekl že neumím hrát za sappera? Tady se ani tak nejedná o mě mluvím o celkové skupině hráču používajíci tuto class a sebe tu dávám pouze jeko příklad. A napíš mi až mě uvidíš používat miny protože ty ja používám jen občas.

Ano vela ludi za tu classu, ale je to ich slobodna volba, a ked s tou zbranou nevedia hrat tak nech sa nestazuju. ;)