PDA

Zobrazit normální verzi : nOaim - wallhack - dust2 only + stížnost



Lany
29-09-13, 00:03
Zdravím administrátoři,

rád bych zde nahlásil cheatera jménem nOaim a zároveň zahlásil stížnost na admina.

Nejprve k wallhacku:
nick: nOaim
ID: VALVE_0:0:1384916301
IP: 91.127.75.185
demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/27049-1309282204-de_dust2.zip
je to HLTV, zde máte některé časy
16:55 - awp do smoku s jasným předzoomem přes dveře - minimálně pochybné, následuje zajímavý "wallaim" na schody
18:42 - reflexor na B, poté se zastaví v půlce běhu mezi dvojkama aby si znova zazoomoval a dal si dalsi killy
19:33 - long - naprosto solidne si namiri prez zed
19:52 - sestrel AWP na schody ani neni treba komentovat jasne WH
22:37 - dalsi pro smrtelniky v podstate nemozna "reflexni" akce

dalsi zajimavosti naleznete v casech napr 24:50 ci 26:01, pokud se budete koukat dale, chlapec stale pritvrduje, nakonec chodi AK najistotu na lidi o kterych proste nemuze zadnym zpusobem vedet! pro kohokoliv kdo se na nej vydrzi koukat alespon 2 kola je to 100% WH

Co se týká stížnosti na admina, na serveru byl přítomen admin "Q", kterého jsem opakovaně (1x pomocí chatu přes ! a poté skrze standardní chat) informoval že je zapatej a at s tim neco dela. Par kol se nic nedelo, nacez jsem mu opetovne napsal ze jeho praci neni si hrat ale starat se o server, bohuzel jsem to jiz nevydrzel a na jeho odpoved ze se stara jsem mu bohuzel napsal (cituji): "delas akorad tak pi.cu". Nacez jsme byl kicknut. Souhlasim s tim že muj kick byl opravneny, ale durazne nesouhlasim s tim, že admin i přes OPAKOVANE UPOZORNENI NEJEN Z ME STRANY NEDELA SVOU PRACI, prestoze WH u daného "chlapce" bylo opravdu očividné!

Tudíž žádám o pořešení banu pro výše uvedeného hráče a minimálně promluvi do duše pro oného arogantního administrátora! Rád bych podotkl, že této hře se věnuji cca 9tým rokem, je mi 25 a adminství jsem se věnoval cca 5 let, tudíž toto není vymyšlená pohádka, ale podložená stížnost!

Veškeré informace k demu máte přiloženy zde a komunikaci ze serveru můžete jednoduše ověřit chatlogem (ano bude to dlouhé ale je to vaše práce) a vložení banu na IP kterou jsme Vám poskytli do AMXBans je záložitostí cca 20ti sekund.

Doufám v kladné vyřízení OBOU žádostí.

S přáním klidného víkendového večera

Lany

- sry za prechod do bezinterpunkcniho psani a pripadne preklepy je to rychlejsi ---
-- prosim o reakci od KOMPETENTNIHO administrátora --
--- pokud budete potřebovat jakékoliv dopňující informace či se budete cítit nuceni potrestat mé slovo "pi.cu" staci dat vedet rad pomohu ci se podridim rozhodnuti ---

dhaaqu
29-09-13, 03:40
Buď zdráv,

řešíš 2 záležitosti tak popořadě...

1) http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=82965
Z časů, které jsi detailně vyčasoval je sice průkazný jen jeden, ale naštěstí jak sám píšeš: "chlapec stale pritvrduje". A opravdu se později rozjíždí WH Pride Parade... To, že vůbec časuješ kvituju.

2) Pokud by byl "q" placený, nebo dokonce placený tebou, můžeš mu vykládat co je a co není jeho práce. Jestli si jde zahrát, nebo jde banovat, nebo obojí je jeho záležitostí. Tvé "nacez jsem mu opetovne napsal ze jeho praci neni si hrat ale starat se o server" to už je vrchol drzosti.
Jsme hráči, kteří svůj čas na CS věnují i starostem o servery, ne bezpohlavní androidní bytosti, které bdí nad servery 24/7 k plné spokojenosti Lanyho. Přesto, když přichází hlášení přes "!" a je online víc adminů, tak se předhánějí, kdo tam bude dřív. Tomu odpovídaly i moje zkušenosti před adminováním, stačilo napsat relevantní a SLUŠNÉ hlášení.
Měl tam udělit ban? Ano měl. Nicméně ani jeden z nás nemá 100% záchytnost během vlastní hry. A když píšeš tak arogantním tónem nedivil bych se, že reakce která přichází je ignorace...
Stěžuješ si na něj za 1 ban, který nedal. Jaktak koukám za září napálil 25 permic, budeš ho tu taky tak výřečně chválit za každý ban, který udělí?

Ale co já vim. Prosil jsi o reakci od KOMPETENTNIHO administrátora, tak si počkej na tu další...
dhaaqu out

matis
29-09-13, 09:24
ban vyrieseny

co sa tyka admina, tak mozno ani nebol pri kompe, mozno si nevsimol spravu, a mozno sa mu nezobrazila, co sa obcas stane....hrac. resp. cheater ban dostal za co ti vdaka

lock